Ohlasy na poselství odesílaná o Adventu 2012

Uveřejněná poděkování a reakce na poselství a zamyšlení rozesílaná v čase Adventu 2012 jsou zde tak, jak je pisatelé zaslali. Byla provedena pouze jazyková korektura a odstraněny podpisy.Zdenka Ďakujem z celého srdca paní Zdenka, také krásne slová plné lásky a milostí som už dávno nedostala. Som dojatá. Posielam Vám plnú náruč tých krásnych ruží pri Panne Márii a každá z nich je prianie pre Vás, láska, šťastie, zdravie, kreativitu, pokoru, ktorú som pocítila z vašich slov. V nedeľu ich položím na oltár Kristovi, ako obetu pre Vás, aby sa Vám zúročila množstvom aké potrebujete. Tie najkrajšie Vianoce,

* * *

Milá paní Blechová,
moc děkuji za krásné přání i za všechny maily s poselstvími a odpověďmi během posledních dvou let, kdy jsem s Vámi „ve spojení“ :-). Můj život se od základů změnil a jsem moc ráda, že ve Vašich knihách i zprávách si ověřuji, že vše jde správným směrem. Přeji Vám do příštích dní spoustu radosti…

* * *

Ďakujem, že ste mi poslali tak krásny mail... tieto slova som si potrebovala precitať... poplakala som si pri tom... nevedela som sa zbaviť strachu, a pustila som si ho veľmi blízko a povedala som si, že je čas aby už odišiel a aby sa už nikdy nevrátil.

* * *

Dobrý večer, paní Zdenko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše emaily, které jste mně posílala v tomto roce. Bylo to poselství, ve kterém jsem vždy našla radu, jak se mám zachovat a situaci zvládnout, která nastala v naší rodině. Manžel si v únoru letošního roku nahmatal na krku bouli, bohužel to byla rakovina mandle a metastáze v krku. Pokaždé, když přišel Váš email, prohlíželi jsme to společně a také jsme  to společně snažili řešit. Myslím si, že i díky Vám jsme to překonali. Manžel je po 9 měsících v pořádku a je naděje, že by to mělo být vše překonáno. Já i manžel Vám přejeme hezké prožití vánočních svátků se svými blízkými a do roku 2013 přejeme hodně zdraví, pohody a lásky.

* * *

Boží matka Milá Zdenka ďakujem Vesmíru, že mi umožňuje stretávať takých ľudí ako ste vy, čo nám ukazujú možnosti na tých našich nerozhodných cestách. Teším sa, že vaše knihy sú mi potvrdením, že si možnosti a životné situácie vyberám správne. Začínam život žiť z tej vnútornej strany a zisťujem, aký je naozaj krásny. Takže ďakujem za otvorenie očí, ale hlavne srdiečka, čo mi prináša každým dňom iba radosť. Prajem Vám krásne prežitie vianočných sviatkov veľa zdravia, šťastia, spokojnosti a mnoho vzácnych posolstiev, ktoré nám dávajú vieru a silu v našom učení a posunu ďalej.

* * *

Zdeničko, přeji Vám krásné a radostné svátky vánoční a také dobrou pohodu do Nového Duchovního Světa a moc Vám děkuji za moudré stránky, které nám všem posíláte a které nás posilují.

* * *

Milá paní Blechová,

přeji Vám krásné pohodové Vánoce a zároveň Vám chci poděkovat za vaši knihu Minulé životy aneb čas neexistuje, která se mi dostala do rukou a zároveň po přečtení otevřela ve více směrech oči… je úžasná, kolikrát jsem se v té knize viděla…

* * *

Mockrát děkuji za to, co jste napsala, za to, že jste!!! Mám slzy v očích a cítím za všechno obrovskou vděčnost. Krásné Vánoce

* * *

Anděl strážný Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za Vaši práci a ochotu pomáhat všem lidem, kteří potřebují ve svém životě ukázat tu správnou cestu.

Přeji Vám a všem Vašim blízkým klidné a pohodové Vánoce, do nového roku hodně zdravíčka a vesmírné energie, kterou tak dobře předáváte dál. Těším se na Vaše další nová poselství. Jen to dobré i Vašim kočičkám.

