Přednášky a semináře - stránka 6

Pěkný den paní Blechová, v neděli jsem se zúčastnila semináře na Velenově. Ráda bych Vám poděkovala za velice příjemně strávenou neděli, mile jste mě překvapila. Mám 3 vaše knížky a musím říci, že se velice hezky čtou, proto jsem vás chtěla poznat osobně.
V těchto mailech odpovídáte na „naše“ otázky. Ráda bych se zeptala jestli mohu také položit otázku? (Chtěla jsem po semináři na Velenově, ale jelikož jsme měli dalekou cestu domů, spěchali jsme)
Mám vztah už 5 let s přítelem, o kterém vím, že nemá budoucnost již od začátku – je ženatý. Jenže jako zamilovaná jsem měla samozřejmě růžové brýle a doufala jsem.
Nicméně před 2 lety jsem zmoudřela a udělala si v hlavě jasno a od té doby končím. Vždy když kapitolu uzavřu, můj přítel se přizpůsobí a dělá vše, abych ho od sebe neodehnala úplně. Dnes jsme dobří přátelé, kteří si pomohou v čemkoliv, ale já vím, že i tohle je špatně. On je na mně závislý a já nejsem svobodná, snaží se mi zasahovat do života a já se nedám, nicméně definitivně to pořád nedokážu skončit. A nevím proč. Mohla byste mi odpovědět pomocí channelingu?
Děkuji moc Podpis

** ** ** ** ** ** ** ** **

Kurz v Itálii
Dobrý deň, 
bol to nádherný týždeň. Prišla som domov zmenená a plná vnútornej sily. Veľmi mi to pomohlo. Zatiaľ sa mi darí dodržiavať predsavzatia ktoré som si stanovila a verím sama sebe, že ich neporuším.
Ešte raz veľké ďakujem. Ste úžasná bytosť.
Do Plzne plánujem prísť 15-16.12. 2012. 
Krásny deň. Podpis

** ** ** ** ** ** **

Děkuji s pokorou v srdci, bylo to nádherné a velmi motivující setkání. J  (Kurz v Itálii 2012)
Podpis

** ** ** ** ** **

Zdravím Vás, paní Zdenko. Věřím, že se neurazíte za oslovení. Dnes jsem se v Ostravě zúčastnil Vašeho povídání, vytáhl si kartičku (Neposlouchej ničí rady a udělej to, co cítíš. Tvé srdce ti dává jasné impulsy. Neboj se, bude to dobré, andělé jsou s tebou. Vedou tvé kroky.) Kartička mě doslova vyfackovala. Duchovně. Pak jsem si poplakal, byl vděčný a děkuji doteď. Taky Vám děkuji za to, že jste. Vím, že žádná setkání nejsou náhodná, že andělé vedou mé kroky. Snažím se na sobě pracovat, uvědomovat si situace, proč právě takové vznikly. Někdy to jde těžko. Umím spoustu věcí, cvičím tai -chi, pět Tibeťanů, snažím se relaxovat, meditovat, umím a praktikuji Reflexní terapii. Moje srdce mně říká, dělej to, co máš rád a umíš. A já to nedělal. Děkuji za ty duchovní facky. S úctou a láskou Podpis.

Odpověď

Milý J…,
díky za vaši práci na sobě. Kdybyste na sobě nepracoval, nedělal byste takové pokroky a neotevíral doširoka své srdce, které kropíte slzami a ono se stává stále měkčím a poddajnějším, aby pochopilo. Jdete správným směrem, není čeho se bát. Zdenka

** ** ** ** ** ** **

Paní Blechová,
děkuji Vám za seminář. Zažila jsem něco krásného. Nevím, zda slovy se dá něco takového vyjádřit. To co se mezi námi dvěma odehrálo, byl zázrak a vše, co tomu předcházelo, byla cesta, aby k tomu mohlo dojít. Je potřeba si to vážit, protože ne každému se to podaří takto prožít. Jsem za to vděčná a děkuji za to Bohu, že nám to umožnil.
Dnes jsem si nakreslila obrázek pro sebe v souvislosti se seminářem a přišel mi krásný vzkaz z Vesmíru.
S láskou Podpis

** ** ** ** ** ** **

Zdravím Vás paní Blechová, včera jsem se s Vámi setkala na semináři v Ústí nad Labem. Na semináři jsem byla velice ovlivněna setkáním s mou „kamarádkou“, která tam nečekaně přišla, jak jste jistě poznala, nechtěla jsem to, ale stalo se.
Na semináři jsem chtěla pracovat na sobě a snažit se pochopit situaci, která mezi námi vznikla a nějak jí zpracovat, ale nestalo se tak, to víte.
Já sama jsem zatím pouze na počátku práce na sobě a stále potkávám nové lidičky, kteří mi dají mnoho, někteří jen tak projdou a jsou pryč, ale u Vás jsem cítila otevřenost a opravdu i tvrdou pravdu, a to mám raději než milosrdné lži.
Seminář se mi moc líbil a večer jsem hned přečetla Vaše časopisy, navštívila jsem Vaše stránky a opravdu stále jen koulím očima a žasnu. Na další seminář se těším a určitě přijdu.
Chtěla bych Vás požádat o zasílání týdenního poselství na tento email.
Děkuji za setkání s Vámi Podpis

