Choďme do přírody a užívejme jejích darů

Img_0917 Dobrý den, milí přátelé,

co vás právě trápí? Pokud je to močový měchýř, na co se vztekáte? V současné době se hodně v poradnách setkávám s tímto problémem. Když se zeptám: "Na co nebo na koho se zlobíte?" Většinou slyším: "Na nic." Ale my si ani neuvědomujeme, že se zlobíme. Jeden se zlobí na vládu, že nemůže chodit, kam by chtěl, druhý mi řekne, že se zlobí na zubaře, že se k němu nechoval hezky a nechal ho čekat, třetí na to, že nemůže chodit na obědy a nemůže si dopřát svůj denní rituál, další na vztah s partnerem, že s ním nemluví a raději si povídá s maminkou.

A stojí vám to zlobení za bolesti, které si způsobujete?

Raději choďte do přírody a užívejte si jejích darů. .

S mnoha pozdravy z Plzně Zdenka Blechová

Ve svých videích upozorňuji na tvoření, kterým vzrůstá v člověku radost, a zahání pochmurné myšlenky. Nečinnost vás činí omezenými se smutkem na duši, ze kterého pramení strachy a nemohoucnost - nemoc.

Speciální povídání se Zdenkou

Dobrý den, omlouvám se, že video posílám až dnes.

Dělám nyní vše tak, jak to přichází a už nehoním termíny, ale vše dělám v čase. A to je to, co se máme všichni naučit. Dělání v čase. Je to o tom, že se nestresuji lidmi a okolnostmi, ale že poslouchám své srdce a s ním pracuji. V čase jsme přišli a v čase zase odejdeme. Není třeba nadávat na čas, ale užívat si ho, protože čas tu nebude stále, čas se mění a vše dostává jinou podobu. Čas k nám přichází pro ukrácení našich tužeb a nastavení si pořádku v srdci. Proč toužím po někom nebo po něčem, když to zítra už může být vše jinak? Je třeba následovat čas a nevracet se do věcí minulých a chtít, aby se vrátily. Nic se nevrátí, vše vzal čas a čas jako moudrý rádce nám radí naše srdce, jak nacházet čas ve svém zadumání v sobě, a tím i nalézání kontaktu se sebou. Čas tu byl vždy a vždy s ním každý nakládal dle své libosti a vůle. Nedá se říci, že vždy bylo s časem špatně nakládáno, ne všichni se řídili časem druhých. Někdo už uměl se řídit svým časem, ale nyní nastává čas, kdy se každý má naučit řídit svým časem a nehledat čas druhých. Čas druhých je jejich a čas můj je můj a pokud se sejdeme v čase, může nám být hezky.

No vidíte, začala jsem psát omluvu a nakonec je z toho krásný channeling pro nás. 

Nevím, jak vy nyní cítíte tuto dobu, ale já jsem stále v sobě. Když chodím na procházky, chodím pomalu a více vnímám klid ve své mysli, jako by mě to odpojuje od všeho a jsem jen já sama se sebou. Zvláště před velikonocemi je dobré být sám se sebou.v čase, aby něco mohlo umřít a něco se po velikonocích mohlo narodit v nás.

Video najdete ZDE

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství