Přednášky a semináře - stránka 3

Milá paní Zdenko,

včera jsem s nadšením vyslechla Vaši přednášku v Mostě. Děkuji za tento zážitek. Jen jsem se nějak ostýchala se zeptat, zda je možné projít si celou tu cestu poznávání pouze s jedním partnerem? Já jsem s mým mužem 15 let, zpočátku jsem dělala spoustu chyb, o kterých píšete ve své knize, trápila

jsem se, mockrát jsem ho chtěla poslat někam, utápěla jsem se v depresích – než jsem si řekla DOST–navštívila jsem kinezioložku a začala na sebe koukat trošku jinak. Vím, že jsem se neměla ráda, pořád jsem brala nějaké ohledy na ostatní a trápila se. Myslím, že na tomhle jsem opravdu zapracovala. Takže jsem začala myslet také na sebe. Jela jsem k moři na dovolenou – bez manžela, protože on tam nechtěl. Asi nevěřil tomu, že si ten zájezd opravdu vyřídím, ale stalo se a bylo to naprosto úžasný. Udělala jsem si řidičák, abych ho nemusela prosit pokaždé o odvoz (v naší rodině ženský nejezdí autem – patří ke kamnům a do postele ;o) ) Muselo to pro něj být také asi těžké, ale ustál to. Začala jsem se mít ráda a nějak jsem ztratila chuť balit mu kufry. Je to možné?

Minulý rok byl z jednoho pohledu opravdu katastrofální (onemocněl mi malý syn, onemocněla teta, strejdova rakovina výrazně pokročila, táta i mamka podstoupili operační zákroky, koupila jsem si pejska, abych si udělala radost, dokonce i ten měl vážné zdravotní problémy, nedávno zemřela manželovo mamka). Do toho problémy v práci – mám krásnou práci, ale kolektiv, naši nadřízení, to je horror. Zkrátka veliký stres, ale ustála jsem to. Jsem ráda, že jsem to zvládla a nesesypala jsem se. Neměla jsem čas se hroutit. Jen mě trochu zarazila slova mého muže, že jsem brutální (asi by mu bylo

milejší, kdybych skončila na antidepresivech, nebo co? Nevím, co tím chtěl říct… a už to neřeším.

Ježíši, už končím, nebojte ;o) bylo fajn Vás slyšet, snad sem ještě někdy zavítáte.

Mějte krásný den Podpis

Odpověď

M--o, zvládla jste svůj život a to vám dalo sílu. Když člověk dostane sílu, přestane se bát a dosahuje stále větších úspěchů a přicházejí stále další možnosti. Ve vztahu jste zvládla žít sama za sebe a to je dobře. Pokračujte v nastoupené cestě k sobě a nestarejte se o to, co říkají ostatní. Ostatní stejně jen vidí sebe.

Zdenka Blechová

* * * *

Paní Blechová váš seminář v Králíkách byl pro mne nejlepší, na kterém jsem kdy byla. Předčil moje očekávání. Děkuji Vám za krásný zážitek. Budu moc ráda, když mně budete posílat poselství. Mějte se krásně s pozdravem Podpis.

* * * *

Dobrý den, paní Blechová,

chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši přednášku v Jihlavě,  byla pro mě poučující a snažím se teď předávat určitá slova, která mě od Vás zaujala, dál.

Zároveň Vás chci požádat o zasílání týdenního poselství  z vesmíru, které jste nám říkala, že je možné. Děkuji s pozdravem Podpis

* * * *

Dobrý den Zdeničko,

včera jsem byla úplně poprvé na Vaší přednášce v Jihlavě. Opravdu děkuji, bylo to super!!!!! Chtěla jsem Vám osobně poděkovat na místě, ale byl tam obrovský mumraj, a tak jsem si koupila to krásné CD s hudbou Minulé životy. To, co jsem včera prožila při této meditaci, se nedá vyjádřit slovy. Vnitřní krása, láska, smutek, štěstí… pocity, z kterých jsem se chvěla ještě celý večer.

Partnera, kterého jste mi určila na meditaci Minulé životy, tak se setkáváme na jiném duchovním cvičení, a když jsem ho před půl rokem poznala, věděla jsem, že se známe moc dlouho. On cítil a věděl to samé. Opravdu nic není náhoda. Při meditaci se mi vše potvrdilo a ten krásný pocit si už ponesu celý tento život. Děkuji.

Vaše knížky už čtu delší dobu a nejvíce mi pomohla knížka Jsem zaměstnancem Vesmíru, kterou nosím do práce v tašce, a pokud se mě něco snaží „přejet“, přečtu si určité pasáže z této knihy a cítím se opět silnější a „nepřejetá“. Pracuji jako vyšší manažer a tato kniha by měla být součástí vedení, něco jako pracovní bible.

* * * *

Moc děkuju za včerejší přednášku, která na mě moc krásně zapůsobila, což je samozřejmě jen a jen dobře. Září z Vás krásně pozitivní energie a celkově jste skvělá andělská bytost. Byla doopravdy velká paráda Vás poslouchat – moc příjemná záležitost. Mějte moc krásný zbytek dne a ještě jednou moc děkuju za všechno – bylo to moc krásný!!! Dovolím si ještě pár veršíků s tykáním, tak doufám, že vás to neurazí – snad ne!

