Přednášky a semináře - stránka 5

Pani Zdenka,

Chcela by som Vám poďakovať za Vašu prácu.

Knižky od Vás som vybrala na poste v piatok, a opäť som si uvedomila, aké je dôležité, že som Vás tu v Bratislave na Bioštýle stretla.

Dúfam, že prijmete aj trocha môjho príbehu. Kamoška mi o Vašej stránke povedala už pred dlhým časom a ja som aj na ňu klikla a posúdila som J. Nešlo to mi čítať, prijať. Nevedela som prečo, ale rozum vravel toto nie J. 

Na výstave som na Vašom stánku bola dvakrát. Prvýkrát ste mali prednášku a mne niečo stále vravelo, chod, keď tam bude. Tak som sa ešte vrátila, aby som nacítila, musím povedať, že takých chvíľ, keď človek cíti tu príjemnú energiu, keď sa cíti ako doma, nezabúdam na ne asi nikdy J. 

No a dnes ste ma utvrdili, keď čítam, že je tak dôležité čítať Vaše knihy sú to Vaše skúsenosti, ale i veľakrát moje a mat ich čierne na bielom je úžasne poučné, aby sme sa na svojich chybách učili a šli ďalej a nie ich opakovali.

Dnes som riešila zľavy, v čase, keď aj ja potrebujem peniažky a napísali ste tu kapitolu tak úžasne, že som sa utvrdila, že robím chybu a mám šancu sa z nej poučiť, je to skvele som Vám za to nesmierne  vďačná.

No bolo by skvele,  keby Vaše prednášky boli aj na Slovensku častejšie, verím že ten čas príde skoro.

S prianím pekného dňa Podpis

Odpověď

Milá M…, děkuji za ještě milejší dopis. Ano, moje knihy jsou mojí výpovědí, ale i vaší, protože všichni jdeme stejnou cestou. Tak ať už se brzy v cíli sejdeme. Zdenka

* * * *

Milá paní Blechová,

děkuji za nádherný zážitek. Znala jsem vás pouze z vašich stránek a z vašeho časopisu. Při osobním setkání jste mi byla velmi blízká. Děkuji za úžasnou přednášku, která na mne měla velký vliv – od první chvíle se mi chtělo plakat, ale před lidmi jsem se to snažila utajit. Při cestě domů jsem už v tramvaji slzy nezadržovala. Když jsem přišla domů, měla jsem třesavku a začala mne bolet hlava. Vím, že nastalo čištění, ale nevím čeho.

Děkuji za vaše objetí a pohled plný lásky. Vím, že vše je správně načasováno – měla jsem jít na vaši přednášku s kamarádkou, ale ta mi ráno volala, že najednou onemocněla a nemůže jít. Vím, že pokud by byla se mnou, neuvolnila bych se natolik, abych prociťovala vše, co se dělo.

Ještě jednou ze srdce děkuji za vše a přeji spoustu energie a lásky do další práce.

S pozdravem Podpis

Odpověď

Milá S…, já děkuji vám za otevřené srdíčko a slzy, které ho ještě více změkčovaly. Pomáhá nám to všem, protože všichni jsme jedno. Opatrujte se a zase někdy na viděnou. Zdenka

* * * *

Dobrý den, paní Zdenko,

byla jsem na Vaší přednášce 1. 2. u Hanči a Jíři. Chtěla bych Vám ze srdce poděkovat pro mne za opravdu nádherné setkání. Pokud je rok 2012 rokem opravdových setkávání, tak je mi ctí, že jsem se s Vámi mohla setkat. I díky Vám jsem si opět mohla uvědomit, jak ty opravdové a krásné věci jsou tak jednoduché a přirozené, přesto hluboké, nádherné a trvalé.

Díky za setkání, Vaše slova a Váš příběh.

