Reakce na poselství - přidáno v roce 2013-2

Dobrý deň Zdenka,

práve som dočítala ďalšiu vašu knihu a som ako vždy naplnená novými informáciami a mám z vašich kníh úžasný pocit, snažím sa žiť podľa vašich rád aj keď sa mi vždy nedarí, napríklad nedokážem čeliť v práci zákerným kolegyniam a nedokážem ich povahy prijať také, aké sú. Viem ,že sa nemám ešte dosť rada a snažím sa veľmi na sebe pracovať a práve vaše knihy, časopisy a maily mi pomáhajú. Ďakujem vám za vaše rady a názory, dúfam že ich bude ešte mnoho.

S pozdravom Podpis

** ** ** ** ** **

ZDENIČKO, MOC VÁS ZDRAVÍM Z OSTRAVY.

JÁ JSEM AŽ TEĎ KONEČNĚ VYČISTILA EMAIL A CHTĚLA BYCH PODĚKOVAT ZA VŠECHNY TY MAILY, CO JSTE MI PSALA, AŤ UŽ NUMEROLOGIE NEBO OTÁZKY A ODPOVĚDI. NEMÁM MOŽNOST BÝT V KNIHOVNĚ NA INTERNETU. MALÁ DCERA MI NEVYDRŽÍ V KOČÁŘE, AŽ DNES JSEM MĚLA VÝJIMEČNOU MOŽNOST SE DŮKLADNĚ PODÍVAT NA VŠE OD VÁS...:-)) A TEĎ JSEM SE I POUSMÁLA, KDYŽ JSEM ČETLA, JAK JSTE OD MALA TOUŽILA PO HOUPACÍM KŘESLE A KNIHOVNĚ, A TOTÉŽ JSEM CHTĚLA I JÁ. A TAKTÉŽ MÁM ČÍM DÁL VÍCE POCIT, ŽE BYCH CHTĚLA VŠE ROZDAT. A HLAVNĚ TO, CO POSLOUŽÍ DRUHÝM. CHTĚLA JSEM VÁM NAPSAT DOPIS. MÁM DOČTENOU KNIHU O VZTAZÍCH V DNEŠNÍ DOBĚ A ZAUJALO MĚ, JAK PÍŠETE, JAKÝM ZPŮSOBEM SE ŽIJE VE VESMÍRU. JE MI TO MOC BLÍZKÉ PŘED TÍM, NEŽ JSEM VAŠI KNIHU PŘEČETLA, JSEM SE CHTĚLA ZEPTAT, ZDA JE TAK DŮLEŽITÁ VÝCHOVA OTCE, JAKO CELKU RODINY. PAK JSEM DOČETLA KNIHU A DOSTALA TAKOVOU SÍLU A ODHODLÁNÍ, ŽÍT SI PODLE SVÉ PŘEDSTAVY A NEBRAT TEN MŮJ ZPŮSOB ŽIVOTA NĚJAK NEVHODNĚ, JEN PROTO, ŽE BUDU VYBOČOVAT Z ŘADY. UŽ NEMÁM OBAVY, ŽÍT O DOST JINAK. A MOHU POTVRDIT, ŽE OD TÉ DOBY MNE ZA TO TAKÉ VESMÍR ODMĚNIL. JE TO TAK VŠE NÁDHERNĚ POSPOJOVANÉ, TAK DOKONALÉ. V MOMENTĚ, KDY HLEDÁM ODPOVĚDI, DOSTANU, CO POTŘEBUJI…

