Zamyšlení nad vládou

Ja by som chcela poprosiť o channeling ohľadom terajšej politickej situácii na Slovensku, čo sa deje a čo s tým môžeme urobiť my ako občania alebo čo máme pochopiť alebo proste niečo čo nám vesmír ukazuje a my nevidíme.

Dobrý den,

je zapotřebí nevnímat věci okolo sebe, ale pocity v sobě. Když si člověk začne věřit, přestane se bát toho, co se děje okolo něj. Ví, že si natolik věří, že se zvládne o sebe postarat v jakékoliv době a v jakékoliv situaci, a to nás právě Vesmír učí. Není třeba spoléhat na druhé, že mě zachrání, ale sám na sebe. V tom je záchrana duše, že každý se má naučit zachránit sebe a tím se zbavit strachu. (Zdenka)

* * *

Víte, jsem ráda, že se dnes umím o sebe postarat. Když jsem si myslela, že to umím, ale byla to má iluze, příliš jsem hledala někoho, na koho se můžu spolehnout, o koho se můžu opřít, kdo mi v nouzi pomůže a s kým můžu být v bezpečí.

Abych mohla prohlédnout iluzi, kterou jsem žila, musela jsem projít tím,

- že byli ostatní nespolehliví, abych se dokázala spoléhat jen na sebe,

- že se musím naučit své síle, abych se o sebe dokázala opřít v každé době a nehledala záchranu v druhých, protože bych zbytečně padala,

- že když mi bude nejhůř, toho největšího pomocníka mám v sobě a ne druhých

- že Vesmír je stále se mnou a učí mě díky tomu, že mi bere berličky, samostatnosti, a tím mizí můj strach.

* * * 

Vesteni-18-002 Díky tomu můžu žít sama se sebou v harmonii, a tím i v harmonii se vším okolo sebe. Nebojím se zvýšit hlas, když je to zapotřebí, nebojím se tvořit si svůj život pro sebe, dotknout se srdce druhého, a proto cítím stále větší lásku a sounáležitost se vším okolo sebe.

Získala jsem vládu nad svým životem, a proto se nemusím zaobírat vládou druhých. Ať si každý vládne svému životu tak, jak umí a pokud se mu líbí jeho život žít, je vše v pořádku. Pokud se mu nelíbí, jak žije, musí se naučit vládnout svým pocitům.

Když se naučíte vládnout svým pocitům, nemusíte přijímat nadvládu druhých, ať už v podobě partnera či zaměstanavatele nebo vlády státu. Když už víte, čeho chcete dosáhnout a jdete si směle k cíli, víte, že trpělivostí a pílí můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Ale určitě to není v tom, že budu posuzovat to, jak kdo žije a jak by měl žít a podřizovat se životu druhých, tam budu stále nadávat na vládu, protože se jí poddávám.

Není to v závisti vůči druhým: "Ta má peníze, ta si to může dovolit." Vždyť mám stejné možnosti a můžu si to taky dovolit, když budu chtít. Trik je v tom, že někdo chce a dá do všeho směr a někdo čeká, až ho druhý nasměruje.

Teď je ta nejvhodnější doba, dát si cíl a jít si za ním. "Buďte trpěliví a vytrvalí a k cíli dojdete." Kladu vám na srdce stejné motto, které mi neustále posílal Vesmír v channelingových poselstvích.

Držím palce a věřím vám, že to zvládnete stejně dobře, jako jsem to zvládla já.

****************  

předchozí poselství          zpět          následující poselství