Chtěla bych se s Vámi ještě o něco podělit. I mě to setkání hodně donutilo se nad sebou zamyslet. Když jsem přijela domů, chtěla jsem Vám napsat mail o tom, kolik mám zdravotních problémů, že mám už dva roky hučení v levém uchu, bolí mě levá strana krku a mám tam ucpanou lymfatickou uzlinu, že kolem sebe vidím, jak každý má svoji cestu a mně se zatím nedaří se pohnout, jaká jsem chudinka, protože jsem měla těžké dětství, že jsem si vybrala něco, s čím si myslím, že si nevím rady, a že mám strach z rakoviny a tak podobně. Kolikrát jsem již tohle udělala. Běhala jsem po léčitelích, šamanech, byla jsem u psychologa. Čekala jsem, že někdo udělá čáry máry a mně bude dobře. Tohle jsem chtěla napsat a pofňukat si Vám. Ale nešlo to. Něco mě zastavovalo a vedla jsem si svůj vnitřní dialog. O co mi opravdu jde?

Proč Vám to chci psát? Zase to na někoho hodit, aby to udělal za mě. Nešlo to napsat, jde to až teď, když Vám to píšu spíše jako svůj příběh i když tam ještě nějaká část chudinky pořád je. Vesmír mi poslal takovou veselou příhodu, na které jsem si to také mohla uvědomit. Kolega mého manžela v práci přišel do kanceláře a chtěl od nás trochu kávy, protože k nim má přijít návštěva a on kávu nepije, proto žádnou doma nemá. Poděkovala jsem mu za tento příběh a říkala jsem si, jaký je to miláček, že kvůli mně sehrál takovou scénku. Uvědomila jsem si, jak směšná jsem, když žádám o pomoc nebo po někom něco chci.

Ptám se teď sama sebe k čemu mi je ta chudinka, ta trucovitost a pýcha. Když už vím, jak je život krásný. Teď jen otevřít srdce a poznat sama sebe a být sebou.

Podpis

To zápěstí jsem koupala v soli, zatím bolí, ale pořád je kam jít.

Odpověď

Paní E…,

děkuji za krásný dopis, potěšil mě na srdíčku. Je to moc milé pozorovat, jak se vše okolo nás mění a my jsme stále měkčí ve svém srdci. Zápěstí povolí, až budete chtít myslet na něco jiného než na své starosti, ty vás okrádají o energii. A tak vám přeji klid a mír v srdci, neboť s tím to vše jde lépe.

S úctou a přáním uzdravení Zdenka

* * * *

Srdečně vás zdravím, paní Blechová, koncem ledna jsem navštívila esoterický festival v Písku a strašně moc jsem se chtěla zúčastnit poslechu vaší asi jednohodinové přednášky, která mě velice pohladila po duši a zakoupila jsem si u Vás zároveň 4 ks krásných knih, které každé ráno už v 1/2 páté pročítám a začínám mít pocit jiného myšlení, zároveň jste mi do jedné knihy napsala věnování a nabídla mi zasílání channelingového poselství o které bych měla zájem.

Těším se na 11. 3. na celodenní seminář s Vámi a děkuji moc za tak krásné zakoupené knihy, které píšete a já je zároveň mohu číst.   Podpis

Odpověď

M…, já děkuji za vaši přízeň, bez které bych nemohla tvořit. Také se těším na další setkání blízké mé duši. Váš kontakt jsem si uložila. Zdenka

* * * *

Milí přátelé zdravím Vás,

píšu až nyní, jelikož jsem byl v pondělí a úterý pracovně velmi vytížen, nicméně celou dobu se mé myšlenky vracely k víkendovému semináři a těšil jsem se, až budu moci v klidu zasednout a oslovit Vás. Každý z nás a každý po svém jistě vstřebává víkendové zážitky. Pokud bych měl vyjádřit své pocity, tak nejlépe by se asi hodil příměr duchovní orgasmus, a to bez nadsázky. Hinduisté myslím tomu říkají nirvána. Trošku jsem se semináře z několika různých důvodů obával, ale to byl jen důsledek, a doufám již poslední pozůstatek, všudypřítomných strachů z budoucnosti.

Vzhledem k tomu, že jsme se potom rozprchli a nezbyl již čas na nějaké klidnější rozloučení, chtěl bych moc poděkovat paní Zdence Blechové za úžasnou atmosféru a za to, že ještě tento život tráví tady s námi na Zemi.

Pokud to bude v mých časových možnostech, tak bych hrozně rád využil nabídky na další nabídnutý květnový seminář, a to i z toho důvodu, že bych se velmi rád se všemi Vámi opět někdy setkal. Ale uvidíme.

Pokud budete mít potřebu něco sdělit a o něco se podělit, tak neváhejte a pište. Pro tyto účely jsem shromáždil Vaše adresy, viz přiložený soubor.

Pojem „Rodina kvantových aktivistů“ bych se pokusil vysvětlit v některém z dalších e-mailů.

Na závěr bych se jenom s Vámi rád podělil o necenzurovaný channeling, který hned po příjezdu vytvořila moje netrpělivá pravá ruka, která chtěla vyzkoušet novou dovednost a který odpovídá na otázku „Co pro Vás znamená tento seminář?“

„Tento seminář už jenom tím, že jste se na něj přihlásili, znamená velký kus cesty k Vaší duchovní obrodě. Tak, jak jste se sešli, nebyla náhoda, vznikla pospolitost, která celé dva dny souzněla v melodickém akordu a každého z Vás velmi pozitivně ovlivnila. Obsahová náplň v podání Zdenky Blechové je pro Vás začátkem a pro někoho již zrychlením kroku na cestě ke Světlu. Využijte prožitků těchto dvou dní, jak nejlépe dovedete, obohatíte tím nejen sebe, ale celý svět.“

Doufám, že se na mne za to paní Blechová nebude zlobit.

Mějte se krásně a s láskou, Podpis

Odpověď

Naopak, díky moc za milý dopis. Potěšil mojí dušičku a budu se už teď těšit na další shledání. Mám dobrý pocit z toho, jak rychle se rozvíjí myšlení vás všech ze semináře. Jsem ráda, že píšete, a tak to nevzdávejte a pokračujte.

Hezkou dobrou noc a snění nebo bdění? Zdenka

* * * *

Krásný den, paní Zdenko,

velmi srdečně Vás zdravím a moc děkuji za krásnou přednášku, kterou jste pořádala v Brně.  Také děkuji za věnování do knihy, kde jste mi napsala, že mám jít svou cestou a nemám se bát říkat věci, které chci, že to ostatní pochopí. O to se již chvilku snažím, i když to pro mě není jednoduché, byla jsem typ té ženy, co by se „obětovala“ pro druhé. Nicméně jsem zaznamenala, že to, že říkám, co chci a cítím, má negativní ohlas u mého nového partnera. Pokud si na mě najdete vteřinku, byla bych Vám moc vděčná, přála bych si vědět, co si o tom myslíte…

Můj partner je velmi sebejistý (ale s nízkým egem) a hodný muž. Nicméně, také žil poměrně dlouho sám a také už se nechce pro nikoho měnit. Tudíž má svůj pevně daný program, podle kterého jede. Já si již také nenechám do svého zasahovat, nicméně tak bychom se stále míjeli, a tak někdy udělám ústupek, ale on ne. Také mi dá jasně najevo, například, odpoledne mi řekne, že večer nebude sex, protože je unavený. Když posmutním, protože mi vadí ne to, že se nebudeme milovat, ale to, že mi to hlásí dopředu a já se musím přizpůsobit, tak mne osočí, že jej nerespektuju, že je unavený, protože musí pracovat.

Můžete mi, prosím, říct, jestli je to jen moje ego, co posmutní, nebo je v tom něco víc? Snažím se na našem vztahu pracovat, protože je tento muž velmi hodný, naslouchá mi, přemýšlíme podobně a máme spoustu společného…, vážím si ho a nerada bych se kvůli hloupostem rozcházela.

Ale na druhou stranu nechci mít nepříjemné pocity. Podotýkám, že jsme spolu velmi krátce a tvoříme si „hranice“, co se nám líbí a co ne.

Velmi děkuji za Váš čas Podpis