Od Egypta k Peru

Machu Picchu Milí přátelé, již jsem připravila nabídku na Peru na rok 2020, a jak tak brouzdám po internetu, naleznu níže uvedené video, které mi zase podává zprávu o tom, že nic není náhoda. 

Již jako malá jsem si říkala, že mým životním snem je podívat se do Egypta. Proč? Protože jsem tam měla minulost. Všichni toužíme vyřešit svoji minulost a navázat na ni tím, že se opět vrátíme do míst minulých. Když jsem nyní začala pořádat zájezdy do Mexika a na Srí Lanku, prohlásila jsem o vánocích, že s Egyptem končím a začínám se orientovat na Mexiko a Srí Lanku, kde pro mě začíná mnoho nových příběhů. Toto jsem sdělila děvčatům z Bratislavy, která mě navštívila v období vánočních svátků a přitom mi začaly téci slzy. Nevěděla jsem, proč. Večer mi pak sdělila pracovnice čajovny, že se prodal obraz Tutanchamóna, který visel na čajovně dva roky. Tak rychle fungují naše myšlenky. Obraz se prodal, když jsem se s Egyptem vyrovnala.

Egypt Když jsem před léty vydala Karty zdraví, asi za půl roku se mě moje dcera zeptala: "A mami, proč jsi namalovala na prstech ruky a nohy šest prstů?" Byla jsem překvapená, protože jsem malovala automatickou kresbou a nepřemýšlela o tom, kolik prstů jsem namalovala. Ale opravdu jich je tam šest. Časem mě přišly další indicie, že šest prstů mají Venušané. Koupila jsem si naušnice s hvězdičkami a časem zjistila, že i tyto náušnice nejsou náhodou, ale připomínají mi můj původ, když říkám, že všichni jsme přišli z hvězd (o tom se hovoří i v následujícím videu).

Jako první vizi jsem shlédla sebe v kosmické raketě. Sama jsem přistála v nějaké krásné krajině v džungli. Dodnes vidím tu krásnou barvu přírody a lidi snědé tváře s černými vlasy přistřiženými rovně u ramen, jak si mě prohlížejí a pak houpavou chůzí podobnou opicím se mi vzdalují. Když jsem se podívala včera do zrcadla, mám podobný účes.

Buddha V dokumentu se povídá, že existovali lidé s šesti prsty na Srí Lance, v Mexiku, Peru, v Indii a dokonce i v Egyptě. Že snad přiletěli v nějaké raketě, a tak se mi pomalu začíná otevírat další obzor mé minulosti a vím, že díky tomu budou přicházet další informace. Toto se děje nám všem. Vracíme se po časové ose zpět ke kořenům. Takže není náhoda, že se vracíme na stará místa, abychom navázali znovu na svoji minulost a rozpomněli se. Dokonce se v dokumentu hovoří o malých trpasličích lidech a já popisuji svoji minulost v knize "Rok 2012." Byla jsem v dávných dobách malým permoníkem, který pracoval zde na Zemi. Pak došlo k zániku planety a já jako duše byla nucena si hledat nový domov ve Vesmíru ..... vše je popsáno v této knize a nyní to slyším i z videa.

**************** 

předchozí poselství          zpět          následující poselství