Reakce na poselství - přidáno v roce 2013-3

Paní Zdeňko (s dovolením Vás oslovím jménem),

moc děkuju za povzbuzení. Vloni v lednu jsem Vám psala, že jsem se zamilovala, a že řeším rozchod s manželem.

S manželem jsme se na podzim v klidu rozešli, na všem domluvili, odstěhoval se do podnájmu a já zůstala s dětmi (14 a 19 let). Zbývá podat žádost o rozvod. Jsme přátelé, tam cítím, že je to v pořádku. 

Přítel – M… se v září odstěhoval do jiného města, kde měli ještě jeden byt s tím, že si dá čas na rozmyšlenou, co dál. Velmi bojoval s odchodem od dětí. Zažili jsme krásné chvíle, výlety, společné vaření, filmy, kytara, noci… Ale před 14 dny se vrátil k rodině. A já se odpoutávám.

V průběhu té doby – téměř dvou let – jsem se nacházela ve Vašich poselstvích… snaha všem pomáhat a zachraňovat pomalu mizela, přicházely bolesti hlavy, velké výkyvy radosti a hlavně smutku, který převládal, postupně smutku ubývalo a bylo více hezkých chvil a vnitřní radosti. Stále vidím stejná čísla (teď zrovna 13:13), kříže na obloze, začínám úplně jinak vnímat přírodu, vidím auru – zatím kolem pastelek, ale trénuju. Také jsme si pořídili kocourka a musím říct, že toho opravdu miluju :-). Vloni jsem si k Vánocům nadělila Vaše Víly a tři měsíce je každý den poslouchala, abych získala rovnováhu. Víte, že mi fungují na bolest hlavy? Když mě večer pobolívá, nesáhnu po prášku, ale před spaním pustím Víly a je po bolesti :-)!  Pracovala jsem s kartami Panny Marie a kartami Sebepoznání. Mám CD Setkání s andělem a je zase na čase si ho poslechnout a přát si.

Přála bych si, aby přišlo období zklidnění. Vím, že lásku najdu jen sama v sobě, přesto myšlenka – být s milujícím partnerem je hodně silná :-), tam cítím stále to chtění a také strach zůstat sama. Také díky těmto bolestným zkušenostem jsem přestala lidi kolem hodnotit (ještě ne úplně vždy :-)), snažím se jim nezasahovat do života a netrápit se jejich bolístkami.

Četla jsem knihu Duchovní partner a měla jsem pocit, že M… je můj duchovní partner. Jeho ovládá strach a rozum. Anebo jsem měla růžové brýle, kdo ví:-)? Nicméně mi pomohl změnit směr a podívat se na sebe úplně jinak, vlastně jsem se díky němu našla, nebo spíš se nacházím. Takže teď bych ráda byla sama za sebe, našla vnitřní klid a ráda byla ku prospěchu Vesmíru, myslím, že mám co předávat :-).

Uvažuji o Vašem semináři v lednu v Plzni - automatická kresba a channeling, byl by to hezký dáreček do nového roku :-).

Děkuji Vám, za to co předáváte a vysíláte, je to inspirativní a povzbuzující, dává mi to naději, že po těžkých zkouškách přijde něco krásného.

S láskou Podpis

** ** ** ** ** 

Děkuji za Vaše slova, zprostředkované pocity… nesmírně moc Vám paní Blechová děkuji, ani netušíte, jak moc jste mi tím pomohla.

S přáním krásných dnů. Podpis

** ** ** ** ** 

Dobrý den, paní Blechová,

chtěl bych Vám moc poděkovat za to, co děláte. „Náhodně“ jsem se dostal na Vaše stránky před dvěma dny skrze článek - Bůh již nedopustí vztahy, kde by následně vznikla závislost. Také to tak cítím a vnímám kolem sebe, ale nejvíce mě dostal Váš článek z Vaší knížky – Osudový partner aneb proč nám přichází do života.

Jsem muž s převahou ženské energie v těle a po přečtení článku, jsem konečně si mohl dovolit plně být sám sebou, mohl jsem nechat téct slzy po tváři a nemusel jsem se za ně stydět. Děkuju.

Od malička mi byla vyčítána moje zženštilost a já to přijal jako něco nenormálního a komplexy méněcennosti na sebe nedaly dlouho čekat. Nechci si stěžovat, nemám sice život lehkej, ale vím, že mám srdce a vím co je to láska a za to jsem Životu nesmírně vděčný.

Ještě jednou Vám děkuju a kousek lásky posílám i Vám.

Vaši knížku si objednám přes internet.

