Přednášky a semináře - stránka 1

Moc bych Vám chtěla poděkovat za včerejší přednášku ve Zlíně. To, co jste říkala, každý asi dobře známe, ale potřebujeme udat směr, nakopnout vpřed a uvědomit si sami chyby, které v životě děláme. Večer jsem se začetla do Vašeho časopisu, který jste nám rozdala a doslova jsem ho hltala. Do rána jsem ho nechala ležet v kuchyni na stole a můj manžel (těžký materialista) do něj nakoukl a z práce mi teď napsal „ráno jsem se koukal na ten tvůj časák a je to docela zajímavé“. Dnes mě mrzí, že jsem si včera nezakoupila všech těch 10, které jste nabízela. Ráda bych si Vaše časopisy kupovala pravidelně, nebo odebírala.
Procházím teď v životě velkými zkouškami, sesypala se mi celá pevná kostra mého života, ale beru to už jinak – beru to jako výzvu a možnost teď směrovat svůj život kamkoliv chci – dveře jsou otevřeny k nekonečnému množství jiných možností.
Děkuji za to, co děláte, působila jste na mě velmi pozitivně a příjemně – jen více takových lidí, kteří zavedou lidi zpět na správnou cestu :-).

* * *

Paní Blechová, děkujeme ještě jednou za vaše učení, těším se na další akci v nové čajovně a rád bych vám poslal krátký výčet toho, co se tady po vaší návštěvě děje. (text je v podobě, jak jsem ho rozeslal přátelům, kteří si sdílejí poznatky po vaší přednášce)

Milí poutníci,
Paní Zdeňka Blechová mluví a mluví a mluví. A já se chytám za hlavu. Takže co se stalo do 24h po její přednášce?
Ihned jsem zrušil spolupráci na jistém semináři, který se hodně nevýhodně pro nás měl konat v čajovně. (pěkné tisíce pořádajícím a nám nic)
Následně jsem si po deseti letech podnikání v čajovně udělal ceník pronájmu prostor pro podobné případy.
Volal mi organizátor nějaké petice, že jestli jsem ten mejl ze včerejška četl, a že mi teda zavolá zítra. Informoval jsem ho, že jsem dost zaneprázdněný a že až se k tomu dostanu, třeba za několik dní, tak se mu sám ozvu, zda to podpořím. Nerespektoval to, a že mi zítra zavolá. Řekl jsem mu, že ano, že stále trvá moje dobrá vůle tomu věnovat můj čas, ale že se to může změnit. Na to mi za tuto ochotu poděkoval, že počká, až se ozvu.
Vyjasnil jsem si několik situací s brigádníky, ten měl trochu nedoplatek, tomu jsem naopak já zdržoval info, kolik mi má dát za nákup čajů.
Změnil jsem přístup k hostům v čajovně, změnil jsem chování v několika konkrétních běžných situacích v životě – třeba odpovídajícím způsobem zdravím určité sousedy, například, kdo mi několik let odpovídá bez úsměvu a jaksi na půl huby, budiž pozdraven stejnou měrou. Právě teď, při psaní (miluju tvůj smysl pro souvislost, pane Vesmír) mi zavolal dodavatel, že už jede. Rozvážejí totiž před otevírací dobou. To znamená nasednout do auta a spěchat do čajovny, že. Jezdí každý čtvrtý pátek. No jo rutina. Tak to jsem taky změnil. Víte co, mohli byste mě to zavézt domů? Ale jo, kde bydlíte?
Včera se stavila do čajovny ve Svitavách jedna známá, že prý po přednášce všechno mění, že se rozhodla odstěhovat od svých rodičů, že se přihlásila do autoškoly, a že požádala striktně všechny lidi, co ji dluží, aby jí to vrátili. Že cítí obrovský růst. Objali jsme se a radostí si skákali do řeči, co jsme již všechno změnili.
A víte co?
Nejvíce se těším, co se bude dít od 24h od přednášky do konce života.

* * *

Dobrý den paní Zdeňko,
jsme rádi, že knihu dle plánu dovezete do Litomyšle. Ukázka je silná, ihned jsme zase mohli posunout naše uvědomění. Při čtení ukázky jsem se i zrovna dozvěděl, (od Báry, nechtěla mi to říci dříve), že jeden brigádník si v čajovně prodával své vlastní buchty.
Dokonalé. Konec s naivitou a „hodností“ a rychle vstříc novým pravidlům a jasnému řádu.

