Rozhovor s Igorem Chaunem v Karviné

Vážená paní Zdeňko Blechová,
chci Vám poděkovat za to, že jste, poslechl jsem si Váš proslov na videu - OSUDOVÝ PARTNER, DUCHOVNÍ PARTNER -Zdenka Blechová (Karviná, 16. 3. 2013) s Igorem Chaunem, který mně zaslala letitá kamarádka, s kterou jsem v kontaktu, člověk duchovní.
Video – vzkaz, který mě s Vaším projevem poslala v pravý čas, hodně mi Váš proslov na videu pomohl, otevřel mi oči života. Váš proslov mi připadal, jako kdybych kráčel cestou, kterou popisujete, ve všem co jste říkala, jsem se nacházel, máte hodně pravdy, čekám, že ke mně přijde posel Boží a bude mi ukazovat kroky cesty, na které již čekám, kroky mé cesty, které ukázal Vám.

Pokoj duši a hodně lásky Vám přeji.  

 ** ** ** ** ** **

Dobrý den, paní Blechová.
Asi před dvěma lety jsme s kamarádkou chodily noční Plzní, a ona mi najednou povídá: „Nechceš zajít do čajovny v Bolevci?“ Samozřejmě jsem chtěla, chtěla jsem poznat starý Bolevec. Byť jsem od Plzně, starou Plzeň moc neznám. V čajovně nám bylo příjemně a já si slíbila, že se zase někdy stavím. A to se stalo asi před půl rokem. Opět jsem tam zašla s kamarádkou. Nevěděla jsem, čím mi je ta čajovna tak příjemná, jakoby mě k ní něco vázalo. Až včera jsem možná pochopila. Hodně čtu na internetu. Taky jsem si prošla velkou krizí a taky jsem si začala uvědomovat, že věci fungují na nějakých jiných pravidlech. Taky jsem pochopila, že to mění můj život, přesně tak, jak říkáte Vy. A včera nějakou náhodou (ale náhody neexistují) jsem narazila na Váš rozhovor s Igorem Chaunem z letošního semináře v Karviné. Vydržela jsem poslouchat celou dobu s otevřenou pusou a bušícím srdcem. Vy jste mi mluvila s duše! A nejúžasnější zážitek byl ten, že jste z Plzně a že vlastníte čajovnu v Bolevci. Od včerejška se rozhoduji Vám napsat. Stále mě něco nutí to udělat.
Dodala  jsem si teda odvahy a činím tak. Moc ráda bych se s Vámi setkala.

Váš rozhovor s Igorem Chaunem z Karvinského festivalu byl nejen úžasný, ale velmi poučný a inspirativní, každé slovo bylo upřímně od srdce. Děkuji a přeji hodně lásky a radosti :)

** ** ** ** ** ** ** 

Paní Zdenko, děkuji za krásný rozhovor s I. Chaunem, který jsem měla možnost shlédnout na kanále goscha tv1, jsem totiž také Panna, činím velké životní rozhodnutí, tak jsem se ve vás viděla…

** ** ** ** ** ** **

Dobrý den paní Zdenko,

právě jsem shlédla video od Igora Chauna, kde Vy mluvíte o svém životě a osudových a duchovních partnerech. Chtěla bych poděkovat vám oběma, neboť díky tomu jsem pochopila několik prožitků svého života, a kam mne to následně posunulo. Také jsem dalším brouzdáním našla Vaše poselství na rok 2013 a uvědomila jsem si, že znám i Vaše karty zdraví. A určitě budu Vaše knížky hledat v knihovně.
Ale teď bych Vás ráda požádala o zasílání poselství, které na svých stránkách nabízíte. Předem Vám děkuji za Vaši práci a za to,  že mi pomůžete otevřít oči – okna do srdce – a vidět a chápat souvislosti vesmírných zpráv a mého života.
Děkuji a přeji Vám sluncem a láskou prozářené dny

** ** ** ** ** ** **

zpět