Poselství v roce 2011

Reakce poselství

Dobrý den, paní Zdenko,

byla bych ráda, kdybyste mi posílala týdenní channeling, popřípadě akce ve Vašich lázních.

Čím dál více čtu Vaše webovky, odkazy. Je zajímavé, že zpočátku mi Vaše odpovědi přišly moudré, krásné, ale občas tvrdé.

Teď jsem ale „marod“ nerozumným čištěním, takže odpočívám a měním ještě více hodnoty. Úplně mě to táhne do lásky, jemnosti, pochopení a do jednoty. I k ukotvení se na Zemi. Teď jsem měla dlouhé období oddělenosti a samoty. Ale najednou cítím obrovskou změnu, snahu ke  spojování se s každým a se vším. 

Dnes si čtu opět Vaše stránky, ale najednou tvrdost necítím. Spíš ještě větší souznění.

Těším se, až přijedete do Varů. Na přednášku o partnerství. Ale i na Vás osobně. Nějak mě to k Vám táhne. Jsem zvědavá… Navíc to téma je mi v současné době hodně blízké. Jsem otevřená a otevřená.

 * * *

Krásný podzimní den,
Vaše poselství přišlo právě ve chvíli, kdy jsem odesílala přítelkyni mail se zněním: Zisk a ztráta, chvála a hana – jsou to jen dvě strany jedné mince… Také prožívám silné výzvy a jsem za ně vděčná, jsou stejně silně pozitivní i negativní, a vše se střídá. Učím se sama zvládat těžké situace, cítím, že to budu potřebovat i pro pomoc jiným v budoucnosti. Je dobré mít kolem sebe přátele, kteří rádi pomůžou, ale i to, aby si člověk uměl pomoci sám nebo sám dokázal někoho přivolat (při posledním dešti se nad naším domem rozvodnily prameny a začaly zatápět sklepy), nebo začal uskutečňovat v 61 letech životní vizi (věk nerozhoduje).
Děkuji velmi za to, že jste, Paní Zdeno, už jen pomyšlení na Vás mě hodně posiluje.

* * *

PANÍ ZDENKO… ZDRAVÍM VÁS :-))

MOC JSTE MĚ POTĚŠILA VAŠÍM E-MAILEM! NEDÁVNO JSME ŘEŠILI OBJEDNÁVKU PŘEDPLATNÉHO, A JÁ JSEM MOC RÁDA, ŽE UŽ JSEM VŠE DOSTALA, JEŠTĚ JEDNOU DÍKY. MŮŽU ŘÍCT, ŽE JSEM OPĚT DOSTALA SKRZE VAŠE KNIHY I ČASOPISY DALŠÍ MOTIVACI, JAK O SOBĚ PŘEMÝŠLET, JAK SEBE LÉPE UZDRAVOVAT..:-))
K VAŠEMU MAILU… TO,CO JSTE NAPSALA JE TO, S ČÍM SE TEĎ VÍCE NEŽ DŘÍVE POTÝKÁM, TUTO OČISTU SKRZE RODINU PROŽÍVÁM INTENZIVNĚJI, JELIKOŽ MÁ MATKA MÁ SCHIZOFRENII, A JÁ JSEM SE TENTO ROK ROZHODLA ŘEŠIT SVŮJ ŽIVOT RAZANTNĚJI, A TO ROZHODNUTÍM, ŽE JIŽ ,,NECHCI ŽÍT ŽIVOT SVÉ MAMINKY, ALE SVŮJ“. NENÍ A NEBUDE TO JEDNODUCHÉ…, KAŽDÉMU PŘEJI, ABY VYTRVAL VE SVÝCH LEKCÍCH, EMOCE NEJSOU LEHKÁ ZKOUŠKA… ALE PROŽILA JSEM UŽ VELICE HODNĚ VE SVÉM ŽIVOTĚ, A VDĚČNOST MI NECHYBÍ. JE MOC VELIKÝ DAR PRO NÁS VŠECHNY, ŽE MÁM STÉBLA, KTERÝCH SE MOHU CHYTIT, A VY JSTE JEDNÍM Z NICH!!:-))
VČERA JSME SI S MLADŠÍ SESTŘENKOU DĚLALY TESTY Z VAŠICH ČASOPISŮ… JEDEN UKAZOVAL NĚKOLIK TVÁŘÍ, ZE KTERÝCH JSEM SI MĚLA VYBRAT JEDNU, CO MI NENÍ SYMPATICKÁ… A VYBRALA SI TVÁŘ, KTERÁ VYJADŘOVALA ŽENU SCHIZOFRENIČKU… CÍTILA JSEM, ŽE TO CO MĚ ČEKÁ, SE BUDE LÉČIT DLOUHO… MYSLÍM NA VÁS A VŽDY SI ŘÍKÁM, ŽE TO VŠE STEJNĚ STOJÍ ZA TO… MÁM ZVLÁŠTNÍ RADOST A CÍTÍM SE LÉPE!!