MÁM VÁS OD SRDCE MOC RÁDA. JSTE MI MOC BLÍZKÁ. DĚKUJI BOHU A CELÉMU VESMÍRU ZA TO, CO MÁM…

MĚJTE KRÁSNÉ OBDOBÍ. S LÁSKOU POZDRAVUJE PODPIS

** ** ** ** ** **

Dobrý den paní Zdenko,

reaguji ještě na Váš email "mizí čas". Už při jeho čtení jsem si uvědomila, že mi poslední dobou dělá potíže vzpomenout si, co jsem měla včera nebo pár dnů zpátky na sobě, co bylo na oběd atp., tedy věci, které jsem si kdysi dokázala úplně přesně vybavit 14 dnů i měsíc zpátky. Nijak mně to neznepokojovalo, ale teď aspoň vím, proč se to děje a že je to v pořádku. Další věc, kterou jsem si uvědomila, bylo, že nám během léta v práci sundali ze všech chodeb staré velké hodiny, které už dlouho nefungovaly. A já sama, ani nevím proč, jsem si hodinky, které nosím celý život na levé ruce, přendala na pravou ruku. Tak nějak jsem předpokládala, že mi na ní budou vadit a že je dám za chvíli zpátky, ale ono nic, nevadí mi tam. To, co mě popostrčilo Vám napsat je, že tento týden jsem si tři dny po sobě zapomněla ráno hodinky prostě vzít – tedy věc, která se mi normálně stane tak jednou nebo dvakrát do roka. A vůbec mi to v práci nevadilo, spíš naopak, pracovalo se mi nějak lépe a svobodněji, když mě ten čas netlačil.

Asi to s tím taky nějak souvisí, že?

Přeji hezké dny Podpis

Odpověď

Čas neexistuje, a když jste hlídala čas, měla jste jistotu v čase. Nyní, když hodinky nemáte, nemáte jistotu v čase a musíte se více spoléhat na svoji intuici, kterou budeme časem měřit čas. Vždy budeme ve správný čas, na správném místě. Zdenka

** ** ** ** ** **

Milá Zdenko,

moc děkuji za Vaši péči o mou duši :-)

Moudra a rady, které přichází skrze Vás, mi pomohly otevřít oči, ale hlavně srdíčko sama k sobě a dokonce, a to je velký úspěch, i mojí mamince, která mi lehce připomíná Vaši, když o ní s láskou píšete ve svých knihách. Mami s nadšením čte Vaši poslední knihu o nemocech a se vším souhlasí, a začíná chápat. Díky za to!!!!

Zrovna včera večer, přišel nápad a já pro Vás vyrobila malý dárek pro radost, který bych moc ráda poslala na adresu přímo Vám, je to překvapení šité přímo pro Vás:-))

Přeji požehnaný čas.

S láskou Podpis

Odpověď

Paní L…, usmívám se, jak milá od vás péče zase o mě. Tak to má být v novém světě, je to radost srdce a už ne výměnný obchod, ale skutečná láska. Děkuji předem za váš dárek a prosím poslat na adresu: Zdenka Blechová… Už se těším, pozdravujte maminku

** ** ** ** ** ** **

Dobý večer, paní Blechová,

já asi stěží dokážu popsat pocit, když jsem si otevřela Vaši prezentaci… jak z hloubi mojí duše vyvěrající bolest a trápení jste svými slovy jako pohlazením ukonejšila. A moji největší bolístku pofoukala. Jak ráda bych učinila některá rozhodnutí, ale cítím, že na ně ještě není ten správný čas. Nevím, jestli mám děkovat Bohu, andělům, či Prozřetelnosti, že mi Vás postavila do cesty.

** ** ** ** **

Dobrý den, paní Zdeňko.

Moc Vám děkuji za zaslání Vaší předpovědi na rok 2012. Máte naprostou pravdu, ta předpověď mluví za vše. Našla jsem v ní to, co cítím už dlouho. Před rokem a půl jsem onemocněla (nádor v prsu) proto, abych si uvědomila, že musím změnit své myšlení. Pomalu začínám chápat, že vše je o citu a ne o rozumu. Jsem zdravá a přání zůstat zdravá, mě postrčilo k tomu, abych si uvědomila celý svůj předchozí život a nechala se řídit svými city a zbavit se strachu z budoucnosti a hlavně nechtít měnit druhé a nebýt v roli oběti. Moc Vám děkuji za Vaše emaily a přeji Vám krásné a pohodové Vánoce.

Vaše věrná čtenářka Podpis

** ** ** ** ** **

Dobrý den, paní Blechová,

moc děkuji za odpověď. Mohla bych poprosit i o zaslání poselství z toho 28. 11. 2011, pokud ho máte uložené?

A budu se těšit na dnešní. Právě u mě probíhá fáze odpoutávání a doufám, že brzy přijde i odpojení. Chtění je ale silná část mého já, tak to není jednoduché. Vám to ale vyprávět nemusím, procházela jste si tím také:-).

Přeji krásný den. Podpis

Odpověď

I…, není čeho se bát, klidně se pusťte a časem uvidíte plody.

** ** ** ** ** **