Reakce na poselství Práce

Ahoj Zdenko, moc děkuju za tento i minulý článek. Bylo v nich hodně důležitých informací k věcem, které právě řeším. Začínám to podobně cítit, ale nevěřila jsem tomu úplně, zda jdu správným směrem. Chtěla jsem dělat to, co mi baví a přestat podnikat. Pracovala jsem i při dvou mateřských a byla z práce znechucená. Manželovi ale operovali slepák a já musela začít pracovat i za něj a nějak mi to nastartovalo. Začalo mi to opět bavit. Nevěděla jsem ale, jestli je to dobře nebo mi to odvádí od duchovna. Děkuju, že jsem si ujasnila, že to je dobře.

*****

Děkuji, paní Zdenko, velmi mě to oslovuje a dává odpověď na mou životní situaci. Jsem hodně aktivní, tvořivá a to mě zachraňuje, žít v radosti a být bohatá. Srdečně zdraví…

****

Hezký podvečer paní Blechová, chtěla bych se jen zeptat na to, zda posíláte všem stejné otázky a odpovědi (za které mockrát děkuji), protože se vždy jakoby „náhodou“ trefíte do mých myšlenek, do mých otázek :-)), ta první odpověď je trefná!!! :-)) děkuji Vám za ní a přeji krásný nadcházející víkend. S pozdravem…

******

Veľmi Vám ďakujem za Vaše slová, ktoré ku mne prídu, ale neverila by ste vždy prídu tie, ktoré sa ma práve bytostne dotýkajú ako keby ich niekto  ku mne posielal, ďakujem

****

Dobrý den,
chci poděkovat za zasílání poselství.....přečetla jsem nějaké Vaše knihy, slyšela pár videí, prošla si v životě hodně učení a nezbývá, než prostě souhlasit :-)...přeji hodně štěstí…

****

Neposlouchala jste někde za rohem :-)? To teď zrovna řeším, že mě moje práce nenaplňuje a že chci léčit lidi :-), nebo dělat něco smysluplného, díky za informace, které jsem potřebovala.

*****

Dobrý den paní Zdenko,

ani nevíte, jakou jste mi udělala radost Vašim článkem.

Dala jsem mi odpověď na mé skryté otázky, zda jsem „normální“, když mě baví pořád pracovat a něco dělat.

Už jsem si někdy připadala jako workoholik. Ale práce mě baví. Od nového roku budu mít novou práci, která je má vysněná, ale zůstane mi i ta stará, kterou jsem převzala v hodně velkém nepořádku a dala ji dohromady natolik, že ji budu moct dělat jako vedlejší činnost.

Přesně jak píšete, musela jsem překonat spoustu překážek, i to, že mě to někdy nebavilo, ale našla jsem v tom potěšení, a tak přišlo další v podobě nové práce a nových výzev.

Ve volném čase ráda zase pracuji – na zahradě, okolo chaty a opět tvořím, takže opravdu na takovou tu relaxaci ve smyslu nicnedělání nemám čas. A s přítelem, který je podobného ražení, se chystáme stavět domeček a moc se na to těšíme.

Oba máme přes 35 let a dosud nemáme děti, ale já osobně jsem připravena i na situaci, kdy ty děti nebudou.

Okolí mi neustále tvrdí, jak mi už ti×kají hodiny, a že bychom se měli pohnout, ale já si připadám pořád mladá. Mám pořád co dělat a i když si děti oba přejeme, vím, že mě dokáže naplnit i něco jiného a dokáži být šťastná i sama.

Vesmír je opravdu úžasný a děkuji, že nám předáváte jeho poselství.

****

Paní Zdenko,

vřelý dík za pomoc a podporu v dnešní nelehké situaci, která nastala – ano v čase mailu – tedy po jedenácté hodině! Neskutečné – ale již věřím, že je to možné – tedy od Vás.

Přišla ke mně informace o možné ztrátě – sice zatím jen brigády úklidu – ale pro mě dost důležité – ano momentálně je to zdroj mé obživy, uskutečnění plánu (předčasné splacení úvěru z podnikání na pomoc dceři z r. 2011) a také možnost realizovat si své přání – dovolená, semináře, dárky pro babičky, možnost 1× týdně trávit čas s chlapcem na vozíčku, 2×  měsíčně strávit celý den s vnoučkem (pomoc dceři při dostudování vysoké školy) atd.

Moc dobře si uvědomuju, PROČ jsem dostala tuto ťafku – a po přečtení Vašeho mailu se mozaika doskládala.

Krása – jak to funguje. Bude to ještě hodně práce – ale díky Vašim slovům se na ni těším.

S vděčností a láskou přeji dobrou noc

******

Vážená paní Blechová, děkuji za Vaše maily, ráda si je čtu. Pracuji jako zdravotní sestra = mám práci, kterou mám ráda a jsem za ni vděčná. Každý den mě obohacuje. Práce s nemocnými lidmi mě obohacuje a učí mě vážit si toho co mám = zdraví, každý den usínám a žiji s nesmírnou vděčností za to co mám, co mi přinesl život a denně přináší, je toho tolik, že usínám na začátku svého děkování Vesmíru za všechny dary, kterých se mi dostává...

****

Přeji Vám krásný den. Jste také panenka jako já :-) a mnoho z toho co říkáte, je mi velmi blízké.

** ** ** ** **

zpět