Ohlasy na webové stránky - strana1

Stránky ZB Ahoj Zdeničko, jsem moc ráda, že píšeš tyto stránky, kde nás informuješ o všem, co ti sdělí Vesmír. Moc mi to pomáhá k uvědomění si svých situací, které prožívám. Jsi takové SLUNÍČKO pro všechny. Děkuji.

S Boží láskou Tě objímám. Podpis

Odpověď

I ty jsi sluníčko a všichni jsme jedno velké slunce, takže si pomáháme a svítíme si navzájem. Opatruj se a děkuji za tvé řádky Zdenka

** ** ** ** ** **

Dobrý den, paní Blechová, předně Vám chci poděkovat za to, co děláte pro lidi, mám většinu Vašich knih a časopisů a změnily mi život k lepšímu a hlavně mě a mé myšlení. Pomohla jste mi stát se samostatnou ženou a nezávislou. Díky síle, kterou jsem získala, jsem zvládla věci, které bych dříve nezvládla ani ve snu. (Osamostatnila jsem se, zvládnu věci, které někdy nezvládne ani leckterej mužskej, umím vrtat, malovat, opravit atd.), mimo jiné, začalo se mi dobře dařit v podnikání, každý den se vracím k Vašim knihám. Ráda bych se zeptala, k té síle jsem potřebovala i trochu vzteku a zjišťuji, že když se dostávám tzv. do pohody, již nemám tyto ambice a povoluji ve svém úsilí, dá se ta síla udržet i tak, když budu v pohodě a harmonii? Tohle zatím neumím, vždycky jsem se musela naštvat a pak jsem vše dokázala, ale chtěla bych to umět i v klidu.

Děkuji za přečtení a případnou odpověď. Podpis

Odpověď

Paní E…, časem zjistíte, že vše umíte stále lépe a lépe a časem i s klidem, vše je učení Zdenka

** ** ** ** ** **

Milá paní Blechová, chtěla bych Vám z celého srdce a celé své duše poděkovat za spoustu Vašich úžasných knížek, které jsou už několik let mojí podporou ve chvílích, kdy si člověk neví rady, nebo je smutný a zklamaný. Vaše knížky učí člověka síle, trpělivosti, vytrvalosti na cestě životem, kterým právě jdeme. Vaše knížky jsou mým každodenním přítelem a Vy jste mému srdci blízká, jste moudrá a laskavá, přímá a upřímná. Snažím se žít, co nejlépe to umím, ale znáte to, občas člověk sklouzne ke starému kódu chování, aniž by chtěl. A pak vždycky vím, kde hledat, co si přečíst znovu a poprat se s tím sama v sobě. Jsou dny, kdy se cítí člověk silný v kramflecích, je plný lásky, síly, radosti a pak jsou dny, kdy to na člověka jakoby padá, a najednou si připadá, jak když nic nepochopil. Už strašně dlouho myslím na to, že Vám napíši a za vše poděkuji. Před pěti lety jsem byla nemocná s abscesem v krku, bylo to v těžkém období, kdy mé kamarádce zemřela tehdy desetiletá dcerka a já si to vzala na sebe víc, než bylo zdrávo, skončila jsem tehdy v nemocnici a v těch dnech byly tehdy Vaše časopisy to jediné, co jsem zvládla v těch bolestech číst. Děkuji Vám moc za Vaše krásné mailíky, které mi posíláte. Pamatuji se, jak před Vánoci jsme s dětmi tapetovali a já pak utahaná sedla k počítači a zářil na mě první mailík od Vás. Byl to takový dar z nebes v tu chvíli. Jste sluníčko, takový anděl plný pochopení, který svými knížkami dokáže člověka obejmout, ať mu je v té chvíli zrovna jakkoli a pomoci radou, která je vždycky aktuální a jakoby opravdu načasovaná. Člověk se jen musí usmívat, jak když nechá věcem volný průběh a nic si nevynucuje, jak pak mysteriózně všechno funguje samo od sebe a zasypává ho dary a tím každodenním štěstíčkem, které když člověk otevře oči, je opravdu na každém kroku. Pro mě, ač se osobně neznáme, jste moudrým přítelem a rádcem, který umí obejmout, poradit a povzbudit. Přeju Vám pevné zdraví, spoustu lásky, radosti, štěstí a úspěchů ve Vaší práci a spoustu dalších a tolik úžasných knížek. Opravdu nesmírně si Vás vážím a děkuji Vám, za to jaká jste a za to, kolik moudra a pravdy k nám čtenářům Vašich knížek vysíláte. Ještě jednou veliký DÍK. S pozdravem a přáním krásného zbytku neděle M… Kéž vás sluníčko krásně hřeje a hladí.

