Vesmírná moudra channelingem I.

V knize Osud ve svých rukách, která vyjde v září, najdete channelingová sdělení a moudrosti.

1) Život nám nabízí nepřeberné možnosti k tvoření. A vše, co se budeme chtít naučit, v čem budeme chtít vyniknout, co budeme chtít vylepšovat, je naše tvořivost. Když si dám cíl, že si chci vydělat peníze na dovolenou, nebo že denně oběhnu blok, abych se cítila dobře, nebo že budu chodit do posilovny, abych si vypracovala tělo či budu chodit denně na procházku, nebo si něco přečtu nebo se budu něco učit. Prostě vše, co je činnost, nečinnost nám zabíjí ducha.

2) Slzy jsou Božím tvořením. To znamená, že přes slzy se dotýkáme našeho srdce. Čím více si dopřáváme čas na sebe, tím více se můžeme spojovat se sebou a s naším cítěním.

3) Všichni si myslíme, že jen my si neumíme počít se svým životem. Ale není to pravda. Všichni si počínáme dobře se svým životem a jen ten, který pochopil, proč tu je, je vděčný za všechna učení, která mu přichází do cesty a snaží se jim porozumět. Má radost za každého nového poznání, a to ho obohacuje a činí šťastným a spokojeným. Člověk, který bloudí a hledá štěstí v někom a v něčem, je znechucený neustálým zklamáním a život ho nebaví. 

4) Jsme v kontaktu se všemi dušemi v rámci celistvosti, ale jen na některé více myslíme a více se nám připomínají třeba ve snu nebo jinak v životě. S těmito dušemi nemáme vyřešeno, něco nebylo řečeno, uděláno. A tak to na nás neustále útočí, až se vše dořeší a je klid. Pak už není třeba se dále vídat či na sebe jinak myslet. Už jsme v kontaktu srdce a srdce nemyslí, ale cítí.

5) Je třeba se snažit porozumět tomu, co chci a pak to jasně a stručně formulovat, tím usnadním práci andělům, že budou vědět, kam mě mají vést.

6) Spřízněná duše může být jakákoliv duše, která je blízká mému srdci. To znamená i duše zvířat. Duchovní partner je duše, která se mnou přišla na tento svět tvořit, a já když ji opět najdu, můžu s ní tvořit.

7) Duchovní partnerství je věčné, protože se jedná o duši, která je spojená s mužem. Je to kladná a záporná část osobnosti, a s tím souvisí i náhled na život. Je třeba brát partnerství jako něco, co se rodí v mysli a vytváří další potřebné lekce jak na nebi, tak na zemi. Je třeba chápat, že duše se rodí jako součást všeho, a to znamená i toho druhého. 

8) Je třeba se naučit být se sebou v pohodě, abych mohl být s druhým. Když se naučíte vnímat své potřeby a budete je uplatňovat vůči sobě, bude vám dobře. Není dobré chápat své potřeby tak, že mi je druzí musí plnit. Potřeby jsou vždy vaše a musí být tedy vámi uspokojeni. Druzí s tím, nemají nic společného.

9) Všichni se snažíte být vůči druhým spravedliví, ale jde o to být spravedlivý nebo jen vnímavý? Když se naučíte být vnímaví, budete i spravedlivými. Když se naučíte vnímat svá slova, svoji tvorbu s tím, proč to dělám a proč to chci dělat, začne vám být jasné, proč tu jste. A tak se nesnažte vůči druhým být vnímaví, ale vůči sobě, tam se vždy nejvíce dozvíte.

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství