Přednášky a semináře - stránka 4

Dobrý den, včera jsem se zúčastnila Vaší přednášky v Mostě na téma „Nemoci pocházejí z emocí“, a byla jsem nadšená. Moc jste mě potěšila. Koupila jsem si dvě Vaše knížky a od včerejška v nich ležím. Díky.

Moc ráda bych dostávala Vaše týdenní poselství, prosím proto o zařazení své mailové adresy do Vaší databáze.

Přeji Vám krásné jaro a hodně úspěchů v životě!

S pozdravem Podpis

* * * *

Dobrý den,

ačkoliv jsem Vás dříve neznala, dnes mne „cosi“ vytáhlo na Vaši přednášku uskutečněnou v rámci Astrovíkendu v Olomouci.

Nelituji toho. Shodou okolností se mi v pátek 13. 4. 2012 dostala do rukou jedna z Vašich knížek. Přečetla jsem ji téměř jedním dechem a ledacos mi „doklaplo“. Byl to pro mne tak silný zážitek, že jsem měla potřebu Vás dnes uvidět „naživo“. A opět nelituji, protože v průběhu přednášky samotné mi opět začala docházet spousta věcí.

Děkuji Vám.

Srdečně zdraví Podpis

* * * *

Vážená paní Blechová.

Včera jsem se zúčastnila Vaši přednášky u nás v Pardubicích. Mám radost, že jsem si dovolila na tuto přednášku jít, protože mi přes Vás bylo zodpovězeno mnoho otázek, které si v poslední době dávám a řeším. My dvě jsme se určitě někde potkaly. Vaše energie byla pro mě neskutečně silná a přitažlivá. Viděla jsem ve Vás jak toho tygra, tak i z Vás zářila velmi silná bytost (nevím, jestli muž či žena) někdy z doby faraonů. Dívala jsem se na Vás a Váš obličej se měnil do této doby. Asi jsme se tam potkaly a velmi dobře znaly. Díky za tuto zkušenost. Byla jsem z těch energií dost rozklepaná a špatně spala, ale dnes je vše dobré. V noci ke mně přišel na návštěvu zlatý drak. Tak uvidíme, kam mě mé dost časté vize dovedou. Přeji krásné dny a díky sobě i Vám. A pokud to má být, jistě se ještě uvidíme.

* * * *

Dobrý deň, pani Blechová,

rada by som Vám najprv poďakovala za peknú a veľmi prínosnú prednášku a cvičenie v sobotu na veľtrhu Ezoteriky v Bratislave :).

Som veľmi rada, že ste prišli, keďže Plzeň je dosť vzdialená od Bratislavy. Dúfam, že Vás tu ešte niekedy budem môcť vidieť :-)

Rada by som Vás poprosila, aby ste ma zaradili do Vášho mailing listu, keď posielate odpovede na otázky Vašich klientov. Spomínali ste to na prednáške v sobotu.

Prajem Vám veľa pekných dní a takých úžasných ľudí okolo Vás, ako ste Vy.

Krásny deň. Podpis

* * * *

Dobrý večer, milá paní Zdenko,

v sobotu 26. 11. 2011 jsem se zúčastnila s kamarádkou Ezotery a taktéž Vaší přednášky.

Pravda, již nějaký čas mi tu tam někdo přeposlal email s Vaším poselstvím, takže de facto jsem si Vás v sobotu vybrala, abych Vás viděla naživo:-). Pěkné, zajímavé, do mého srdce jste si pěkně sedla:-). Dnes v úterý jsem rýmová až hrůza, sucho kašlající, lítostivá, měla jsem naplánován vánoční úklid a zatím jsem tělo uložila na gaučík pod deku a jen tak byla.

Ještě přišla moje milá kámoška menstruace, takže mé tělo nic dělat nechtělo. Cítím, že se mi něco léčí z minulých životů na základě Vašeho cvičení ve dvojici – dívání se z očí do očí. Mimochodem CD mě uchvátilo, zakoupila jsem si ho, ale ještě nerozbalila, není ten správný čas.

Mohla bych si myslet, že viróza, jak si to myslí většina lidí v tento čas chorých, leč já to cítím takto a navíc ještě karmický listopad že? Chtěla bych Vám napsat více, ale jindy.

