Jaký bude rok 2017?

Novoroční věštění 2017 Milí přátelé,

vstupujeme do roku 2017 a ten nám přináší změny v našem myšlení. Stále jsme se doprošovali přízně druhých a nyní se naše duše cítí v bezpečí, protože si dovolíme jí dopřát pozornost. Už nám nejde tolik o to, stýkat se s druhými, ale o to, uvědomit si, co se právě snažím v sobě ukrývat a co je třeba odkrýt a být tím více blíž sobě a druhým.

Vidím i u nás v lázních, že stoupají návštěvy osob, které se odhodlají třeba strávit v lázních 3 hodiny sami (jedná se o soukromé procedury). A pak lidé řeknou, jak si odpočinuli a užili si to. 

V roce 2016 jsme řešili převážně vztahy partnerské a rodinné, ale v roce 2017 budeme stále více řešit vztah sami se sebou. Už nás tolik nebude zajímat okolí, jako naše nitro. Učíme se stát na vlastních nohách a nepodléhat náladám okolí.

Budeme chtít stále více cítit bezpečí v sobě, a to nás bude nutit zvolnit a dopřát si i odpočinek. Všímám si, že i mnozí ze slavných říkají: „Musím zvolnit, v tomto roce chci více odpočívat, být mimo dění.” Jako by nás nutil tento rok podívat se do sebe, a to je možné právě tím, že si dopřejeme být sami se sebou.

Rok 2017 bude hodně o vnímání pocitů. Už se nenechat strhávat pocity a emocemi okolí, ale vnímat sami sebe a přestat se bát, že když nebudu vnímat emoce druhých, že o ně přijdu. Je třeba být sám se sebou v pohodě, a tím se dostávám do pohody s okolím.

O tom jaký bude rok 2017 si budeme povídat na Novoročním věštění již tuto neděli 8. 1. a já vás srdečně k nám zvu.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství