Poselství přidaná v roce 2013 - Anch

Anch Drahá paní Zdenko, děkuji velmi za Váš dárek - fotografii obrazu Anchu.

Miluji velmi všechny kříže, sama je též vyrábím i maluji (pokud by to někoho zajímalo, můžu poslat fotky). Anchy jsem tento rok také malovala duhové, několik jsem jich hned umístila v našem starém domku také kvůli očistě a prosvětlení. K tomu jsem ještě vyhledala na internetu fotografie původních maleb, kde je Anch zobrazen jako bytost, zakoupili jsme i kopii obrazu bohyně ISIS, nad jejíž hlavou je i tento symbol.

Sama tento kříž už několik let nosím (asi 6,5 cm odlitek z mosazi) a uvažuji o zakoupení většího. Děkuji i za příběh, který se k situaci vytvoření obrazu odehrál.

My oba s mým nynějším manželem dlouhodobě vědomě pročišťujeme životní společné (karmické) situace, většina z nich se odehrává právě v Egyptě v dávné době. Toto vše je velmi současné, setkáváme se stále častěji s lidmi, se kterými je vztah pozitivní (cítíme, že už z této dávné doby). I když jsem Vaše návštěvníky neviděla osobně, cítím, že je také znám a přináší to velkou radost z toho, že se můžu setkávat stále více se starými dobrými přáteli.

Obraz, poslaný Vámi, vytiskneme a dáme do ložnice na oltář.

Celá situace je pro mne moc nápomocná, cítím, že mé tvůrčí aktivity se hodně pročišťují a budu je moci znovu obnovit pro radost a prospěch druhých, také ve spolupráci s bratry drahými kameny a sestřičkami bylinkami - tak, aby tvořil Vesmírný Tvůrce, ne „já“ tak, jak byl vytvořen i obraz zaslaný Vámi.

S láskou Podpis

Odpověď

Milá Marie, nedávno mi přišla informace, že se vracím domů a myslím, že i vy se vracíte domů.

Děkuji a přeji, ať vám kříž života svítí na cestu Zdenka

*** ** ** ***

Ahoj Zdeňko,

velice děkuji za e-maily, které od Tebe přicházejí. Vždy si je s radostí otevírám. Dnes mám potřebu zareagovat na Egyptský kříž života. Hned, jak jsem ho uviděla, velice pozitivně na mne zapůsobil, jak tvarem, tak barvami  i světlem a zaujalo mne i to, jakým způsobem vznikl. Nádhera. Vidím láskyplně otevřenou náruč, plnou dalekého světla. Jelikož nemám barevnou kopírku, vytiskla jsem si ho černobíle a v tom oválu vidím nějaký obličej. Dívám se na něj a dodává mi i sílu a pocity k zamyšlení.  

Ještě jednou moc děkuji, přeji krásný den a radost při Tvé práci, kterou rozdáváš

Zdravím, Podpis

Odpověď

A…, děkuji i tobě za krásný dopis. Přeji ti, aby ti kříž dával lásku, pocit pohody a vedl tou nejlepší cestou.

V lázních ho pak budeš moci vidět živě.

*** ** ** ***

ČasZdravím Zdeničku z Blanska!

Prosím, nezlob se, ale já jsem ti musela hned odepsat. Když jsem otevřela maily a uviděla tvůj, který úplně zářil, a já hned byla obklopena posvátným světlem, věděla jsem, že je důležitý. I teď, když píši, ještě se mi klepou ruce a derou se mi slzy do očí. A když jsem začala číst tvá slova, která jsem četla samozřejmě navíckrát (brečela jsem). Pak jsem otevřela tvůj 1 soubor a ihned jsem si vzpomněla, jak jsem byla na jeho výstavě a na ten pocit klidu a radosti, jako bych byla doma v bezpečí u rodiny svého srdce. Asi si říkáš, že jsem mimo (a to taky jsem, nemůžu se z toho vzpamatovat ještě teď), všechny ty artefakty to zase ve mě vyvolaly, ale zatím si to nedovedu vysvětit proč, jen má duše ví...

A k druhému souboru vauu, nemohu ani mluvit psát, jen tiše zírám a kanou slzy. Když jsem se podívala podruhé, tak mi napadlo krvácející srdce Ježíšovo a rozbrečela jsem se znovu. I teď nemohu psát, slzy se derou do očí a kanou… nic skoro nevidím. Moc děkuji za tento zážitek, asi ho budu zpracovávat déle, začíná mně pěkně hučet v hlavě a víš, jsem trošku zmatená, ale to bude fajn. Moc moc děkuji.

Přeji ti překrásnou neděli, plnou překvapení s láskou v srdci vzpomíná Podpis

P.S. Moc se omlouvám za ten projev, ale doufám, že mi odpustíš. Děkuji a ještě těším se za tebou do Brna, přijedu na tvůj seminář (přednášku) papa

Odpověď

Milá H…, vracíme se domů a to je dobré znamení, pláčeš radostí ze shledání. Určitě ti přijdou ještě další souvislosti během srpna. Stačí jen sledovat. A klidně se pak můžeš zase podělit.

Díky a hezký den. S láskou Zdenka

*** ** ** ***

Zdravím Vás paní Zdenko,

děkuji za mail, který mne dnes uchvátil. Nemohu nereagovat. Od úplňku 2. 8. stejně jako vy, popisujete silné zážitky, tak je mám i já. V den, kdy byl úplněk, jsem seděla v africké kavárně, kde jsem se seznámila s člověkem, který dělá vitráže a mozaiky z kamenů, maluje obrazy, o víkendu jsem byla pak na festivale v Novém městě na Moravě, kde prodávali výrobky z Afriky. Dívala jsem se na jeden obraz, který malovali v Zairu a který se mi moc líbil. Po víkendu mi ho do kavárny ten člověk přinesl namalovaný stejnou technikou, ve stejné barvě a dokonce se stejným zvířetem tedy žirafou. Náhoda?

Od pondělka jsem v Žatci, neustále se mi vybavuje symbol klíče, kameny, broušení skla apod. Jelikož jsem v Žatci pracovně, jsem v práci i dnes, to je v neděli. Cestou do práce jsem u cesty viděla hromadu hlíny, která vypadala jako pyramida. Usmála jsem se a říkala si: Jéé, to je jako pyramida a je tam vchod do pyramidy v Egyptě. Přijedu do práce, čtu na Seznamu, že nějaká americká vědkyně našla na Googlu Earth ztracené pyramidy a do toho přijmu Vás mail, který se týká Egypta.

Je to jen v krátkosti, na co jsem si vzpomněla.

Když jsem do Žatce přijela v pondělí 6. 8., zdál se mi sen, ve kterém jsem stála na balkoně nějakého domu, a najednou z nebe letěl blesk, který měl stříbrnou barvu, a na konci byla nádherná broušená křišťálová koule. Chtěla jsem uhnout, ale stála jsem jako přikovaná. Koule proletěla kolem mne, a najednou jsem viděla, jak z nebe se sneslo něco, co jsem nemohla identifikovat. Mířilo to ke mně a zůstalo stát v úrovni mých očí. Dívalo se to na mne, vypadalo to jako vlaštovka papírová, ale nebylo z papíru, vypadalo to jako nějaké těleso Vesmírné. Dívali jsme se na sebe a pak to odletělo zpět.

Nevím, co to pro mne znamená, ale děkuji Vám za mail.

Přeji Vám vše dobré. Podpis

Odpověď

L…, děkuji za vaši odezvu. I mně se nyní zdály sny o létání, stále jsem měla někam odletět. Je to vše příprava na vzestup naší Země, míříme na vrchol pyramidy a nic tedy není náhoda. Někdo to už cítí a někdo to ještě necítí. Záleží, kde ještě žijeme.

Sledujte dál drobnosti ve vašem životě, které vás směřují jinam. Zvláště nyní v srpnu, kdy je to, intenzivní.

*** ** ** ***

Hezký den Zdenka

Znají ho všechny staré kultury, ale nejznámější je zobrazení z egyptských pyramid, je tam vypálen do zdi neznámou jakoby laserovou technologií. Prakticky má shodný význam, přes něj se vstupuje do fyzického bytí, a na konci všech  inkarnací se skrz z něj zase vystoupí :-).

Děkuji, byl jsem měsíc v Portugalsku, šel jsem i pěšky a trochu poznal sám sebe, v Barceloně si zlomil pak nohu, v září bych měl být v pořádku, kupuji si obytnou dodávku a stihnu se tam ještě vrátit. Kempy jsou na jihu otevřené stále.

Pak bych chtěl jet do Brazílie.

Učím se trpělivosti, chápání situace, taková, jaká je a zcela jsou mi odebírány veškeré dosavadní představy o partnerství.

Také přeji hezké dny Podpis

Odpověď

Chápu a vím, čím procházíte. Všechny cesty jsou stejné. Až se vrátíte do Čech, ráda bych s vámi pohovořila. Určitě budeme mít mnoho společného.

Přeji brzké uzdravení a stálý smysl pro to, kam jdu. Zdenka

*** ** ** ***

Dobré ráno Zdeni,

moc hezké, co jsi zaslala. Zároveň děkuji za ukázky TUTANCHAMON A KŘÍŽ ŽIVOTA. Dnes jsem potřebovala nějak uklidnit svoji mysl a přišlo to jako z čistého nebe. Věřím, že to bylo pro mě poselství. Přeji více takových pěkných ukázek. Zajdu do čajovny a nové karty si koupím (Egyptský tarot lásky). Přeji krásný den Zdenka

Odpověď

H…, dnes máme krásný den, a tak jsou ti od 14 hod. dveře čajovny otevřené. Určitě tu najdeš klid a karty budou od 1. 9. Zdenka

*** ** ** ***

Dobrý den,

děkuji moc za Váš email. Přesně máte pravdu. Sledujme znamení, následujme srdce a vše se začne skládat postupně do úžasné mozaiky života…

Při pohledu na kříž mi začalo vibrovat tělo. Má opravdu sílu.

Ať jste požehnaná Podpis