Poselství na 14. týden roku 2013

 Ano

Strach je vibrace, která přináší smutek, emoce a také nepříjemné pocity z toho, že nejsem milována a nikdo okolo mne mě nechápe. Je to stav, kdy nevím, co se děje a nemám chuť se dozvědět více. Pokud se člověk chce zbavit strachu, musí se zajímat o to, odkud pramení, z čeho a jak s ním naložit. Ale to vy většinou nechcete, a tak se o něj raději dělíte s druhými a nakazíte druhé. Je dobré se nedělit o strach, ale snažit se s ním vypořádat jako s protivníkem. Pokud se chcete s ním dělit, je to jako když nakazíte další svými emocemi.

Rodinné konstelace dělám jiným způsobem než ostatní. Nikdo nikdy neví, co hraje. A já do postav vkládám informace. Teď při poslední konstelaci se člověk cítil v minulosti plný strachu a táhlo ho to k zemi. Přítomnost vyžadovala na člověku, aby se rozhodl a mohl najít klid a budoucnost byla o tom, že člověk neví, co to je. Co to znamená?

Přesně to, co jsem napsala v poselství koncem roku. Pokud budeme žít přítomný okamžik, může být věčný a pokud budete stále přemýšlet o budoucnosti, nebude se vám plnit, protože už se vytrácí a časem se tento pojem ztratí z našeho vnímání. Vyplynulo také, že se rodiny vzdalují člověku a člověku se přibližuje do života tvořivost a práce, ze které má stále větší radost. Učte se hledat radost ve své tvořivosti a ne ve vztazích, tím ji získáte trvale.

Ženy v minulosti chtěly mít hlavně klid v rodině, a proto se snažily nevidět, neslyšet, aby nemusely řešit. Muž byl stejně ve svém světě a ženy se k němu nemohly dostat. V současnosti už muž pustí ženu do svého světa, ale stále si chrání svůj prostor. Žena cítí jemné chvění v oblasti žaludku, kde se odehrávají její strachy. Ale musí se rozhodnout, buď zůstane uvězněna ve svém strachu v oblasti žaludku a vše se bude odrážet v podobě nemocí na jejím těle, nebo nalezne sílu ve třetí čakře v oblasti žaludku, a ta ji vynese k srdci, kde už cítí, je celistvá, dospělá, svobodná a chráněná anděly.

Takže každý si v současnosti volíme svoji novou cestu a záleží jen na nás, čemu dáme přednost.

S láskou

zpět