* * *

Paní Zdeno, děkuji za poselství, jsou skutečně pravdivá. Také jsem už dostala od vás vaše časopisy + CD - je úžasné. Opravdu se  mi zlepšilo sebevědomí po odříkávání vaší  „formulky“, kterou praktikuji 3× denně poctivě. I karty, které byly součástí zásilky, fungují. Snažím se psát, číst, přemýšlet a pomalu si po měsíci začínám uvědomovat, že se nějak začínám měnit a více si uvědomovat skutečnosti, které jsem dříve neviděla. I vaše knihy obsahují moudro a mají i  hloubku, dotýkají se toho nejniternějšího, co v člověku je. Opravdu je v současnosti nějaké těžší období jak ohledně zaměstnání – nejistota, tak hlavně vztahů –- všichni jsme podráždění, chybí pěkná slova, i ty nejzákladnější jako je poděkování či omluva, je málo srdečnosti mezi lidmi. Vždy mě potěší, když napíšete, děkuji vám, myslím si, že jste mi  hodně pomohla.

* * *

Dobrý den,

četla jsem poselství na rok 2011 a chci říct: Děkuji. To je to co jsem potřebovala slyšet. Zapadl kamínek do mé mozaiky.

Potýkám se již od podzimu se stavem, kdy mě vztahy ve „staré“ formě neuspokojují. Myslím tím vztahy muž a žena. Minulý týden mi došlo, ale úplně se mi rozsvítilo, že jde stále o závislosti, manipulaci, obchod: já mám – dám, a ty dáš mně. Dokonce jsem to cítila i v lásce. Pocítila jsem lásku k muži, ale pak se mi rozsvítilo, že je to zase láska podmínečná – obchod – já dám, ty dáš. 

Povedlo se mi osamostatnit – od podzimu žiji sama v podnájmu. Nikomu se to v naší rodině ještě nepovedlo, vždy šli od mámy do partnerství. Já to také tak dělala víc než 10 let. Je mi 31 let a jsem na začátku – jako mimino s tím rozdílem, že už se umím, anebo stále učím o sebe postarat sama – vzít zodpovědnost za sebe.

Skutečně mě dnes naplňuje tvorba – dlouho mi trvalo zjistit, co bych ráda dělala. Potřeba dělat rukama, zkoušela jsem různé ruční práce, teď jsem našla hru na kytaru a velmi mě to uspokojuje, každý den malý pokrok, dát jinak prsty na struny a to má smysl. Já rostu!!! Celý život dělám hlavou, vystudovala jsem němčinu. Tlumočila a učila němčinu, jazyky. Zažila jsem takový odklon od svého směru, dnes jsem němčinu pověsila na hřebík (i když ji miluji a ráda si německy pohovořím) a pracuji jako asistentka ve firmě (služba druhému, dělám zázemí) a to mě naplňuje. Nejsem vidět, ale držím zadní linie, aby přední mohly fungovat. Je to tak naplňující, někdy samozřejmě uvažuju, jestli je to to pravé ořechové, ale v dané době ano. Peníze mám menší než tlumočnice, ale moje práce mě těší a má SMYSL!!!! 

Cítím radost a vděčnost za text o poselství 2011.

Byla mi dána odpověď na otázku, co se to se mnou děje. Děkuji.


Přidáno 10. 7. 2011

Dobrý večer, děkuji Bohu a Vám, že jsem mohla přečíst na Vašich webových stránkách to, co jsem si přečetla. Nevím, jaký to má význam Vám toto napsat, možná Vás to potěší. Třeba lidé zapomínají děkovat.

***

Nejprve bych Vám ještě jednou chtěla poděkovat za mantru, kterou jste mi poslala v létě. Od léta se můj zdravotní stav opravdu částečně zlepšil, alespoň se už trochu domluvím s pomocí naslouchadla. Doufám, že se to ještě zlepší a snad někdy budu moci odložit naslouchadlo.