Těším se, až vstřebám vaše učení z nové knihy a budu ho šířit dál prostřednictvím četných vztahů a kontaktů s lidmi.
Všichni tvoříme mozaiku obrazu celého světa. A když změníme svůj „kamínek“ v mozaice, obraz světa se díky nám už právě změnil. Není to nádherné? Tolik odpovědnosti nám každému Vesmír nadělil. Jsem až dojatý, jak důležití jsme. Vždyť tím, jak měníme sebe, měníme celý svět. Uf, je vůbec něco většího?

* * *

Dobrý večer, paní Blechová,
chtěla bych vám poděkovat za včerejší povídání v čajovně v Litomyšli, které jsem vyslechla s otevřenými ústy a hlavně s otevřeným srdcem. Bylo to pro mne něco nového, dá se říct, že hodně pokrokového, a přiznávám, že vaše myšlenky se mi dnes celý den honí hlavou. Přemýšlím, jak to všechno vůbec na tom našem světě má a nemá být, co je správné a co ne, co vše nás ovlivňuje v našem konání a popravdě není pro mne zatím lehké, se v tom vyznat.
Nicméně vaše přednáška byla vskutku podnětná, mluvila jsem o ní dnes s kamarádkami, které tam byly také, s manželem, který také pozorně poslouchal, a každý jsme  si z ní vzal asi to, co bylo potřeba. Ještě jednou tedy díky.
Dnes jsem proto také zabrousila na vaše stránky a četla i vaše poselství, o kterých jste včera také mluvila. Jsou zajímavá a dávají spoustu podnětů k přemýšlení. Chtěla bych vás proto poprosit, zda bych mohla být také jednou z těch, kterým tato svá poselství posíláte. Mám pocit,tak jak jste o tom včera mluvila, že jsem zatím v té první třídě a je ještě přede mnou hodně práce a úsilí, abych postoupila výš, abych se dostala do dalších tříd, kdy nebudu mít pocity závislosti, kdy se nebudu bát osamocení a třeba se budu radovat ze samoty. Kdy budu myslet víc na sebe, než na druhé, budu mít menší očekávání od druhých… věřím, že i vaše myšlenky mi k tomu pomohou.:-)

* * *

Drahá, milá paní Zdeničko Blechová,

dnes jste mi velice moooc pomohla, že to ani slovy nemohu vyjádřit, byla jsem dnes na vaší přednášce v Písku. Jste takové sluníčko zlaté, Chtěla jsem vám říci, že od doby, kdy jsme se viděli ve Vráži poprvé, jsem si uvědomila spoustu věcí a začala novou cestu života „sama za sebe“, a když jsem byla na vašich přednáškách  v Písku, tak na první přednášce jsem si uvědomila, že jdu po dobré cestě. Vše, co jste tam říkala, dělám, a moc mě to rozesmávalo, že jsem šikovná. Koupila jsem si tam  knihu Rodiče a děti…, kterou jsem za tři dny přečetla a spoustu věcí si uvědomila a leccos napravila. Příklad v rodině. Chválím Vás za tu knihu je to pro mě veliký dar. To jsem Vám dnes zapomněla říci, i jsem se dnes vrátila, abych Vám řekla, jak fantastickou knihu jste napsala, ale dveře už nešly otevřít a tak proto Vám ještě dnes píšu. Kdybyste tak věděla, co se mi ten večer všechno dělo. Díky za ten dárek, který jsem si dnes vybrala z té tašky „kartičku“.

Děkuji Bohu, Andělům a Vám paní Zdeničko, že jsem Vás mohla poznat. Děkuji  

* * *

Ze srdce Vás zdravím paní Blechová,
včera jsem byla na Vaší přednášce ve Svitavách. Vaše poutavé vyprávění o roce 2011 a o věcech, které vlastně člověk zná a ví a sám je prožívá, bylo ve Vašem podání hodně poutavé, velmi mne obohatilo a spoustu věcí jsem si uvědomila.
 Děkuji Vám a Božímu vedení, že jsem se s Vámi mohla osobně setkat. Jste úžasná
 bytost a velmi ráda bych na Vaši přednášku, nebo seminář přišla znovu, a znovu se
 nechala pohltit tou úžasnou atmosférou, nasát ty obohacující a povzbudivé informace a nechat se unášet na vlnách pozitivní energie.

* * *


Přidáno 10. 7. 2011

Dobrý den paní Blechová,

byla jsem 10.05.2011 na Vaší přednášce v Tachově. Byla jste úžasná a hřejivá a láskyplná. Bylo to pro mne velmi přínosné. Musela jsem si srovnat hrozně moc věcí za velmi krátkou dobu a dostala jsem mnoho odpovědí na otázky, které jsem položila andělům a Bohu pár dnů před Vaší přednáškou.
Mám moc otázek a určitě Vás v nejbližší době požádám o konzultaci u Vás v Plzni.
Knížky, které jsem si od Vás koupila, jsou moc zajímavé. Začala jsem ještě týž večer číst Vaší knihu "O smrti a umírání".
Předčítala jsem z ní manželovi a dceři.