POSÍLÁM TI, ZDENKO, KOUZELNÉ RŮŽE

NERAD SE STAHUJU ZE SVOJÍ VLASTNÍ KŮŽE.

RŮŽE VONÍ NA KAŽDÉM KROKU

NEVÍM PŘESNĚ, V JAKÉM SE VLASTNĚ NACHÁZÍM ROKU.

JSEM JENOM JEDEN CESTOVATEL V ČASE

KALHOTY MI UŽ DÁVNO NEJSOU DOBŘE V PASE.

V LESE OBJÍMÁM VŠELIJAKÉ STROMY

NEVÍM, PROČ SE NA MĚ OBČAS ŘÍTÍ BLESKY A HROMY.

MOC KRÁSNÝ DEN TI PŘEJU

NA DÁLKU SE NA TEBE SAMOZŘEJMĚ SMĚJU.

ENERGIE Z TEBE JE MOC KRÁSNÁ

SEŠ ZDENKO OSOBA VELMI VZÁCNÁ.

PŘEJU TI MOC KRÁSNÝ STŘEDEČNÍ DEN

NA SVOJE KRÁSNÉ ČERNÉ MOKRÉ VLÁSKY POUŽÍVEJ FÉN.

* * * * *

Chtěla bych Vám, paní Blechová, napsat pár slov.

V dubnu jste měla seminář ve Velkém Meziříčí, a tam jsem díky Vám pochopila, co musím udělat, abych se dostala dál.

Začala jsem používat každý den Vaše karty. První měsíc byl takový zkušební, ale teď ten druhý??

Tak nějak když vezmu tužku a papír, píše se vše najednou tak nějak samo. Navíc za tu krátkou dobu proběhlo v mém životě několik zásadních změn. Není to procházka růžovým sadem, ale dostala jsem do sebe sílu a obrovskou víru, že vše zvládnu.  Andělé mi pomáhají a vše jde najednou s větší lehkostí. Vše do sebe najednou jakoby zapadá, je to úžasné.

Vám chci moc poděkovat za to, že jste a jsem moc ráda, že jsme se mohly již několikrát osobně setkat. Děkuji…

* * * *

Od srdce Vás, paní Blechová, zdravím a touto cestou vám děkuji za pěkné přednášky, při kterých si člověk uvědomí sám sebe, svůj směr, kam se ubírá.

Před pár dny mi vaše jméno ještě nic neříkalo, a tak jsem šla na přednášku s obavou, ale po absolvování dvou přednášek a přečtení jedné z vašich knížek jsem zjistila, že je mi to tak blízké, dobře se mi to vstřebává do srdce, a úplně mě to naplňuje uvědoměním si svých možností poskládat si svůj život jako puzzle, aby vše ladilo a zapadalo do sebe a já pocítila harmonii, vnitřní klid, soulad sama se sebou. I když to nebude asi ze začátku nejlehčí, člověk má rodinu a děti, ale jak říkáte důležitý je první krok, myslím, že přes nelehké začátky budu spokojená já, i rodina „ocení změnu“. Zjišťuji, že se něco děje, protože po vaší přednášce jsem onemocněla, ale nějak „jinak“, asi už se člověk čistí, připravuje na změnu.

S přáním příjemně prožitého odpoledne se loučí Podpis

* * * *

Dobrý den, paní Blechová, moc Vám děkuji za poslané maily i za Vaše stránky. Pročítám si Vaše channelingy, a i když jsou to otázky druhých lidí, nacházím tam spoustu odpovědí pro sebe.

Tento víkend jedeme s manželem do Prahy na festival „Miluj svůj život“ a už se moc těším na Vaši přednášku.

* * * *

Milá paní Blechová, děkuji Vám za krásný seminář v Dolní Hedeči, který předčil má očekávání, velmi mě potěšila jeho hloubka, díky které jsem otevřela nitro sama sobě, nitro své duše, které mi bylo tak dlouho skryto. Ještě jednou za seminář díky, jen když se tak zpětně vracím, přivítala bych na jeho konci více channelingu, ale velmi dobře se mi ho daří pilovat doma. S pozdravem od srdce Vám děkuje Podpis

* * * *

Milá paní Blechová,

nestihla jsem se s Vámi rozloučit při skončení semináře na Dolní Hedeči. Ráda bych Vám tedy poděkovala alespoň touto formou za celý seminář, kdy lidem nepředkládáte návody jak na to, ale učíte je, aby byli sami sebou, aby objevili Mistra uvnitř sebe… a to je velmi cenné!!! Zvláště, pokud Vaše přítomnost a komunikace je prodchnuta moudrostí svých prožitých zkušeností. Děkuji za sebe a věřím, že i za ostatní, jak jsme si mezi sebou povídali, za to, co děláte pro sebe a nás všechny… jdete vpředu, zametáte cestičku a ukazujete Světlo… je to motivace a zároveň naděje, že vše možné je.

Původně jsem si přijela „pro návody“, ale odvezla jsem si spoustu postřehů, hluboké poznání a pochopení. Děkuji.

Jsem velmi ráda, že jsem Vás mohla osobně poznat a přeji Vám v životě mnoho Světla v těch nejjasnějších barvách…

S úctou Podpis

* * * *