* * *

Paní Blechová, moc krásně jste to napsala, ostatně stejně jako všechny Vaše knihy, které jsou pro mě inspirací. Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně elánu a inspirací do nového roku.

* * *

Paní Zdenko, děkuji Vám z celého srdce za celoroční podporu a pomoc při hledání na mé cestě. Vaše knihy, emaily, odpovědi na otázky mne vždy povzbudily, podpořily k další práci, vysvětlily, tam kde jsem ještě tápala. Ta cesta je velmi široká a prostorná, jsem ráda, že jsem součástí vaší–naší rodiny. 

* * *

Děkuji Vám, paní Blechová, za všechno, co jste pro nás vytvořila.

* * *

Milá paní Zdeňko,
za líbezná slova z Vašeho srdce Vám v tento čas velmi děkuji, pěkně hladí.
Posílám Vám po milovaném Slunci na obloze pozdrav z mého srdce růžového a přeji Vám, ať se Vám daří vše, na co vaše oči pohlédnou a vše, čeho se Vaše ruce dotknou.

* * *

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za všechno, co děláte, čemu se věnujete. Vaše články, knihy, karty mi moc pomáhají. Vážím si Vaší práce a přeji Vám, ať se stále daří v této práci pokračovat.

* * *

Děkuji Vám mockrát za hezkou vánoční svíčku i slova povzbuzení a přeji Vám hezké prožití vánočních svátků a šťastné dny v novém roce.

* * *

Vánoční strom Moc děkuji za krásné přání a za všechna moudra, kterými nás zásobujete. Za slova pravdy, která se ne vždy hezky poslouchá, však pravda je, jaká je. Pravdivá a tak i občas bolí a občas těší. Děkuji za Vaše skvělé knihy, za všechny e-maily, které vždy potěšily a poučily.

* * *

Velice ráda čtu vaše texty a mohu s nimi vnitřně souhlasit. Děkuji vám za milé přání a použiji kousek citace z vašeho dopisu: „Chtěla bych vám všem poděkovat za vaše srdce, která se učí neubližovat, ale sbližovat, která se učí cítit a nesoucítit…“

* * *

Přeji Vám krásné svátky a naplněný Nový rok… Děkuji Vám za Vaše články, které vždy přišly v pravý čas.

* * *

Milá Zdenko!:-))
Děkuji za všechny Vaše krásné maily, které mi přinesly útěchu a pochopení  v životě. Přeji Vám krásné svátky a šťastný rok 2013 a těším se na setkání s Vámi

* * *

Dobrý den paní Blechová,

netušila jsem, že Vám budu dnes psát, něco mě nutí, abych Vám napsala.
Na své cestě hledání jsem se o Vás teprve asi před měsícem dověděla, začala jsem číst Vaše knížky, které se čtou velice krásně, jsou jasné, přinášejí to, co mají, rady, zkušenosti, klid i mír, člověk se v nich může poznat, jak říkáte, a také podle nich pracovat, podobně tak i CD, při poslechu Vodních víl a Setkání s andělem, jsem se cítila moc krásně a v klidu a míru, jak to v závěru krásně přejete svým velice příjemným hlasem. Ty knížky, které mě oslovily nejvíc, jsem si u Vás objednala, tak se na ně moc těším. Vaše internetové stránky jsou v současné době téměř nejvíce u mě vyhledávané a dnes, kdy jsem si poslechla Vaše vyprávění o Bolevecké návsi, tak se moc těším i do Vaší opravené čajovny  a na samu Boleveckou náves, protože ráda i s manželem vyhledáváme taková místa, kterým je to Vaše. V Plzni jsem byla jen jednou a to velice krátce, a byla jsem jen  na nejvyšší kostelní věži u nás a byl to z té výšky úžasný pohled a zážitek.
A když mně dnes moje kamarádka ukázala Vaše vánoční poselství, neodolala jsem a rozhodla jsem Vám napsat si o něj, ráda bych si nechala od Vás zasílat i další poselství, jak nabízíte.
Tak se těším, že zítra tento svět neskončí, abychom mohli dál všichni Vašimi slovy život naplno v radosti, v klidu a míru prožívat. Také bych Vám ráda něco přála, ať se Vám Vaše životní cesta daří a dál. Vašimi moudrými slovy pomáháte přinášet ostatním poznání, odvahu, vytrvalost a to nejdůležitější klid a mír v duši.
Vaše nová příznivá duše