 Ještě jednou Vám děkuji za krásný večer.

* * *

Dobrý den paní Blechová!
Ještě jednou Vám chci poděkovat za krásný a velmi přínosný večer pro všechny zúčastněné. Velmi mnoho jste mě naučila, děkuji. Po Vaší návštěvě jsem udělala velký pokrok ve vztazích. Doufám, že naše setkání nebylo naposledy, přeji Vám mnoho úspěchu ve Vaši práci a lásky, které máte tolik na rozdávání.

* * *

12062011326

Měla jsem velké problémy s vyrovnáním se s určitými věcmi, které se mi staly (díky mému vzorci myšlení), ale musím říci, že jste mi velmi pomohla otevřít oči a postupně jsem začala získávat svoje sebevědomí a znát svoji hodnotu.

Paní Zdenko, miluji tyhle krásné okamžiky, dávají mi radost a smysl života. A díky Vám a Vašim knihám už mám ráda i ty druhé. Už vím, že když z nich neuteču a i přes svůj strach jdu do nich, dají mi sílu a to je pocit k nezaplacení.

Mám Vás ráda.
Mějte se moc krásně

* * *

Musím vám napsat, že od vašeho semináře, který jste měla ve Zlíně v dubnu, pociťuji na sobě kus postupu výše. Hodně si vás vážím a jsem za to vděčná!! Už je tomu 2 měsíce, co medituju s vaším CD Vodní víly a prosím vás, mám nadále pokračovat? Možná tento týden odjedu na dovolenou a mám obavy, jestli budu stíhat meditaci u moře, a/nebo můžu pokračovat i bez pouštění CD a jen tak v duchu se napojovat na vodní svět s vílami a delfíny???? Používám i Karty zdraví – též úžasné a CD Meditaci s anděly. Jsou  to pro mě úplně velké změny v životě, které nastavají a vím, že se otevírám a vím,  že vše ustojím. Mockrát vám děkuji

* * *

Paní Zdeničko,

chci vám hodně poděkovat, že jsem vás mohla poznat, a že jste mi ukázala cestu jak v meditaci i ve vašich kartách!!!!! Jsou to úžasné věci tak, jak vy jste úžasná osobnost, které si vážím!!!!!!!!!!!

* * *

Dobrý den paní Zdenko.

Chtěla bych Vám poděkovat za seminář, který se konal 10. 5. 2011 v Tachově. Je to už týden a já z toho stále čerpám. Trochu mne jen mrzí, že jsem byla tolik upovídaná, a třeba jsem nepustila ostatní ke slovu. Vznikl mi, ale docela problém, se kterým si neumím poradit, alespoň zatím. Svěřila jsem se Vám, že mám strach o děti a asi i  celkově. Myslím, že nepatřím mezi ustrašené maminky, které nikam dítě nepustí, strach mne pohltil až poslední měsíce. Dva dny po přednášce mého syna doslova napadli čtyři Romové, zbili ho, ale bude v pořádku. Je to chlap jako hora, bude mu 19 let. Nikoho si nevšímal, je nekonfliktní, hodný kluk. O to víc mne to mrzí, a mne nenapadá nic jiného, než že jsem ho měla naučit lépe se bránit. Možná to je ten důvod, proč se mu to stalo. Na jednu stranu vím, že zlo plodí zlo, ale ti kluci chodí okolo mne a mají s toho radost, že dostal. Podotýkám, že nikoho z nich syn neznal, je na intru a s nikým se tu nestýká. Radila jsem se místní reikistkou, a ta mi řekla, že mám za tuto situaci poděkovat, ale opravdu mi to zatím nejde. Jinak čtu knihu od Vás Rodiče a děti, moc se mi líbí a musím uznat, že jako by jste mi mluvila z duše. I váš životní příběh je mi blízký, ale vy máte vše zpracované, na rozdíl ode mne. Jsem moc ráda, že jsem se Vaší přednášky zúčastnila. Podnikám a mám problémy se někam dostavit, ale plánuji s kamarádkami navštívit i Vaši kavárnu. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci i v osobním životě

* * *

Byla jsem o víkendu na Vašem semináři v Králíkách. Stále mám v hlavě spoustu informací, které jsem slyšela. Čtu Vaše knížky  a vždy jsem měla pocit, že informace v nich jsou pravdou, kterou tuším. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a odjela jsem od rodiny a mohla Vás poznat osobně.

Přeju Vám všechno nejlepší  v životě  a především hodně klidu a míru v duši.

* * * * *