Očista srdce

Pohled do srdce Milí přátelé,

procházela jsem nyní další očistou srdce, která mě nutila být sama se sebou. Je to vždy stav, kdy se ve mně rodí něco nového a já vždy po tomto období se cítím zase jiná. Každý prožíváme tyto přerody v duši, a když jim porozumíme, nebojíme se jít dál novou cestou, protože víme, že jsme si stále blíž a cítíme stále intenzivněji dotyky v srdci. Vše je nám srozumitelnější, více se nám odkrývá nitro naše i druhých, vidíme chyby, které je třeba napravit a srdce se stále více hlásí o svá práva. Díky tomu se stáváme bdělejšími, odpovědnějšími a svobodnějšími.

V tomto období se cítím dobře sama se sebou, stačí mi jen tak sedět a nic nedělat. Je tam intenzivní spojení s duší, takže člověk ani nehledá společnost, ale užívá si naplno tento stav bytí, který zase po přerodu odejde a člověk se vrací do činného procesu. Díky těmto přerodům duše se člověk osamostatňuje a vzdaluje se okolí, i když v něm žije. Ale zbavuje se zároveň strachu ze samoty, přestává se jí stále více bát a stále více se mu v ní začíná líbit, protože je sám se sebou a může si dělat, co chce.

Kdo se ještě bojí samoty, si tento stav nedovolí. Díky pobývání v samotě se rodí nové myšlení a přicházejí nové vlohy pro život. S druhými toto pocítit nemůžete, tam naplno vnímáte je, takže není možný kontakt s duší. Važte si chvil strávených se svojí duší, má právo s vámi na život zde, aby si mohla naplňovat své poslání, pro které sem přišla a mohla vás vést.

Protože je máj, lásky čas, posílám vám ukázku z CD Písně a hudba, které uzdravují srdce. Příště vám pošlu poselství, které mi dnes přišlo channelingem pro srdce a víru člověka.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství