Odpovědi na vaše otázky č. 60

Přidáno 30. 9. 2016

Součástí týdenního poselství byl i channeling, který najdete v zajímavých poselstvích ZDE.


Přednáška v Ostravě Obracím se na Vás s prosbou - v posledních asi třech týdnech potkávám lidi, kteří jsou neuvěřitelně podobní, chce se mi říct, přímo identičtí s mými známými, kamarády, lidmi, kteří jsou, nebo mi byli blízcí a dlouho jsem se s nimi neviděla a nejsem v kontaktu. Chce mi Vesmír tímto něco sdělit? Já si s těmito situacemi moc nevím rady.

Ano
Ona stále nechápe, že vše v životě je jen v její moci a ne v moci a pomoci jejích přátel.

* * *

Co znamená, co se mi tento týden stalo. Šla jsem po ulici do práce a na chodníku stála žena, která vypadala přesně jako já. Úplně jsem se lekla, hrklo ve mě. Nemohla jsem tomu uvěřit, že vidím sama sebe, tak jsem se na ni intenzivně dívala. Potom se ta žena pohnula a já si uvědomila, že to nejsem já. Nikdy se mi nic takového nestalo. Snažím se spojit sama se sebou, a tak si říkám, jestli právě tohle nebylo znamení. Vůbec nemám ponětí, jak poznám, že jsem spojená sama se sebou. Ale vím, že by to pro mě bylo to nejlepší. 

Jak se spojit se sebou?

Ano

Aby se člověk mohl spojit sám se sebou, musí se dívat dopředu a ne dozadu. Stále mít jasno v tom, co chce a co dělá. Není třeba pátrat v paměti vůči druhým, ale učit se pátrat ve své paměti, abych rozuměla tomu, co dělám a proč to dělám. Tím se člověk stane aktivní a soběstačný, a tím se může cítit sám sebou a spojen se sebou.

* * * 

Žena a dort Poraďte mi, co znamená, když se mi pravidelně po třech týdnech opakují depresivní dny a neovladatelné chutě na nezdravé a sladké pokrmy? Vždy týden před menstruací. Lze s tím něco udělat, nebo to mám začít brát jako součást života?

Je třeba se naučit v životě přijímat i nepříjemné stavy, že patří k životu. Tyto chutě má každá žena před menstruací, tělo se připravuje pro přijetí plodu, a proto se chová tak, že se snaží si udělat zásoby a depresivní dny před menstruací jsou také normální, pokud neplynou z jiných situací v našem životě. V knize „Jak porozumět sobě a dětem” popisuji channelingem antikoncepci, interrupci, klonování, umělé oplodnění a další zajímavosti. Určitě byste tam našla i svůj problém a pochopila, proč se to vše tak děje. (Zdenka)

* * *

Prosím Vás o vhled, co mi Vesmír naznačuje, když se mi v jednom dni opakovaně vysype na zem venku celá peněženka? Nikdy před tím se mi to nestávalo.

Ano

Její vnímání reality je jiné, než by mělo být.

* * *

Utkvěly mi v hlavě při placení tři sedmičky -  777, co mi to má říci?

Je to šťastné číslo, je to číslo života. (Zdenka)

* * *

Svoboda V den mých 30. narozenin jsem se vzbudila s ukrutnou bolestí zad v hrudní oblasti, která postupně vymizela, ale zůstala při hlubším nádechu v oblasti levé plíce. Byla jsem s tím u doktorky, dala mi injekci a chtěla mě poslat na rtg plic. To jsem jí se slzami v očích odmítla (tatínek loni umřel na rakovinu). Co mi to má říct, co si mám uvědomit?

Ano
Ona stále prahne po uznání druhých, a když ho nedostává, trápí se. Je třeba začít uznávat sebe a ne se dožadovat toho, co už dávno mám pochopit, že mi nikdo nemůže dát.

* * *

Ráda bych se na Vás obrátila se snem. Zdálo se mi několikrát za poslední dobu o tanci, buď tančím já, nebo někdo jiný a já jsem jako v jeho kůži. Ten pocit je famózní, těžko to popsat, je to takový pocit i v tom snu, že aha, tohle je ono, kvůli tomuhle pocitu to celé je, je to pocit, který obsáhne celé nitro.

Máte stále více síly tančit a nebát se života a o tom ten život je. (Zdenka)

* * *

Asi před měsícem jsem téměř každý den stála na semaforech nebo červená naskočila těsně přede mnou. Teď, během dvou týdnů mě 4x cestou do práce a 1x na cestě z práce stavěla policejní kontrola. Před pár dny se v práci objevil revizní technik a dnes přišel kontrolor bezpečnosti práce.