** ** ** ** ** **

Dobry den, paní Zdenko, koupila jsem si pár Vašich úžasných knih….

Již před delší dobou jsem o Vás mluvila se svým blízkým přítelem. A to v obchůdku s duchovni literaturou. Měla jsem v ruce buď Vaši knihu, nebo karty. Ale až teď byl ten okamžik, kdy jsem si koupila několik knih najednou…

Začetla se do nich tak, že jsem najednou přečetla půl knihy.

Ale tak, že to celé proplakala… jsou to úžasné knihy. Hlavně se s tím spojila i moje dušička. Spoustu věcí se začalo uvolňovat, čistit, hojit…

Ráda bych se s Vámi setkala osobně, je-li to možné. Jsem ale z Říčan, tak mě napadlo, jestli jezdíte někdy směr Praha. Moc Vám děkuji za odpověď, přeji krásné dny.

S pozdravem

** ** ** ** ** **

Vzkaz z FB

Dobrý den paní Zdeňko, mám zakoupeno od Vás několik knih a tak jsem se vrhla na čtení. Upoutala mě nabídka, mám mnoho knih a stále čtu, něco hledám, odpovědi, souvislosti… esoterika, vesmír, zkameněliny. Převážně však esoterika. Miluji knihy, miluji čtení a… od Vašich knih se nedá odtrhnout, vždy si říkám ještě kapitolu, ještě kousek, další knihu a ještě stánku. Děkuji, tak moc se tam nacházím. Jsem také Panna – 19. 9. 1974. Vy jste se zmínila v jedné knize o Panence :-), že jste, tak jste mi udělala hnedle radůstku další. Tolik se uvádí o Pannách, jaké jsou sucharky a žádná sranda s nimi, ale máme to tak, jak nám bylo dáno, aby bylo vyrovnáno. Přemýšlím, že bych jednou vyrazila do Plzně, nějak mě to tam volá, no koukněte, dnes jsem si jen tak brouzdnula a je to zase Plzeňsko – odkaz na článek z Plzeňska.

Zatím Vám moc a moc děkuji za to, že jsem měla možnost mít v rukou Vaše knihy a tolik mě oslovily. Věřím, že je to nastartování něčeho většího :-), něčeho, co mi mnohé dalo, vysvětlilo, pomohlo a cítím, že ještě dá, vysvětlí, pomůže, objasní. Jako bych našla, že nejsem tak jiná a na druhou stranu jsem tak mimořádně jiná. Což nemyslím jako pyšnost, ale úlevu a radost.

Přeji nádherné dny a jen a jen to dobré, prostě to vše jak má být, Vy víte.

S úctou a díky Podpis

** ** ** ** ** **

Přidáno 7. 9. 2013

Dobrý den paní Zdenko,
nejprve bych Vám chtěla ze srdce poděkovat za Vaše stránky, rady a poselství a vlastně za všechno, co pro nás ostatní, méně uvědomělé děláte :-). Procházím také svou přeměnou, která pro mě není mnohdy jednoduchá a příjemná, ale potom to pochopení a uvědomění stojí za to. No ale pak se objeví další schůdek a další a pořád dokola. Stále častěji vyhledávám samotu a bytí sama se sebou a práci se svým tělem a duší. Světu a lidem okolo přestávám rozumět a cítím a vím, že jsem už někde jinde. Nedovedu to slovně moc dobře vyjádřit, ale uvnitř to plně cítím a Vaše stránky mi hodně pomohly si opět uvědomit, že nejsem divná ale normální :-). Zažívám teď takový pocit svobody, jako nikdy předtím a je to nádherné a slovy nepopsatelné. Vědět, že jste svobodná a na nikom nezávislá bytost, která se dovede postarat a zařídit, je úžasné. Byla to dlouhá a trnitá cesta, ale stála za to! Nedovedu si ani představit kam dál povede…

** ** ** ** **

Dobrý večer Paní Zdeničko,
chtěla bych Vám napsat pár řádků, protože to tak cítím. Moje uvědomění a sebepoznání mě přitáhlo, až na Vaše stránky.  Je to asi půl roku, co jsem četla Vaši knihu Osudový partner, ale tehdy jsem ještě nebyla sama sebou, nebo spíš jsem nechápala určité souvislosti. Je zvláštní jak Nás život posouvá a vždy tam kde člověk potřebuje :-). Ráda  čtu a poznávám Vaše stránky, koupila jsem si Váš časopis, a hodně mi v ten okamžik pomohl pochopit určité věci. Děkuju Vesmíru, že jsem Vaše stránky našla :-). A tak mám pocit, že to tak má být, protože se mám ještě hodně co učit :-).

** ** ** ** **