PF 2019 - Srdce stoupá vzhůru


PF 2019

Milí přátelé, 

děkuji vám všem za dlouholetou přízeň a za to, že se s vámi můžu dělit o své poznatky. Také mě těší váš zájem a následně i vaše poděkování za poselství, které vám už léta každý týden posílám. V novoročním přání jsem vám sdělovala, že není důležité, kdo je vedle vás, ale co je ve vás. S kým je spojeno vaše srdce. Pokud s vámi, už nemůžete dělat věci z rozumu a budete cítit stále více pokory ke všemu, co k vám přichází. Více o všem budu hovořit na Novoročním věštění a už se na vás moc těším.

Jsem i ráda, že vám už můžu oznámit, že moje nová kniha

"Srdce stoupá vzhůru",

je již na světě a bude se křít právě tuto neděli na věštění. Bude se prodávat za akční cenu 200,- Kč a kdo bude mít zájem o poselství do knihy, ráda mu ho napíši.

I vy ostatní, kteří nebudete na této akci s námi, budete mít možnost si tuto knihu zakoupit v e-shopu do konce ledna za akční cenu 200,-Kč.

Ukázku z knihy najdete ZDE, a zakoupit ji můžete ZDE

A tak osud člověka není v jiných lidech, ale je v něm. A proto i váš příští rok bude takový, jaký si zasloužíte. A vše je závislé na kvalitě srdce. Čisté srdce, bude mít čisté vztahy a nečisté srdce bude muset čistit vztahy. Ale nakonec se všichni ve zdroji sejdeme.

S láskou               Zdenka Blechová

****************   

předchozí poselství          zpět          následující poselství