Reakce na poselství v roce 2018

Přidáno 26. 7. 2018

Dobry den paní Zdenko,

Kamarádka mi poslala váš e-mail, s výkladem karet pro oba kandidáty. Jsem jí za to nesmírně vděčná, neboť tím mně umožnila Vás „poznat“. 

Doslova Vás hltám už dva dny, děkuji za všechny Vaše konference, které jsou na Youtube.

Vaše slova mi znovu otevřela srdce, důkazem toho je, že k Vám cítím nepodmíněnou lásku a úctu.

Klaním se Vaší duši

* * * * 

Takže nejdříve se musíme skrze druhé od Boha oddálit, abychom se k němu zraněním od druhých, mohli přiblížit... Až mi tečú slzy, lebo keď to teraz všetko spätne chápem, moju minulosť, ako ma každý zachraňoval… Ja som taká rada , že som Vás v tomto živote našla  a ešte k tomu v štádiu, keď  všetkému rozumiem

Dobrý den, paní Blechová,

chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat za Vaše přednášky na YOUTUBE, které mi velmi pomohly uvědomit si mou cestu v tomto životě a smysl mého života. To Vaše srozumitelné podání a vysvětlení jak se věci mají a hlavně proč se mi dějí, je nádherné, a bylo i neuvěřitelné. Jsem introvert, ale tohle jsem Vám po shlédnutí videí musel sdělit.

………….

Dobrý den paní Zdenka,

píšem Vám ohľadom Vašich prednášok, ktoré v poslednej dobe si púšťam (cez youtube, každý den)

Sú zo srdca rečou človeka,a preto aj lahko prenikli tieto „prirodzenosti“ do mojho srdca(verim, že aj iným)

Prajem Vám odovzdávať tieto životné posolstva a vyuzit všetky formy dostupnosti pre nás všetkých… ku mne prišli a to je najdoležitejšie… ;))

Ďakujem Vám ;)

Vaše posolstvo, náš dar…

………….

Dobrý den paní Zdeničko,

když jsem si četla Váš poslední e-mail, donutilo mě to k zamyšlení, že i já se vlastně odmlčela. Když jsem odjížděla z Vašeho semináře v listopadu, byla jsem plná energie, radosti a pocitu, že pobyt u Vás mi hodně dal a ještě dá. Nyní Vám za vše moc děkuji. Za tu dobu se u mne mění životní situace a vlastně celkově život. Změnila jsem pohled na sebe a tím měním pohled ostatních na mě.

Našla jsem lásku k sobě,  i k druhým lidem. Jak je možné, že jsem to dřív tak nevnímala?

Začala jsem  více  meditovat  s CD Vodní víly od Vás už v prosinci loňského roku, jsem za něj vděčná, hodně mi pomohla očista. Vlastně mi přijde, že i přítel se začal měnit. Co jsem přestala pít alkohol a začala se věnovat spíš sobě a mým koníčkům a učení, poznávání toho, co mě zajímá, přítel, který má hodně rád pivo (alkohol), poslední měsíc nepije. Začíná se věnovat tomu, co ho dříve bavilo. Moc se mi líbí, že máme v určitých situacích stejné názory a navíc mi naslouchá. Hodně ví o věcech o které mám zájem, třeba bylinky, strava + tělo atd. Prostě  máme stejný pohled. 

Ale co mě nejvíc udivuje, že jsme asi rok bez sexu. Vloni jsem ještě přemýšlela, proč ten sex nemáme, nyní mi ani nechybí. Stačí mi když jsem v jeho blízkosti, pohlazení a jeho upřímnost, když spolu komunikujeme. Já dávám prostor jemu, on dává prostor mně. 

A protože se o bylinky zajímám, přišel mi do cesty zřejmě učitel, jak já jsem za něj ráda. Byla jsem na jeho přednášce Bylinky a homeopatika + reflexologie v Uherském Hradišti (tam jsem byla na Vaši přednášce poprvé), a říkám si, že to je to, co mi chybělo. :-) Od tvoření mýdel a přírodní kosmetiky, jsem se dostala, k léčení. 

Na Vaši přednášku v září se těším už teď. Vaše e-maily čtu pravidelně, akorát jsem asi neměla potřebu k nim psát. Vím, že Vaše maminka je již tam, kde je jí dobře a myslela jsem v té době na Vás obě. Mám radost, že jste se dala do tvoření rekonstrukce bytu, vždycky když člověk tvoří má z toho radost a taky je vlastně spojen se sebou. Přeji mnoho dalších tvoření v životě, byť jsou jakékoliv. 

A tak jsem Vám vše prostě musela napsat. Děkuji a přeji krásné dny :-)

Marcela

Príjemný neskorý večer, paní Zdenka,

srdečne vás zdravím a v prvom rade sa vám chcem poďakovať za posielanie posolstiev, ktoré mi pravidelne prichádzajú.Potešilo ma v tomto týždni video, som rada, že vás opäť počujem a vidím. Váš hlas je veľmi príjemný a upokojujúci. Na vašich stránkach si čítam všecky posolstvá od r. 2006 ako aj dotazy a prosby na ktoré odpovedáte, ako aj všetko ostatné. Zaujíma ma všetko, čo mi rozširuje poznanie, čo ma posúva ďalej, aby som pochopila. Napriek svojmu veku (ja sa tak síce necítim), mám sa stále čo učiť, objavovať a chápať. Som vďačná za to, že som vás spoznala, pomáha mi to na ceste životom, na ktorej som už nevidela svetlo na konci tunela. Koľko komplikácií by nebolo i v mojom živote, keby som skorej pochopila. Prišla ste do môjho života v pravý čas. Teším sa na vaše nové knihy, verím, že sa mi podarí si ich u vás objednať do konca novembra. Ešte som si nič cez internet neobjednávala. Teším sa na ďalšie kontakty s vami a zostávam s pozdravom. 

……………….

Dobrý den p. Blechová,

děkuji Vám za poselství i za to, že jste mi ho přiložila ke knize a nenapsala do knihy - jakoby jste mi četla myšlenky.

Vaše knihy jsou úžasné, jsou ze života, každý si můžeme něco najít. Ne ale každý to dokáže napsat jako Vy, mluvit čistou pravdu, jak jste vše prožila a jak to opravdu bylo. Za to Vám patří můj dík i úcta.

Někdy Vaše knihy doporučím, jindy přímo řeknu, že se na Vás mohou obrátit. Ale ne každý se chceme podívat do sebe :-)

Já jsem ale sama za sebe ráda, že jsem našla Vaše stránky. Byť jedna jediná věta i ta  dokáže pomoci :-)

Mějte krásný předvánoční čas a přikládám písničku pro Vás :-) Mám ji moc ráda

**************

Přidáno 18. 9. 2018

Milá Zdenka.

Ďakujem za „ZAMYŠLENÍ NAD UPŘÍMNOSTÍ“ . Čo slovo, to perla : ), presne tak to funguje...

Je super vedieť, že niekde existuje“ ženská“, ktorá vďaka svojej usilovnosti takto krásne postupným vývojom dozrela : ) ..., ktorá takto výstižne a zaujímavo dokáže pospájať slová, preniesť do textu myšlienky užitočné pre nevedomých, slepých a hluchých, ... analyzovať -mnohými nepochopené- pritom jednoduché, prosté pravidlá života.

S prianím pohodového víkendu a pozdravom pre Vladíka