** ** ** ** ** ** ** ** 

Dobrý večer, paní Blechová.
Konečne sa dostávam k tomu, aby som sa po osobnej Vašej prednáške v Inchebe v Bratislave dostala k napísaniu mailu a zaslaniu kontaktu  na seba pre zasielanie nových informácií.
Som rada, že som Vás mala možnosť spoznať a budem sa tešiť aj na ďalšie stretnutia s Vami. Vaša prednáška bola pre mňa veľkým prínosom, vyvolala vo mne potrebu prehodnotiť svoj pohľad na seba  i svoje smerovanie v ďalších rokoch po nie veľmi dobrej životnej skúsenosti – rozvode. Som na ceste hľadania seba samej i svojho smerovania nezabúdajúc na moju najväčšiu povinnosť - byť dobrou mamou i kamarátkou pre svoju jedinú, dlho očakávanú a „zhora“ danú dcérku Michaelu.
Ďakujem.
S láskou a úctou podpis

** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Přidáno 7. 9. 2013

 

Dobrý den paní Blechová,
nesmírně si vážím Vaší práce. Poprvé jsem se s Vámi setkala letos v Karviné na esoterickém festivalu a zanechala jste ve mně neuvěřitelně krásné pocity, konečně jsem pochopila, proč se v mém životě neustále objevuje meditace a potřeba přemýšlet o duchovních záležitostech. Také jsem byla na meditaci setkání s andělem a byl to pro mě nepopsatelně krásný zážitek. Zakoupila jsem si od Vás knihu a poselství, které jste mi napsala, mě rozplakalo a cítila jsem neuvěřitelnou úlevu. Vaše CD mě také oslovilo a pomáhá mi. Z Vaší knihy „Nemoci pocházejí z emocí“ jsem si vybrala mantru tenkého střeva, při vyslovování mantry cítím, že je opravdu pro mě. Cítím ale také, že bych potřebovala mantru ještě více blízkou mému nitru, která by mi pomohla spojit se se svou duší a pomohla mi posunout se dál. Mohla byste mi prosím poslat takovouto osobní mantru? Nevím, zda Vás o to můžu takto požádat.
Děkuji Vám za všechno, jsem vděčná a šťastná za to, že jsem Vás poznala :-). Už si nepřipadám tak sama ve svých myšlenkách a úvahách, začala jsem se více chápat.

 

** ** ** ** ** 

 

Hezké odpoledne paní Blechová,
chtěla jsem Vám poděkovat za zajímavou včerejší přednášku v Pardubicích. Hodně mě obohatila a utvrdila v některých již získaných informacích. Zakoupenou knížku „Nemoci pocházejí z emocí“ mám již rozečtenou a myslím si, že nezůstanu u té jedné. Ráda bych Vás požádala o zasílání poselství.
Jsem moc ráda, že lidé jako jste vy, existují, pomáhají a učí ostatní, kteří ještě tak daleko nedošli jako vy.

** ** ** ** **

Přidáno 27. 11. 2013

Dobrý den paní Blechová,

Nesmírně si vážím Vaší práce. Poprvé jsem se s Vámi setkala letos v Karviné na esoterickém festivalu a zanechala jste ve mně neuvěřitelně krásné pocity, konečně jsem pochopila, proč se v mém životě neustále objevuje meditace a potřeba přemýšlet o duchovních záležitostech. Také jsem byla na meditaci setkání s andělem a byl to pro mě nepopsatelně krásný zážitek. Zakoupila jsem si od Vás knihu a poselství, které jste mi napsala, mě rozplakalo a cítila jsem neuvěřitelnou úlevu. Vaše CD mě také oslovilo a pomáhá mi. Z Vaší knihy „Nemoci pocházejí z emocí“ jsem si vybrala mantru tenkého střeva, při vyslovování mantry cítím, že je opravdu pro mě. Cítím ale také, že bych potřebovala mantru ještě více blízkou mému nitru, která by mi pomohla spojit se se svou duší a pomohla mi posunout se dál. Mohla byste mi prosím poslat takovouto osobní mantru? Nevím, zda Vás o to můžu takto požádat. 

Děkuji Vám za všechno, jsem vděčná a šťastná za to, že jsem Vás poznala :-). Už si nepřipadám tak sama ve svých myšlenkách a úvahách, začala jsem se více chápat.

*** ** *** ** ***

Hezké odpoledne paní Blechová,

 

chtěla jsem Vám poděkovat za zajímavou včerejší přednášku v Pardubicích. Hodně mě obohatila a utvrdila v některých již získaných informacích. Zakoupenou knížku „Nemoci pocházejí z emocí“ mám již rozečtenou a myslím si, že nezůstanu u té jedné. Ráda bych Vás požádala o zasílání poselství.

Jsem moc ráda, že lidé jako jste vy, existují, pomáhají a učí ostatní, kteří ještě tak daleko nedošli jako vy.

**** **** **** ****

zpět