Stále porušujete vesmírné zákony. (Zdenka)

* * *

Hovoríte, že auto sme my. Hľadala som význam toho čo sa mi stalo s autom na Vašich stránkach, ale nenašla som. Tak by som sa chcela spýtať. Začala mi svietiť kontrolka ručnej brzdy, hoci ručná brzda nebola zatiahnutá, kontrolka svietila stále. Po týždni - 10 dňoch prestalo auto brzdiť. Teda brzdí, ale úplne slabo. Čo to znamená? Čo mi to ukazuje?

Ano
Ona stále v životě brzdí život druhým, protože se dožaduje, aby byli s ní. Je třeba je nechat jít a nebrzdit svůj i jejich vývoj.

****  **********  ****

Přidáno 4. 11. 2016

 

Spoutané srdce Co znamená, mohu žít s kýmkoliv? Manžel zemřel, myslím, že podle Vašich výkladů byl osudový partner. Již 12 let jsem vdova, ale duchovní partner stále nepřichází, ale nemyslím si, že bych mohla žít s kýmkoliv.

 

Pokud se naučíme žít se sebou, můžeme žít i s někým jiným. Jde o to, že by člověk měl žít stále stejně a partnera mít jako něco navíc. Nic od něj neočekávat a nastavit si s ním pravidla a řád. To znamená i finančně každý za své a každý si řeší své věci. Pak mi ten druhý nemusí vadit a nemusím na něm hledat chyby. (Zdenka)

***

Otázka zní – jestliže tedy každý žijeme sám za sebe (s čímž souzním), NAČ JE NÁM TEDY EMPATIE?

K čemu je nám umění naslouchat empaticky druhému? (a že mi to trvalo, než jsem se tomuto umění díky řadě knih naučil) Když má manželka (nebo moje dítě, můj přítel apod.) trable a potřebuje se svěřit, přece nemohu dělat „mrtvého brouka“ a nevyslyšet ji.

Ano

On mluví o sdílení a je dobré si uvědomit, že každá duše sdílí s druhou duší stejný nebo podobný osud. Všichni se učíme stejné věci a máme stejné úkoly. Naslouchat dokáže již duše bez emocí, pokud duše ještě neumí naslouchat, je to o jejím neuzdravení své duše, která se potýká se stejnými problémy, a tudíž vnáší druhým do jejich problémů chaos, nedůvěru nebo nepochopení. Duše, která již tuto cestu zvládla, dokáže bez emocí naslouchat a již to s ní nic nedělá.

***

Asi před měsícem a půl jsem rozbila kamarádky skleněnou zapékací mísu, poté jsem rozbila maminčinu zapékací mísu, na to jsem včera rozbila moji 5 litrovou láhev s domácím vínem a dnes při umývání nádobí - skleničku. Co značí rozbíjení skleněných nádob, má to nějakou spojitost s něčím nebo snad s někým??

Když se vám rozbíjí věci, znamená to, že něco ve vašem životě není v pořádku a něco se stále rozbíjí. Je třeba si na to posvítit. (Zdenka)

***

Kočka Co to znamená - kočka mi podrápala skoro celý nos až tak, že jsem uvažovala jestli to jít šít?

Ano

Její kočka moc dobře věděla, že se chovala nedůstojně, a proto jí dala najevo svojí nepřízeň.

***

Viete mi poradit, ako mam pomoct mojmu manzelovi, ma problemy s pravym okom, nevidi nan dobre, chodi na injekcie a lazer, ale vobec liecba nezabera.

Ma novu pracu, asi pol roka, v januari sa za mnou pristahoval, kratko na to ako sme sa vzali. Mozno by bolo lepsie ak by sa obzeral po novej praci?

Ma 31 rokov a bola by som nerada, ak by sa to zhorsovalo.

Asi má více vidět sebe než vás. Zkuste mu nemluvit do života a dát mu více svobody, nebo si ji musí dopřát sám. (Zdenka)

***

Rada by som vedela čo je príčinou mojej únavy, ktorá trvá už niekoľko rokov na čom popracovať, aby som to vyriešila a druhá otázka je ohľadom môjho niekoľkoročného bloku v krku, na čom popracovať, aby sa mi postupne uvoľnil.