***

Paní Zdeno,

děkuji za poselství, jsou skutečně pravdivá. Také jsem už dostala od vás vaše časopisy + CD - je úžasné. Opravdu se  mi zlepšilo sebevědomí po odříkávání vaší  „formulky“, kterou praktikuji 3x denně  poctivě, i karty, které byly součástí zásilky, fungují. Snažím se psát, číst, přemýšlet a pomalu si po měsíci začínám uvědomovat, že se nějak začínám měnit a více si uvědomovat skutečnosti, které jsem dříve neviděla. I vaše knihy obsahují moudro a mají i  hloubku, dotýkají se toho nejniternějšího, co v člověku je. Opravdu je v současnosti nějaké těžší období jak ohledně zaměstnání – nejistota, tak hlavně vztahů – všichni jsme podráždění, chybí pěkná slova, i ty nejzákladnější jako je poděkování či omluva, je málo srdečnosti mezi lidmi. Vždy mě potěší, když napíšete, děkuji vám, myslím si, že jste mi hodně pomohla.

* * *

Milá Zdenko,

včera jsem objevila Vaše stránky a mám z toho takovou radost, že jsem se rozhodla se s Vámi o ni podělit. Přečetla jsem několik knížek od Doreen Virtue a Barbary de Angelis a říkala jsem si, jestli je někdo takový také u nás. Jste to tedy Vy...
 
Jsem dost introvertní a ustrašený člověk, tak jsem v těch knížkách hledala návod, jak přežít. Občas jsem tam našla zmínku o duchovních partnerech a spřízněných duších, ale moc jsem tomu nerozuměla, a ani jsem se o to nestarala. S nikým jsem ještě nechodila, ačkoli věk bych na to už dávno měla, a vlastně mi to vyhovuje. Sice se mě lidi čím dál častěji ptají, co ty, už někoho máš a diví se, že ne, ale mně to nevadí. A tak si proplouvám sama životem, když jednou potkám zvláštního člověka, který se na mě tak krásně usmíval. Byl to právě on, kdo mě kdoví proč přiměl k zamyšlení nad duchovními partnery, a tak jsem se právě včera rozhodla zjistit, kdo ti duchovní partneři vlastně jsou, a dostala  jsem se na Vaše stránky.

Zdenka Říkala  jsem si, že kdybych náhodou někdy měla nějakého partnera, chtěla bych především, aby byl hodný. Přemýšlela jsem, proč je pro mě právě tohle slovo tak důležité, co to znamená, a ve Vašem článku jsem to našla:

„Každá žena hledá k sobě hodného muže, ale pokud není silná uvnitř sebe, nemůže jí být hodný muž přidělen. Ona by pod vlivem hodného muže ještě více slábla, místo aby sílila. Záměrem Vesmíru je, aby každá žena zesílila, aby mohla být rovna muži. Pak může dostat hodného muže, protože je již silná a umí s tímto hodným mužem zacházet. Silné ženě stačí zůstat ve svém středu, už se nepotřebuje hýbat, a proto ocení hodného muže, už se nepotřebuje učit a bude jí vyhovovat klid a úcta.“

Ten článek byl vůbec celý ohromně zajímavý a já vždycky tušila, že tak nějak by to mohlo být. Mám radost, že jsem se dozvěděla, že to tak skutečně je. Zrovna prožívám jakési přechodné období, musím se rozhodnout, co dál, a nedovedu si představit, jak to všechno dopadne, ale Vaše články mi daly naději.

Děkuji za to, že jste.

* * *

Paní Zdenko,

děkuji za poselství. Každý týden se těším na čtvrtek, kdy mi napíšete. Velmi mě to povzbudí a musím říci, že kouzelná formulka opravdu funguje. Téměř  po 3 měsících se cítím mnohem lépe i přesto, že je dcera vážně nemocná. Operaci jsme zvládli docela dobře, měli kolem sebe skvělé lékaře, kteří se nám opravdu hodně věnovali. Teď dceru čeká FN Motol- radiojod, snad bude vše dobré. Vím, že pro dceru je to velká životní změna i pro nás, ale říkám jí i sobě, že jí nemoc má asi něco říct, zamyslet se nad svým životem. Poslouchám denně  CD Vodní víly a už se na ně těším po celodenním shonu – jsou super. Koupila jsem si  i vaše karty a vytáhnu si na měsíc,  která se opravdu týká mých problémů. Nyní chápu, že mě vás Bůh poslal  do životní cesty v pravou chvíli, abych ustála tuto situaci a byla nad věcí silná pro sebe i pro jiné. Děkuji také za zaslání časopisu Mysteria s poselstvím pro rok 2011.
I vaše poselství, že se koncem roku 2010 budou dít věci, které se nám nebudou líbit se vyplnilo.

* * * * *