Odpovědi na vaše otázky č. 64

Přidáno 17. 10. 2018

Vaše otázky a odpověď channelingem

Nedávno jsem dočetla Vaši novou knihu: "Bez pout aneb jste připraveni na stáří a odchod druhých?" Kniha je pro mě velkým ponaučením a v mnohých myšlenkách velkou inspirací. Také jsem se mj. dočetla, že kouření nemá až tak velký vliv na naše tělo, ale velkou měrou ovlivňuje naše myšlení. Mohla byste mi přiblížit, jakým způsobem ovlivňuje kouření naše myšlení? 

Kdo má potřebu kouřit, ještě hledá lásku. Když ji člověk nalezne k sobě, přestává většinou kouřit. Nechce si škodit. Jakmile se člověk začne mít rád, začne od sebe odhánět negativní vlivy, které mu škodí po stránce fyzické, tak i psychické. Pokud přestávám kouřit kvůli někomu nebo kvůli něčemu, většinou to nemá dlouhodobý ráz. Ale když se rozhodnu z vlastní vůle, protože mi to nedělá dobře, jedná se trvalý kód, kterým dáváme impulz našemu tělu pro změnu.

* * * * * *

Jaký je význam, když se mě v životě stále objevují lidé a ptají se mě na cestu. Nebo, jestli nevím, kde najdou to a to?

ano

Je třeba se zeptat sebe, zda už znám svoji cestu a pokud ji znám, půjdu si svojí cestou a nebudu se zajímat o cestu druhých. Pokud se druzí ptají na cestu, vlastně nemám ještě jasno sama v sobě, co je moje cesta a snažím se druhým pomáhat v jejich cestě a přitom se nezaobírám svojí cestou.

* * * * * *

Stále jsou pro mě inspirací vaše slova, která ukazují vnímat věci kolem mne jinak. Tentokrát se snažím vnímat slovo milenka, roli milenky, protože jsem žena i této tváře. Můžete mi hodit niť k tomuto tématu? Proč jsou některé ženy více milenky, než partnerky?

ano

Některé ženy příliš touží po souznění s mužem, a proto se jim ho nedostává. Stále se dožadují svých práv a nevědí si rady se svým životem. Teprve, když naleznou cestu k sobě, přestávají se chtít s druhým tulit, ale začínají žít svůj život, a tím se dostávají na roli rovnou druhému a ženou vedle muže.

* * * * * *

Milá paní Zdeňko, chtěla bych se Vás zeptat, co znamená rozvodovost v rodině? Znám vaše knihy, mám i karty zdraví. Jsem rozvedená, potkala jsem muže, který je rok rozvedený, ale v jeho rodu je těch rozvodů víc... maminka, starší sestra, on a mladší už má vztahový problém... Není to jen na jedné rodové linii... ženská či mužská... Co znamená rozvodovost? Myslím, že by to zajímalo mnoho žen či mužů. 

Znamená to, že stále dotyčný hledá něco, co nemůže v životě najít. Má velké požadavky na partnera a nechce se smířit s jeho nedostatky. Stále hledá příčinu problému v druhých a nechce se zaobírat sám sebou, proto nemůže najít spokojený vztah.

****  **********  **** 

předcházející otázky          zpět          následující otázky