Blokáda v krku svědčí o nevyřešení minulosti a únava je z toho, že neřeším. (Zdenka)

***

Dobrý den p.Blechová,chci Vás poprosit o radu nebo vysvětlení, proč se moje tělo nadměrně potí, proč se v něm vytváří nadbytečné teplo a jak si od toho pomoci?

Jsou to strachy, nebo stresy nebo nečistoty. Chce to vyčistit tělo, hodně pít, vypotit sportem nebo nějakou aktivitou a uvolnit se. Prostě změnit životní program. (Zdenka)

***

Příjemný dobrý večer paní Blechová,

velice moc si vážím Vaší práce a jsem vděčná za to, že mohu čerpat z Vašich poselství ve vašich knihách a kartách.

Mohu se Vás zeptat na to, co se děje nyní v mé blízkosti a zda je to pro mne nebezpečné? V bytě ve vedení elektřiny dochází ke zkratům, spékají se dráty, rozbila se mikrovlnka asi vlivem toho.

Ano

Měla by si více všímat v životě toho, kdo jí bere energii a kdo jí energii dává.

***

"Nyní se učí smutek dávat do života jako hybnou sílu jejího žití a učí se žít tím, co je a ne tím, co by chtěla." Možná vypadám jak hlupák a samozřejmě si tu větu nějak vysvětluji, ale ráda bych věděla, zda je to správně... pro mě to je důležité.

Smutek naše duše vnímá jako radost a ve smutku je nám duše nejblíže. Díky smutku se učíme žít jinak a dívat na život jinak, proto nás smutek vždy popostrčí dál. (Zdenka)

***

Žena a mobil Dobrý den paní paní Blechová,

poslední měsíc můžu nazvat "měsícem reklamací". Nejprve jsem si před měsícem koupila nový mobil a už podruhé za uplynulou dobu jsem ho dala k reklamaci se stejnou závadou. "Chytrý mobilní telefon" sice krásně funguje ve všech ostatních funkcích, ale často "netelefonuje" :)  A aby toho nebylo málo, dala jsem reklamovat i moje nové boty, které také nemám déle než měsíc. Podpatek na levé botě změkl, takže chůze v těchto botách není pohodlná.

Zajímalo by mě, co mi tyto "reklamace" mají říct. Můžete mi poradit?

Co je třeba vyreklamovat ve vašem životě, kde je třeba udělat změnu? Boty jsou o cestě, telefon o komunikaci. Přemýšlejte o tom. (Zdenka)

***

Chtěla bych se zeptat - nelze-li změnit věci nebo lidi kolem sebe, musím změnit přístup k nim - jak na to? Nejde mi to. Bez odpuštění není uzdravení. Chtěla bych to taky změnit, CD vlastním, k živým lidem a ani hlavně k sobě mně  to taky nějak nejde. Jak změnit  lítosti, křivdy a strach, které člověk pravděpodobně získal v prenatálním nebo raném věku.

Jste velice citlivá a tím pádem slabá. Je třeba zesílit, nelitovat se, uvědomit si své chyby a jít tam, kam chci. Udělat si program, cíl a vykročit. (Zdenka)

***

Krátce můj příběh: Já,můj manžel a syn býváme v jednom objektu (menší bývalý statek), společně s mými rodiči. My svoji bytovou jednotku, rodiče svoji jednotku taktéž, ale jeden objekt. Před 3 roky z ničeho nic můj táta slovně napadl mého muže, že mu krade věci v jeho dílně (zamčená zámkem, klíč má pouze můj táta). Poté, že se mu ztrácí dřevo na dvoře. Vše oploceno, vjezd přes bránu kolem jejich bytu. Pořídil si kamery, které nic nezachytily, ale pořád krade můj muž. Můj muž naší rodině vždy pomáhal a stál při nás. Určitě si takové obvinění nezaslouží. Tátu měl vždy rád a je z toho špatný. Chci se Vás zeptat, myslíte si, že je to pro nás všechny nějaká lekce a když, tak jaká? Nebo je možné nějaké karmické vyrovnávání účtů z minulých životů.

Jedná se o karmické dluhy z minulých životů, kdy už k této situaci došlo a váš otec ji má zakódovanou. Je třeba se vzdálit rodičům a žít si jen svůj život. Tato situace vás vede k odloučení abyste v příštím živote nemuseli už opakovat stejné lekce. Do budoucnosti už děti nebudou žít s rodiči, každý si půjde svojí cestou a je třeba se učit odpoutávat. (Zdenka)

****  **********  ****

předcházející otázky          zpět          následující otázky