Poradna - stránka 1

Paní Zdenko,

Vy to jistě víte, cítíte, ale stejně musím alespoň pár slovy za vše poděkovat. Včerejší chvíle u Vás byly opět mnoho říkající, mnoho uvědomující, mnoho uklidňující, že jdeme tím správným směrem, a že vše je jak má být. Je naprostá pravda, že vše přichází v jakýchsi vlnách, kdy chvilku je vše tak jasné a nastartované, co nás žene kupředu, na druhou stranu pak přichází i pochmurná nálada, jakási marnost, kterou už nechávám jen prodýchat a odeznít.

Přítel, který byl se mnou, je ve svém civilním životě masérem, dává Reiky, léčí lidem neduhy a bloky ze starých vzorců, i jemu se návštěva velmi líbila a Vaše slova mu opět jen potvrdila, že je na té nejlepší cestě... PŘESTAL po 35 letech kouřit, při nastartování mu pomohla před měsícem Vaše kniha Duchovní partner, která nastartovala nejprve mne k jinému myšlení a k úplnému přehodnocení a k novým vzorcům směřujícím do 5D, po ní udělal DOHODU S BOHEM a daří se mu bez větších problémů rozpouštět absťák, zesiluje mu pocitové vnímání, rovnají se mu myšlenky, uspořádává si svůj život ke svobodě právě tak, jako jsem k tomu všemu dospěla i já pouhé 3 týdny před ním. Vše je nesmírně navazující, vše se děje přesně v tom sledu, o kterém mluvíte, a my se jen usmíváme, protože nám vše potvrzujete a připadáme si, jako bychom žili podle nějaké kuchařky s návody, jak jít dál a ono přesto vše přichází samo vždy těsně před příchodem informace, která nám vše potvrzuje...  

Musí člověk jen otevřít své srdíčko, uvolnit průchod a vnímat a nechat se vést opravdu přítomným okamžikem. Mně se ještě stále nedaří roztočit své čakry, abych dostatečně a skutečně vnímala a prožívala pocitově, ale jinak nemám problém jít po cestě v nových vzorcích. Připadá mi vše najednou tak jednoduché, smysluplné, logické… zatímco staré vzorce mě opouštějí. Je pravda, že odcházely v prvních dnech slzavým údolím, někdy až návaly slz v uvědomění si skutečnosti a pochopení, ale už se vše začíná zklidňovat. EGO se smrsklo na hrášek a dřívější problémy vymizely. 

Už teď se těšíme na další Vaši rozepsanou knihu a Vám i nám všem přejeme, aby po těch pomyslných nitkách, vláknech, které nás všechny spojují, proudila jen ta správná energie probouzející ty správné vibrace k uzdravení všeho a všech.

Mějte krásné dny a děkujeme za to moudré a krásné probouzení.

* * * *

Milá paní Zdeňko,

ještě jednou mnohokrát děkuji za vaši vstřícnost a porozumění. Bylo mi u Vás hrozně příjemně a jsem plná energie!

Chroustám časopisy i další knihu a nemohu se vzpamatovat s tak rychle nastoupeným do uvědomování některých pro mě dříve neviditelných vzorců. Opravdu jste mě posunula a už nyní cítím novou a krásnou radost z toho, jak vše bude proudit ve jménu mé duše.

Hlavně se chci omluvit za to nedoplacení, já ty penízky našla vypadlé z peněženky v kabelce až doma… a ani to kafe Vám neměla z čeho uhradit. V tu krátkou chvíli co jsme spolu ráno strávily, jsem neměla ani myšlenky na dlouhé úvahy, kde jsem je pozbyla – nebylo to pro mě důležité, zvlášť když jste to přijala i takhle.

Takže je příště řada s kávou a zákuskem na mě a já doufám, že Vás zase někdy uvidím, a to moc ráda.

Jste mi taky hodně blízká a vaše duše je neuvěřitelné moudrá, což je k inspiraci to nejlepší, co mě mohlo potkat.

Mějte krásně slunečné dny jak venku, tak uvnitř, a srdce ať máte stále tak velké a otevřené, s posláním uzdravování všech, kteří to potřebují.

* * * *

Dobrý den paní Zdeničko Blechová, ještě jednou Vám touto cestou děkuji za výklad a poselství. Velmi mi to pomohlo v mém rozhodování. Už jsem se koukla i na film Strážci osudu a věřte, že jsem plně pochopila… Děkuji :-) Podpis

* * * *