Ohlasy na přednášku Realita a iluze v Košicích 2013

Vážená paní Zdenka,

tato prednáška „Realita nebo ilúzia“ je skvelá :-)... po jej vypočutí som sa cítila ako po mesačnom transformačnom kurze :-), má pre mňa skutočne veľký význam, žiada sa mi ju počúvať opakovane, tak to teraz cítim :-).

Ďakujem Vám, že nám takto úžasne tlmočíte odkazy a informácie, ktoré zatiaľ sami nevidíme, nepočujeme...

***

Děkuji moc za vaši přednášku, zase jsem moudřejší, aspoň se o to snažím. Čtu vaše knížky také stále dokola a moc mě to povzbuzuje v mé nastoupené cestě, jít stále vpřed, být zdravá a spokojená.

***

Paní Zdenko, teď jsem s pozorností a úctou poslouchala vaši přednášku o realitě a iluzích. Už ve vašem hlase je znát klid, který tímto předáváte. Je to srozumitelné a vašimi příklady si moc věcí uvědomuji.

***

Dobrý den paní Blechová, vaše přednáška byla úžasná, moc děkuji, že jsem měla tu možnost si vás poslechnout. Děkuji moc za to, že jsme spolu ve spojení, jste úžasný člověk s krásným hlasem, který se tak krásně poslouchá! Chci Vám poděkovat.

****

Vaše příspěvky  mě v určitých momentech zasahují, můžu si je zpracovávat s Vaší pomocí, krásnou činností, kterou se zabýváte.

*****

Dobrý den paní Zdenko, když je žák připraven - učitel se vždycky najde. To mě napadlo teď, když jsem „doposlouchala“ Vaši přednášku v Košicích. I když dostávám Vaše stránky dávno, dneska mám pocit, že jsem se pomyslně posunula na své cestě zase o kus dál. Před lety bych asi nevěděla, o čem mluvíte, dneska jsem pochopila, kolik píle a trpělivosti potřebujeme k poznání.

*****

Jenom Vám chci poděkovat za šíření Světla do našich duší na té dlouhé cestě. Snad se někdy s Vámi setkám osobně a už teď se na to těším

****

Milá paní Zdenko,

moc Vás zdravím a děkuji za zaslání přednášky. Právě jsem ji doposlechla a jsem toho plná, je to tak moudré a přitom jednoduché, ale dopracovat se k té jednoduchosti je cesta hodně složitá. Mám spousty práce… Jste skvělá, díky a mějte se hezky

***

Děkuji. Mám práci, u které mám možnost být na PC. Hezky se mi poslouchala vaše přednáška. A čím více docházím k poznání, tím více se s radostí směji u poslechu přednášek, protože vím, o čem mluvíte a je to krásný pocit. Protože je to cesta, kterou jdu, a vždy se najde něco co si uvědomit. 

Vídáme se s přítelem 7 dní v měsíci. Nyní slavil narozeniny, které jsme chtěli společně oslavit. Tu oslavu a další den propsal esemeskami. Ano, byla to jeho oslava, mohl si dělat, co chtěl, ale mrzelo mne to, protože jsem si říkala, že věnování esemesek je běžné, když jsme spolu. A tak jsem mu řekla, že samozřejmě ať si dělá, co uzná za vhodné, ale já nemusím sdílet všechno. Uvědomila jsem si, že ztrácím svůj čas a úctu k sobě. Řekla jsem to tak, jak jsem to cítila a je mi fajn. Přítelovi se mé pocity nelíbily a přestal komunikovat. A musím říct, bylo mi dříve líto, když jsme v minulosti nekomunikovali, ale teď je mi fajn, protože si stojím za svými pocity a umím je vyjádřit, nebojím se, že mne někdo začne vyhrožovat odchodem atd. 

****

Mila pani Zdenka,

dostalo sa mi to šťastie, že som mohla spoznať vašu prácu a vypočuť si vás na webe. Vaše prednášky ma veľmi obohacujú a sú tak s láskou podane, a tak krásne vysvetlené, že sa stále z nich učím a oboznamujem sa s novými vecami. Avšak niekedy aj nepochopím niektoré veci, ale veľmi mi pomáha keď vnášate príklady skrz vašich návštevníkov a tie životné skúsenosti načrtnete, tak je to veľmi poučné. Avšak mám jednu otázočku z prednášky z Košíc, kde ste spomínala o pokore a pritom sa nerozdávať, lebo naše časti tiel si to vyžadujú, som úplne nepochopila, ako ste to myslela. Viete paní Zdenka, sú ľudia, ktorý by sa rozdali, alebo chcú pomáhať, ale vy ste spomínala, že najprv máme pozerať na seba, aby sme chápali seba a dostali sa na vyšší stupeň duchovna. Ešte ma pri tom napadlo, že ako si my ľudia vieme uvedomovať naše chyby a ako sa z nich učiť, niekedy sme asi tak zaslepený, že nevieme ani prečo sa niektoré veci stávajú. Ako to rozpoznať? Vravíte, že dovtedy nás partneri učia, pokiaľ sa nenaučíme, ale keď niekedy nevieme to rozpoznať. Ale viem, že potrebujem si viac od vás vypočuť prednášok a čítať vaše knihy a potom sa mi dostane odpovedí. Ďakujem aj tak vrúcne za vaše pochopenie a chcem Vás takto poprosiť o pridanie si ma k odberom vašich posolstiev. Poprosím o zaradenie, ďakujem prenádherne pôsobíte na mňa veľmi príjemným dojmom.

*****

Dobrý večer paní Zdenko, musím Vám napsat,

mnohokrát děkuji za přednášku, posunula mě zase o krůček vpřed k uvědomění sama sebe. Poslední dobou ke mně přicházejí podobná témata, hledám je, protože si řeším problémy a nacházím klid v těchto tématech, je toho tolik a je neskutečné, že to objevuji, přestože tomu moc nerozumím.

******

Právě jsem doposlouchala Vaší přednášku "Co je realita a co  iluze". 

Jsem plná emocí a musím Vám jen moc poděkovat za to, že jste ve svém životě došla tam, kde jste došla, a že můžete svým poznáním pomáhat ostatním lidem, kteří na své cestě potřebují slova opory, takových, jako jste Vy, když už neví jak dál. Je to opravdu velká pomoc v uvědomění si sebe sama. 

Prosím o rady andílky, pomocí karet a knih. Pracuji s Vašimi tarotovými kartami lásky, které jsou úžasné a opravdu nutí člověka zamýšlet se nad tím, co je pro něj v životě důležité a jakých chyb se dopouští. Je to až neuvěřitelné, jak jsem se v kartách, které jsem si vytáhla, našla, a tím pochopila, co musím ve svém životě změnit.

Ještě jednou moc děkuji Vám i Vesmíru, že mi dal příležitost a možnost poznat Vás i Vaše učení.

**** **** ****

zpět