Odkazy na má poslední videa s Promluvami Zdenky Blechové

Img_0754 Dáme přednost přírodě nebo vztahům?

Příroda neubližuje, ale pomáhá. Vztahy ubližují, když nám nesplňují naši představu. Příroda je taková, jaká je a my ji tak bereme. Proč stejně neumíme brát i ostatní? Přírodu nemůžeme měnit, můžeme s ní jen cítit a pobývat v ní. Proč měníme ostatní a neumíme se s nimi cítit dobře? 

Učíme se věřit sami sobě

Věřit médiím nebo sami sobě? Tento týden vysílali v televizi životopisný film "Muž v pozadí". Třeba vám napoví, jak to vše může být.

Jak udýchat dnešní dobu

Dnešní doba vyžaduje zklidnění mysli. Každé ráno si medituji a pak cvičím, pak jdu do lesa a pak se věnuji pracovní činnosti. Je dobré si nyní udělat určitý harmonogram a dle něco si tvořit den, pak je ve všem řád a zanecháváme chaos, který nás zbytečně vrací ke špatným myšlenkám a k nudě. Je dobré mít celý den zaplněn nějakými činnostmi, které mi dělají radost. Nemusím naplňovat přání druhých, ale můžu naplňovat svá přání a na to je právě ta nejlepší doba. Samozřejmě nesmíme zapomínat a odpovědnost k úkolům, které musíme.

Tvoříme nový svět

Jdeme do nového světa, na který nejsme připraveni. Stále jsme naučeni žít tím, co nám vtloukli do hlavy kódy generace a spoléhali jeden na druhého. NOVÁ DOBA ŽÁDÁ NOVÉ MYŠLENÍ, SE KTERÝM VÁS POSTUPNĚ VE SVÝCH PROMLUVÁCH SEZNAMUJI. Vesmír říká, že jedině změnou myšlení se dá zachránit duše a planeta.

Videa najdete ZDE

Hodinové videopromluvy z lesa "Cesta duše" 

Zamyšlení se nad životními cestami, nad současnou dobou a nasměrováním

Video najdete ZDE

****************

předchozí poselství          zpět          následující poselství