Mějte se hezky a krásně, zdraví Podpis

Odpověď

Děkuji já vám za to, že jsem mohla přispět k vašemu novému náhledu na život a vy jste se jen utvrdil v tom, že vše je v pořádku. Málokdo si dovolí slzy, a proto si vážím lidí, kteří si to dovolí. Slzy změkčují naše srdce a my si pak můžeme být blíž, a tudíž i blíž druhým a oni pak nám. Muži s ženskou energií jsou v dnešní době moc potřební, aby si ženy dovolily přejít na úroveň muže a nebály se jich. Díky za vaši práci. S láskou Zdenka

** ** ** ** ** 

Přeji příjemný večer paní Blechová.

Děkuji Vám, za všechny informace, novinky a zajímavosti, které mi zasíláte. Mám Vaše karty zdraví a moc ráda s nimi pracuji. Jednou jsem Vám psala ohledně synka. Napsala jste mi jednu výstižnou větu a moc mi to pomohlo. Je to měsíc, co malý (3 roky) prodělal salmonelu, byli jsme tři dny v nemocnici. Stále ale má v sobě salmonelu a pořád se v tělíčku drží. Paní Blechová, vím, že vše má svoji příčinu, svůj kořen a já hledám hlavní příčinu té salmonely, ale nějak si s tím nevím rady. Moc Vás prosím o radu či informaci, co je potřeba si uvědomit, aby se problém vytrhl i s kořeny a podařilo se nám salmonelu z tělíčka vyhostit. Děkuji Vám za Váš čas.

S veškerou úctou Vás zdraví Podpis

Odpověď

Ano

Její syn trpí syndromem méněcennosti, musí si uvědomit svoji velikost a pak jeho problém zmizí. Je třeba mu dát více samostatnosti, aby mohl zesílit.

Děkuji za krásné obrázky, jste citlivá duše Zdenka

** ** ** ** ** 

Krásný večer, milá paní Blechová.

Chci vám moc poděkovat za sdělení ohledně synka a salmonely. Hodně věcí se dalo do pohybu, malého jsem začala vnímat jinak, dívám se na něj jako na mé zrcadlo a snažím se ho chápat z jiného pohledu. Musím říci, že malý měl konečně po dlouhé době čistou stolici. Uvědomila jsem si svoji a jeho velikost, že je velice důležité si sami sebe vážit. Skákali jsme, dupali jsme, bušili do polštáře, abychom vyhnaly všechny neduhy, malému se to moc líbilo. Po dlouhé době se z ničeho nic rozutíkal a objal mě. Mám pocit, jakoby z něj spadl nějaký kámen.

Paní Blechová, ráda bych se s vámi podělila o naši rodinnou radost. Podařilo se nám dokončit kartičky Světelných bytostí, já kreslila, manžel mi to pomáhal zpracovat a vytisknout, děti mi daly čas a prostor pro tvoření. Hodně mě to posunulo, jak v kreslení, tak v duchovní oblasti. Když jsme to dokončili, i malý vnímal energii, běhal po místnosti dokolečka a byl tak šťastný. Názorná ukázka, jak děti vnímají energii rodičů.

Mějte se krásně a děkuji za to, že jste. S láskou zdraví Podpis

** ** ** ** ** 

Milá paní Zdeňko, mnohokrát Vám děkuji za poselství. Jsou úžasná a působí na mne velmi pozitivně. Říká se, že dobře míněné a pronesené slovo – Vaše poselství – i železná vrata otvírá. Vždy se těším na vše od Vás.

Přeji krásné léto, nejen počasím, to nikdo neovlivní, ale i vše, co Vás stále činí vzácným člověkem. Říkám si, že štěstí není ve věcech, ale v lidech jako jste Vy.

Mnoho pozdravů Vám posílá Podpis

** ** ** ** **

(Poselství na rok 2012) Děkuji za informace…. cítím to stejně.

Včera, když jsem ležela ve vaně při svíčkách a se zavřenýma očima jsem se snažila na břehu, který opouštím nechat všechny negace…ego a vlastnosti, které již nechci na druhý břeh nést… jsem si najednou řekla… proč svrhnout vládu, vždyť když budeme všichni jinak myslet, myslet s láskou v srdci, změní se vše nenásilně a samo… a dnes to čtu ve vaší předpovědi, vyloudilo mi to úsměv na tváři, vím, že jdu správnou cestou.

