Přednášky a semináře - stránka 7

Dobrý den paní Zdenko. Chtěla bych vás moc poprosit o zasílání channelingových poselství na mail.
V sobotu jsem se zúčastnila vaší přednášky v Jičíně a vím, že jste mě posunula na mé cestě zas o kousek dál. Je to až neuvěřitelné!! Nejen poselství, které jste mi napsala do knížky, že bolest duše se dá vyléčit tím, že půjdu svou cestou a nemusím čekat na svolení druhých, že si to musím dovolit já :-), ale vše o čem člověk přemýšlí při četbě vašeho časopisu, jak do sebe všechno zapadá. Má láska k lučnímu kvítí, tanec se šátkem na louce, který jsem viděla při vaší relaxační hudbě. a potom mi došlo, jak jsem jako holka ráda cvičila gymnastiku, doma po bytě jsem chodila po rukou a dělala jeden přemet za druhým....Když mi bylo 14 let, vyřadili mně ze starších žákyň a přeřadili na aerobik k ženám. To mě nebavilo a s cvičením jsem skončila. A tuto neděli, když mi první střípky zapadly do sebe, jsem šla zkusit, jestli tu hvězdu, přemet stranou ještě umím :-)  Po tolika letech!! A bez problémů. Jak jsem mohla tolik let chodit jenom po nohou? Už vím, proč mě různé druhy cvičení nebaví. Ještě že máme obrovskou zahradu s lučním kvítím, kde mohu dělat své přemety!!!
Jsem modrooká a podle doktorů mám vyšší tlak. Už nějakou dobu prášky nejím, protože mám jiný názor než lékaři :-). Jen mi do toho nesedí ten sever. A v tu chvíli přišel můj úžasný pocit, který mívám na návštěvě studeného gotického hradu, miluji Křivoklát apod. :-D  V těch studených zdech se také člověk potřeboval kdysi zahřát.
Paní Zdenko, není slov, jak moc vám poděkovat za ten pro mne nový pohled na svět :-D  určitě nejsem první, kdo vám takto píše a vyjadřuje svůj obrovský DÍK :-D
Moc se omlouvám, že jsem se trošku rozepsala, vím, že nemůžete mít čas číst vše, co vám lidé napíší. Znamenáte moc pro hodně lidí. Ale cítila jsem to tak, tak věřím, že se nezlobíte.
Přeji vám vše nejlepší, ať kráčíte dál po vaší smysluplné cestě  

*****

Milá paní Zdenko,
považuji za potřebné Vám ozřejmit své pocity po čtvrteční osobní konzultaci s následnou účastí na Vaší přednášce + přečtení zakoupené knihy Tajemství života.
Celé tři dny jsem cítila chaos ve své hlavě, ale i nitru, přitom jsem pochopila, že si už nemůžu nic nalhávat, za nic se schovávat, před ničím utíkat, nic odkládat, ale prostě jít a postavit se rovně a upřímně ke svému životu. A i když cítím, že to nebude lehké skrze vzniklé nepochopení druhých nad mojí změnou dosavadního přístupu vůči nim, tak ale zároveň i cítím někde hluboko uvnitř sebe sílu, kterou již nelze pominout, která je tím, za čím musím jít.
Nedala jste mi pouze nahlédnutí do mého nesprávného postoje vůči mému synovi a příteli (šéfovi) + mé matce, ale zasadila jste do mého nitra jakousi jedinečnou nutnost svůj postoj změnit. Včera jsem si koupila malého stříbrného andělíčka, kterého hodlám nesundat z krku, neboť mi připomíná, co musím ve svém životě upřednostňovat v každém okamžiku, v každém skutku.

****

Kurz v Itálii

Týden v Itálii mi byl velkým přínosem, krásná energie se dala krájet, všichni jsme si ji vezli domů a ona, světe div se, stále zůstává. S láskou děkuji a přeji hodně zdraví Vám i rodině

******

zpět