Přečetla jsem Mysterium tajemna, které jste nám rozdala a za to díky, na spoustu mých duševních pochodů jsem tam našla odpověď, neb už jsem začínala mít pocit, že nejsem normální. Že se moc neraduju, že se vyhýbám plkům a hlučným lidem, že mám v hlavě vymeteno atd. atd.

Je pravda, že už jsem toho také dosti absolvovala – duchovní semináře, knihy, konstelace, terapie…

Prosím o pravidelné zasílání Vašich poselství na můj email a taktéž bych ráda odebírala Mysterium tajemna, jak tedy?

Děkuji za vše a posílám Lásku. Podpis

* * * *

Dobrý den paní Blechová,

potkáváme se  v Chotěboři, (ukazovala jsem Vám obrázky a vy jste mi předala vzkaz od mojí maminky, za který Vám moc děkuji, dodal mi spoustu klidu na duši). Říkala jste mi, ať se Vám ozvu, tak se tedy ozývám. Píšu Vám z pracovního mejlu, protože se mi nedávno doma přihodila taková nepříjemná věc, manžel mi nějakým způsobem kontroluje poštu, možná veškerou komunikaci a některé mejly mi ani nedojdou popř. s jeho komentářem. Dala jsem Vám za pravdu a nechala ho být a je mi líp. On se mnou ale od března nekomunikuje a já vlastně nevím, co a jak mám, aby to pro mě a děti bylo takové řešení, které nám přinese pomyslný klid. Zatím je to spíše klid před bouří. Děkuji za Vaše krásné přednášky, přichází ke mně teď tolik informací a energií, jako by se mi otevíral svět. Krásné. Vše s láskou přijímám, i když spoustu věcí nechápu. Děkuji a budu ráda, pokud budu moci sdílet vaše sdělení. S pozdravem a přáním pěkného dne. Podpis

* * * *

Paní Blechová, moc Vám děkuji za přednášku 13. 2. 2012 v Brně. Byla nádherná. Moc mně to dalo, hodně jsem o všem přemýšlela. Cestou domů mně tak brněly ruce, jak se ve mně rozproudila energie. Byl to impuls, který mně pomohl sebrat se, posbírat sílu a jít dál svojí cestou ke světlu. Děkuji. Podpis

* * * *

Milá paní Zdenko, velice děkuji za video (přednáška v Chotěboři o čakrách, pozn. správce webu). Mám problém, že mám špatnou komunikaci s matkou. Jak mám zlepšit komunikaci se svou duší, aby se náš vztah zlepšil? Děkuji. Podpis

Odpověď:

Ano

Je zapotřebí se zeptat sama se, proč chci zlepšit komunikaci s matkou, a tudíž potřebuji zlepšit komunikaci se svojí duší. Nebylo by lepší to obrátit a snažit se komunikovat se svojí duší, abych mohla mít dobrý vztah s matkou?

* * * *

Učím se komunikovat se svou duší. Doufám, že se mně to jednou objasní, protože zatím nevím, kdy komunikuji s duší a kdy s egem. Jsem Vám velice vděčná za knihu O smrti a umírání.  Zažívám podobné situace s matkou. Alespoň už vím, že mám řešit sebe. Z toho podvědomí se to těžko dostává. Podpis

* * * *

Dobrý den, paní Zdenko, dnes jsem byla na Vaší přednášce v Ostravě na Černé louce – byla jste úžasná a téma přednášky zcela načasované pro mě. Děkuji Vám za krásná slova, která jste nám předávala. Dostalo se mi do ruky také zvláštní vydání časopisu Mysteria tajemna, kde uvádíte, že je možno od Vás dostávat každý týden poselství channelingem.  Proto jsem si dovolila napsat tento email, jelikož mám o tato týdenní poselství zájem. Děkuji Vám za Váš čas a těším se na pravidelná poselství.

Přeji krásný večer a mnoho pohody a lásky v době adventu a vánočních svátků. Podpis

* * * *

Dobrý večer paní Zdenko,

jsem moc ráda, že jsem byla ve správnou chvíli na správném místě a že můj kontakt vám byl k užitku.