Mějte se moc krásně. Podpis

** ** ** ** **

(Poselství na odhmotňování) Hezký den paní Blechová, chtěla jsem vám poděkovat za tento úžasný e-mail, je mi přesně šitý na tělo. Zrovna dneska ráno jsem prosila Vesmír a anděly o pomoc a nějakou tu radu a jen co jsem váš mail otevřela, byla tady!! Stává se mi to poslední dobou pořád, že od vás najdu odpovědi přesně tam, kde potřebuji. Již teď se už těším na další poselství od vás… Podpis

** ** ** ** **

Krásný den Zdenko,

moc děkuji za poselství a krásné video… již při čtení poselství mi začaly téci slzy a při sledování videa se postupně uvolňovaly až ke zklidnění. Nevím, co to znamená, ale myslím, že je mi teď trošku lépe na duši.

Opět už mám Vaše knihy přečteny a těším se, až si budu moci objednat další. Karty zdraví jsou pravdu velmi přesné. Díky, díky, díky za to, že jste Podpis

Odpověď

Paní B…, děkuji i za to, že jste vy, bez vás bych neměla pro koho psát Zdenka

** ** ** ** ** 

Přeju krásný den paní Blechová.

Děkuji mnohokrát za zasílaná poselství i za knihy, které jste dosud napsala. Čtu je teď s menšími přestávkami už několik měsíců. Stále mám potřebu se k nim vracet. Vždy tam najdu něco, co jsem třeba dříve přehlédla a teprve nyní mě to oslovilo. Jsem sama udivená, že začínám spoustu věcí cítit a vnímat jinak a po přečtení vašich knih se už tolik nebojím situace řešit a chovat se jinak, než dřív, i když někdy je to hodně těžké a moc to bolí.

Přeji Vám, ať se Vám daří. Je to přínos i pro nás ostatní.

Ještě jednou děkuji Podpis

** ** ** ** ** **

Dobrý večer Vážená paní Blechová,

mnohokrát děkuji za emaily, nové informace. Děkuji a to zejména dnes za tento email, nechápu poslední dobou moc, co se se mnou děje.

Jsem jaksi moc vzteklá, cítím se, jakoby měl tlakový hrnec vypustit páru, aby bylo vše jak má.

A dnes náhle jsem měla po delší době příjemný den, plný aktivit, radosti, snad bych to mohla i nazvat štěstím. Byl to i takový fajn den.

Vím, že to vše tak má být a cítím, že víc myslím na sebe, ano říkám si, že se ze mě stává sobec?  Ne, jen jsem se rozdávala až přespříliš a teď má duše chce, abych měla čas na sebe, vážila si sebe, měla se ráda, jaksi konečně trošku přišla řada na mě. Moc děkuji za vysvětlení :-)

Přeji Vám nádherné dny, vše tak jak má být dle vůle Boží. Mějte se moc a moc krásně a už pomaličku plánuji objednávku pro Vás, respektive „pro mě“ od Vás. Vidíte, fakt člověk přemýšlí jinak, ale tak to má být. Objednám si pak více věciček od Vás.

Mějte se moc a moc nádherně a vše dobré… však víte :-) S pozdravem a úctou Podpis

Odpověď

Ráda vás poznám osobně a zatím přeji hodně takových krásných okamžiků, které jste dnes prožila. Bude jich časem stále více.

** ** ** ** ** **

Dobrý den paní Blechová,

prosím o pravidelné zasílání týdenního poselství + programu Vaší čajovny.

Vaše poselství jsem četla na jiných webech, ale poslední měsíc pravidelně navštěvuji ten Váš.

Čtu a čtu a nestačím se divit, co vše se dozvídám.

Příští měsíc se budu stěhovat do nového bytu a jen co přijde jaro, tak se k Vám chystám s dcerou, kamarádkou a svým třináctiletým vnukem na nějakou akci na víkend. Už jsme na tom spolu domluvené. Taky využijeme služeb Vašich antických lázní. To ostatní se uvidí až při našem setkání.

Mimo vnuka se všichni zajímáme o esoteriku a vše, co je spojené s anděly, Bohem a se vším ostatním v Universu. Také se zajímáme o automatickou kresbu aj.

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za Vaši záslužnou práci, kterou s láskou děláte pro každého, kdo má srdce otevřené lásce.

Přeji hezký den a děkuji, že jste. Podpis

** ** ** ** **

Paní ZDENKO,

Mám zájem dostávat každý týden poselství atd. Už dlouho čtu Vaše informace, ale to musím   moooooc dlouho vyhledávat.   

Je tohle od Vás paní ZDENKO úžasné, jak dovedou určité Vaše informace pomoci a Já osobně si beru z toho maximum. 

Ještě předem mooooooooooooooooc děkuji    Podpis

** ** ** ** ** **