* * *

Děkujeme za krásné přání k Vánocům.
I my Vám přejeme kouzelné Vánoce strávené v teple domova provoněný láskou štěstím a pohodou a mnoho šťastných chvil v novém roce.
Děkuji za Vaši emaily, které mi vždy pomohou v těch nejtěžších chvílích. Vždy si v nich najdu odpověď na svá trápení.
Děkuji za to, že jsem Vás poznala a děkuji Bohu za to, že jste!

* * *

Milá Zdeničko, děkuji za krásná slova. Přeji vše krásné, dobré, čisté a láskou prozářené. Děkuji za setkání s Vámi.

* * *

Anděl Dobrý den paní Zdeničko,

děkuji za zaslání tohoto emailu a i já děkuji za vše. I když jsem Vám přála do telefonu, tak přesto ještě jednou přeji Vám i celé rodině  hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti, klidu a míru a Božího požehnání. Děkuji. Jste anděl, možná můj učitel, protože díky Vaším přednáškám, knihám jsem se dostala tam, kde jsem dnes.

* * *

Jsem šťastná, že mi toto Vesmír umožňuje. Děkuji za slova pohlazení, za Vaše poselství z Vesmíru, které jste mi během roku zasílala. Přeji Vám harmonické prožití vánočních i novoročního svátku a v novém a všech nových letech vše dobré. A děkuji za všechna Vaše E-mailová pohlazení, knihy… a že jste.

* * *

Dobrý deň p. Blechová,
dovoľte mi, aby som Vám poďakovala za Váš pozdrav. Dostávam všelijaké, ale tento ma obzvlášť potešil. Ja Vám tak isto želám zo všetkého len to najlepšie a najkrajšie. A chcem Vám poďakovať zato že STE! Vždy sa teším na Váš časopis. Je to skvelé čítanie. Vždy ho prečítam odpredu aj odzadu. Nech Vám Pán Boh dá ešte dlho pevné zdravie a svojho Ducha.

* * *

Dobrý den, paní Blechová, chci Vám poděkovat za Vaše zprávy, které mi posíláte, a které mi vždy přinesou nové náměty k zamyšlení. Přeju Vám krásné vánoční svátky.

* * *

Děkuji za lidské pochopení člověka a přeju krásné prožití nové doby.

* * *

Anděl strážný Paní Zdenko,
přeji Vám krásné Vánoce plné lásky a chci poděkovat za Vaši práci a vydané knihy, které mě obohatily a pomohly pochopit životní situace, které jsem prožila.

* * *

Drahá přítelkyně p. Zdeničko Blechová, JE TO NÁDHERA, MOC DĚKUJI. VÁM, PŘEJI KRÁSNÉ VÁNOCE, HODNĚ LÁSKY, ZDRAVÍ, AŤ SE VÁM DAŘÍ, VE VŠEM NA CO SÁHNETE!!!!!!
ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2013, TĚŠÍM SE NA VAŠE EMAILY, JE TO POVZBUZENÍ PRO DUŠI. DÍKY

* * *

Milá Zdenko, promiňte mi toto důvěrné oslovení, ale jste jako má nejlepší přítelkyně. Děkuji za krásné přání. Měla jsem teď náročnější období, co se týká emociálního čištění, ale zvládla jsem to. Jsem moc ráda. Přeji Vám krásné Vánoce a v novém roce 2013, ať rozdáváte pořád plno lásky, nadějí a pozitivního myšlení mezi lidi. Jsem moc ráda,  že Vás mám.

* * *

Přeji Vám, aby se Vám dařilo ve všech oblastech Vašeho života. Přeji nám všem lásku, v srdci Boží Světlo.

* * *

Dobrý den, děkuji za nádherné přání, plné lásky a radosti v srdci ke všem.

Těším se na každý mail od Vás, z kterého jde tolik pozitivna. Jsem moc šťastná, že jste mi pomohla otevřít se a pochopit spoustu věcí nepochopených. Procházím zkouškami, které mi mají něco říct, a vše se mění z minuty na minutu. Jsem víc uzavřená do sebe, potřebuji klid a vnímat sebe samu a to mi pomáhá. S láskou v srdci procházím životními zkouškami a těším se z každého dne.