Hodně jsem četla vaše knihy a ta myšlenka, že bych vás zase ráda slyšela, se mi vyplnila. Pracuji sama se sebou a nechávám věci přijít k sobě a je to úžasné jak si můžeme hravě tvořit svou realitu. Právě vaše knihy jsou mi velkou inspirací při této hravé tvůrčí práci.

Moc se těším a ještě jednou děkuji za vše, co děláte Podpis

* * * *

Dobrý den, paní Blechová.

Nejprve přijměte mé poděkování za konstelace „na Zvíkově“. Moc se mi ulevilo. Koupila jsem si tam také Vaši knihu a CD „Minulé životy“.

Poslouchám a čtu a obráceně a začala jsem občas vidět nějaké úseky dějů. Připadá mi to, jako by to byly části filmů. Někde tam jsem v nějaké roli, jindy jen jako přihlížející.

Podpis

* * * *

Paní Zdenko, moc díky za poslední odstavec.

Prohlásila jste u nás doma kdysi, že jsme ještě moc hodní. K tomu nejlépe sedí – blbí.

Teď si to urovnávám s celým svým okolím, vidím, kde všude jsem se ponižoval, a ono skutečně Všude.

Vždy se jakoby trochu bojím, když jdu do dalšího urovnání, ale když vidím ty reakce, jsem čím dál silnější.

Ten opojný pocit svobody! Podpis

Odpověď

K…, jste vyspělá bytost a tak víte, kdy a kde a vaše svoboda je na dosah. Jen tak dál, strachy budou stále menší, až zmizí úplně.

* * * *

Dobrý večer paní Blechová,

děkuji za zaslaný email, vždy si je přečtu, ale dnes mám chuť a potřebu odepsat.

Rovnováha mezi citem a rozumem?… Jak trefné…

Včera jsem byla na Vaší přednášce v Mostě, mám od Vás přečtené knihy, sdělení, takto jsem Vás dosud znala. Přednáška se mi líbila, ale to zásadní co jsem si „odnesla s sebou“, jste vy. Jste výrazná něžná a čistá osoba zároveň, naše pohledy se střetávaly a já cítila, nejen že se známe, ale že jsme si blízké :-). Začátkem března jsme se po delším čase viděli s panem PZ, který včera seděl vedle mě a který mi o Vás vyprávěl, on – úžasný člověk, se kterým si mám vždy co říct a vždy nás to k sobě táhne.

A právě po včerejší přednášce jsme ještě poseděli a povídali si. Od pondělka řeším nepříjemnost v zaměstnání a ještě jsem z toho neklidná a rozhozená. Přemýšlím o odchodu ze zaměstnání, vlastně jsem se rozhodla, že takhle dál nechci, a s PZ jsem to probírala, říkám, že nevím, jestli je to správné – zda neutíkám od problému (nemám ráda konflikty a taky proto je možná nerada řeším). On povídá: „Polož si levou ruku na čelo a polož otázku své mysli, potom si polož ruku na srdce a polož si stejnou otázku, máš stejnou odpověď?“ Řekl mi: „Řiď se tím, co ti říká srdce.“

Hlodá však ve mě pochybnost zda tím, že jsem se vlastně již rozhodla a chci slyšet tu odpověď, zda jsem slyšela, co jsem slyšet měla?

Vím, že každá zkušenost je dobrá a ničeho nelituji, děkuji za vše, co mě potká, a i když se svojí karmickou 8 jsem si už něčím prošla, tak mě to vždy nakoplo a jdu dál, protože vím, že to vše dokážu. Vím, že mám před sebou dlouhou cestu, ale já se těším, jsem zvědavá a toužím po poznání.

Přeji Vám krásné dny, plné radosti, štěstí, lásky a sluníčka, jste nádherná bytost a velmi mě těší, že jsem Vás mohla osobně poznat.

S pozdravem Podpis

* * * *

Dobrý den,

byla jsem na Vaší nedělní přednášce.

Každý zde zcela jistě máme svůj úkol, přesto jsem nalezla určité faktory, se kterými s Vámi nemohu úplně souhlasit. Předně – nelze se soustředit pouze na sebe a na peníze. Jáství podporuje ego a ego zase potlačuje lásku. A právě ta je nejdůležitějším faktorem na této zemi i kdekoliv jinde. Její energie je přenositelná do kterékoliv dimenze, do jakéhokoliv světa. Bude-li potlačována, bude zanikat nejen zde, ale zároveň i v jiných entitách. Síla, jež do ní vkládáme, je proto velmi důležitá. Je to jediná energie, jejíž síla může čelit čemukoliv a kdykoliv – v prostoru i mimo něj. Nynější svět ji potřebuje posílit. Ne peníze, ne naše jsoucno, ale čistá láska je pro další roky potřeba. Naše Země stůně, hledá lásku, hledá péči. Je to ona, kdo nás tady celou dobu chová a pečuje o nás a my bychom ji to nyní měli zavčasu vrátit. Jak může člověk lhostejný okolních duší, lhostejný jsa, vnímat nedostatky, ke kterým zde dochází? Tvorové světla jsou na Zem posíláni právě proto, aby zde obnovili Lásku. Není trestné milovat vlastní dítě víc, než jiné, neboť si uvědomuji, že tak činím, a právě proto posílám i ostatním dětem lásku – byť jinou formou.

Máme-li se obnovit, nalézt to, po čem všichni vlastně toužíme, musíme se zastavit. Pak se zastaví i náš čas. Můžeme si prohlédnout, jak nádherný je svět okolo nás a jak je milující. Důležitější než hledět na a do sebe, je začít posílat Zemi lásku a chovat se k ní lépe. To ostatní má ještě trošku času. Proč si psát sny, když už dávno byly napsány?

Peníze vždy byly a jsou prostředníkem. Bohužel nynější forma bankovního zacházení s nimi pokroutila důvěru, na jejímž základě je hodnota těchto papírků založena. Je důležité, aby si lidé tuto věc uvědomili. Dochází k pokřivení hodnoty směny a jednoho dne mohou všichni říci – konec. My už nepřijímáme to, co si banka vytvořila jako nějaká čísla ve svém počítači. A do toho bodu plni lásky dojdeme.

Smiřujeme-li se postupně se svými traumaty, hledáme-li a nacházíme to, co je způsobuje – snižujeme i svou potřebu. Už nepotřebujeme náhrady. Každé uvědomění si posouvá naši hranici dále. Nebudeme zářit jasným světlem, ale radostí duše a vyzařovat božský klid a lásku. Přece jenom nejsme světlušky  ;-).  Vím, že konáte tak, jak nejlépe umíte.  Jenom Vás prosím, přidejte do výkladu víc lásky… (a míň pochyb). Otevřené srdce ještě nikomu neublížilo. Když máte kolem sebe anděly, není potřeba se uzavírat…

Včera jsem si pro zajímavost koupila Váš časopis. Přišel mi trošku smutný. Vaše matka posuzuje, protože ji něco trápí. Není to ale stará škola. Je to hledání lásky. A Vy hledáte s ní.

Žehnám Vám.

Podpis a parta andělů, zvláště pak Michael ;-)

P. S.: Zkuste do svého života více vpustit Gabriela, aby s Vámi mohl žít…

Odpověď

Děkuji vám za vaše slova, souhlasím s vámi. Víte, řeč je někdy ošidná a i když myslíme stejně, může to někdy pro každého vyznít jinak.

S láskou Zdenka

:D

víte, včera jsem poslouchala Vaše CD „Setkání s andělem“ a bohužel jsem zase došla ke stejnému pocitu, tak strašně mi tam chyběla láska. Není to jenom o řeči. Je to o strašně hluboké propasti, kterou cítím u všeho s Vámi spojeného. Je to, jakoby Vám chybělo kus já.

Ráno, když jsem nad tím přemýšlela – mi to tak nějak došlo.

Buď jste odpověď na jednu moji otázku, nebo jste nyní v bodě, kdy se musíte rozhodnout jak dál.

Je to otázka Láska nebo magie a vědění? Obojí má svoje oběti a obojí má svoje dary.

Jestli jste odpověď, musím přemýšlet já, ale jestli stojíte před volbou, musíte přemýšlet vy.

P. S.: Když tak na to koukám, a čtu si to zpětně. Bude to obojí.

Podpis

Odpověď

Asi jste si odpověděla sama. Přeji jen vše dobré a uzavírám tímto naši diskuzi, každý se musí najít sám a netřeba hledat v druhém Blechová