Děkuji za štěstí vědět, že je tolik lidí na stejné vlně lásky.

* * *

Milá paní Zdenko, jsem jednou z mnoha, kterým nesmírně moc pomáhají Vaše knihy a články. Děkuji za Vaši moudrost, že se s námi o ni dělíte a přinášíte nám slunce do života.

* * *

Zdravím pani Blechová.   Ďakujem za vianočné prianie. A aj ja vám chcem zaželať šťastné, pokojné a spokojné Vianočné sviatky a šťastný a úspešný nový rok 2013. Prajem vám všetko to najnajnaj lepšie. A ĎAKUJEM za to, že ste tu teraz a v mojom živote.

* * *

Milá paní Zdenko, díky za Vaše pravidelné zprávy, sdělení, rady a nápady – jsou opravdu užitečné! I Vám přeji krásné Vánoce, a v novém roce pevné zdraví a štěstí! Z Říma srdečně zdraví

* * *

Moc děkuji za tento krásný email… A chci Vám popřát příjemné pohodové svátky a užívejte si krásné a čisté pohodové dny. Je to moc fajn takto vidět a prožívat každičký den a děkuji za to, že jsem Vás osobně poznala a mnohé mi dala. Děkuji za to. Mějte se.

* * *

Zdenka v srdci Děkuji Vám za Vaše slova, paní Blechová. Jsou pro mne hodně aktuální, povzbudivá… hřejivá.

* * *

Nemohu souhlasit s tímto: „...srdce, která se učí cítit a nesoucítit…“ snad jste se jen uklepla, možná to myslíte vážně, ale slovo SOUCÍTIT není sprosté slovo ani nějak neharmonicky zabarvené… soucítit znamená cítit a dokázat si představit, co druhý prožívá, vcítit se do jeho „kůže“… to čeho bychom se měli vyvarovat je: „lítost, sebelítost, LITOVAT někoho“, protože tím mu vlastně ubližujeme.

* * * *

 


Přidáno 3. 1. 2013

Děkuji moc a moc za všechny „mailíky“ a zprávičky a sdělení, které mi posíláte. Jsou to velice cenné informace a rozhodně se k nim velmi často vracím a snažím se je vložit do života… moc mi pomáhají v současném dění. Mám se hodně co učit, to vím, a všechna Vaše sdělení jsou mému vývoji velmi nápomocná.

****

Moc děkuji a i já Vám přeju v dalším roce - nové době transformace jen vše dobré, zdravíčko, pohodu, spokojenost a stále klid a mír v duši… a moc prosím… zachovejte mi přízeň a těším se na další sdělení a „učení“… vím moc dobře, že díky nim se mi daří se nad životem zamýšlet i z jiného úhlu pohledu a posunovat se tam, kam je třeba.

Mějte se moc hezky a ještě jednou… patří Vám můj velký dík za vše.

****

Brana-zdenka Milá paní Zdeničko Blechová, končí rok 2012 a byl nejen pro mne, ale i pro mnoho lidí, kterým jako i mně jste posílala poselství, které mě posílilo a obohatilo moji duši. Jak příjemná a hřejivá slova jsou  ve Vašich řádcích. Vždy jsem si při čtení připadala, že jsou slova vyřčená Vámi určitě požehnaná. Moc bych Vám za ně chtěla poděkovat, dodávají sílu a jsou s láskou přijímána. Nenechávám si je však jen pro sebe a posílám je mé přítelkyni, která žije v Brazílii a je jimi nadšená právě jako já. Jsme před začátkem Nového roku s nadějí, že náš život bude naplněn pozitivní energií, a já Vám také přeji ve Vaší nádherné práci zdraví, a ať všichni lidé, na kterých Vám záleží, Vás nezklamou a mají Vás rádi. Já si Vás moc vážím.

****

Vážená paní Blechová, moc děkuji za vaši poštu, vždycky si v ní něco najdu. K tomu datu 21. 12. 2012 co se mi stalo. Byla jsem v ten den v práci a nebylo mi dobře, cítila jsem se unavená a slabá, jako by na mě něco lezlo. Taky mi bylo zle, ale co, už je to za mnou. Jen si vzpomínám, že mi kolega kolem jedenácté říkal, že jsem bílá jako stěna… a to mi opravdu nebylo dobře. Ale jak jsem přišla domů, tak se mi udělalo líp. Proto vím, že nějaké energie opravdu proběhly, a to nejen proto, že mám reiki a shamballu.

****

Krásné dobré ráno, celý den a celý příští rok, vážená paní Blechová, Vám přeji. Děkuji za zasílání Vašich e-mailů, jsou moc poučné, hlavně tento – toto poselství, jako byste mi je četla z duše. Tyto dny jsou pro mě – kantáre. Nevím, co se se mnou děje, přicházím na to, že nic nevím, ničemu nerozumím a mám v hlavě zmatek. Celá se třesu, klepu, bouchá to ve mně, ale nevím, co to je. Už aby to skončilo a zklidnila se má mysl. Nemám si o tom s nikým popovídat, probrat to, protože mám obavy, aby si něco nemysleli.

****

Dobrý den p. Blechová, posílám vám velké poděkování za vše a jsem tomu velice ráda, že jsem vás našla. Vím, že to nebyla náhoda, ale byla jste mi poslána v té správné době, kterou jsem tak dlouho hledala… co více říct, myslím, že vše už vám bylo vyjádřeno.

****

Dobrý den, paní Blechová,

zdravím Vás v novém roce a děkuji za vaše knihy.:)… vždy v nich naleznu to, co zrovna v sobě zpracovávám, či co chci vyjasnit.

****

Vážená paní Blechová,Zdenka a knihy

přeji Vám nezapomenutelný rok 2013, ať se v něm máte Vy i Vaši blízcí dobře. Děkuji za Vaši práci, Vaše poselství, Vaše rady a náměty. Díky Vám jsem se dostala zase o kousek dál a vychutnávám si život v širší míře než kdykoli předtím. Díky!

****

Milá paní Zdenko,

moc vám děkuji za vaše poselství, za vaše knihy a za to, že jste… Vaše stránky a vaše knihy mi byly velkou oporou, učební látkou a trošku i berličkou ve chvílích, které se zpočátku zdály velmi těžké. Na začátku cesty jsem byla závislá na všech, na všem… život „jako v bavlnce“, v podstatě mi nic nescházelo… až na pocit být sama sebou. Celý život jsem se někomu přizpůsobovala, dělala někoho šťastným… měla jsem našlápnuto tak, jak to ženy v naší rodině dělaly, se obětovat. Naštěstí jsem svůj vnitřní hlas zase začala poslouchat a rozhodla jsem se to změnit… možná i proto, že mám dvě dcery a nechci jim předat do života, že jsou oběti a že vydržet se dá všechno. Naštěstí se mi vždycky objeví učitel, který mě učí nebo anděl, který posvítí a naznačí správnou cestu.

Je to kouzelné pozorovat samu sebe, jak se měním…. jak na to reaguje moje okolí… prostě skvělé!!!

Z celého srdce vám děkuji a přeji vám do nového roku především hodně lásky, štěstí, zdraví a hojnosti.

****

Dobrý den, nejprve bych Vám chtěla poděkovat za všechny přednášky, které jsem od Vás vyslechla. Vše bylo poučné a zjistila jsem, že všechno člověk ví, ale tak nějak podvědomě. Až vaše slova ve mně probudila to, co asi každý člověk ví, ale zapomněl nebo nechtěl vědět. Přeji hodně zdraví a spokojenosti v novém roce 2013.

****

Zdenka-vzdusny-polibek_2 Dobrý den, paní Zdenko,
moc Vás zdravím a děkuji za hezkou přednášku, kterou jste měla v Avalonu v Uherském Hradišti. Uvědomila jsem si, že i já dělám stejné chyby jako i Vy někdy dávno. Ale taky už spoustu věcí nedělám, protože jsem z nich neměla radost, ale dělala jsem jen proto, že jsem neuměla říct ne, neudělám to, nepůjdu tam. Včera jsem dočetla vaši knihu Duchovní partner a dostala jsem odpověď na některé moje otázky.

****

zpět