Kniha Partnerské vztahy

Krásný den paní Blechová, právě dočítám vaši knížku PARTNERSKÉ VZTAHY. Je bezvadná, otevřela mi oči, píšete v ní hodně jak se nebát říkat to, co skutečně cítíme. Já sama jsem člověk, který všechny své pocity dusil v sobě. Nikdy jsem nebyla zvyklá říkat to, co mně skutečně trápí a bolí, střádala jsem to v sobě, jen abych druhým neublížila, a ve finále jsem to já, komu jsem tak ublížila. Teď prožívám takové vnitřní zemětřesení, kdy všechny ty potlačené pocity jdou ven. Je to tedy husté, ale vím, že pro můj duchovní růst tolik potřebné. Od roku 2006 mám reiky, nastoupila jsem na duchovní cestu a stále čistím svou karmu. Mám pocit, že to nebere konce, přichází mi čím dál tím těžší zkoušky. Nestěžuji si, to ne, jen mám potřebu se o tom všem s někým podělit. Vy píšete opravdu skvělé knížky, píšete přesně tak, jak to vše teď vnímám i já. Pracuji s anděly jen pro svou potřebu, předávají mi poselství, jak se mám chovat k sobě. Na včerejšek se mi zdálo o mém dědovi, který už zemřel na rakovinu jater stejně, jako můj táta. Oba v sobě dusili své pocity, uzavřeli svá srdce lásce a nemilovali. Tak mně přišel varovat, abych neudělala stejnou chybu jako on.Právě mi přišla další knížka od vás O SMRTI A UMÍRÁNÍ, tak jdu hltat další vaše krásné dílo.

* * * *

Jsem moc ráda za vaše knížky, za poslední rok mi dost pomohly v náročném období a mnohé mi vysvětlily. Díky.

* * *

Vážená paní Blechová, mám silnou potřebu Vám napsat, a protože to tak cítím, tak pár řádků. Ode dne, kdy mi přišly vaše knihy a karty, tak jsem v úžasu, co je to za sílu a krásu, a jak karty ke mně i k mým blízkým pravdivě promlouvají. Kniha co věta, tak velké poučení, při čtení si připadám, jako by mě někdo sundal klapky z očí a uší, no pro mě velký prožitek. Je zajímavé, jak  člověk  díky  takovým věcem může procitnout  a změnit úhel pohledu.
Děkuji moc  a přeji   krásné dny.

* * *

Jste první, od které CHCI všechny informace, jsem nadšená. Už mám od Vás dvě knížky, Duchovní partner a Partnerské vztahy v dnešní době, NÁDHERA!!!!! PŘÍMO LÉTÁM. Doporučuji Vás i mých klientkám, neboť nádherně popisujete vesmírné zákony, nebo jak bych to nazvala. Ať si každý vezme pro sebe, co potřebuje, lépe napsané už to snad být ani nemůže. Za sebe Vám velmi, velmi děkuji. Jsem šťastná, že jsem na Vás „narazila“ :-))

* * *

Tanec a láska Vážená paní Blechová,

velice děkuji za zaslání objednaných knih, dnes mi je pošťák v pořádku doručil. Se setrou Martinou už týden hltáme Vaše 4 knihy o partnerských vztazích, které jsme si u Vás již koupily. Jsou naprosto úžasné a pro nás obsahují neskutečné množství důležitých informací a potvrzení. Moc nám pomáhají při našem vzestupu a díky nim si uvědomujeme spoustu zasunutých bloků a starých podvědomých nefunkčních programů.

* * *

Právě jsem dočetla ukázku z Vaší knihy a děkuji za pěkný zážitek. Píšete z vlastní zkušenosti a je to něco jiného, než přenesené informace v jiných knihách. A taky je mi jasné, že jste opravdu silná osobnost! Máte můj obdiv :-)

Na knihu se moc těšíme, všechny Vaše nám ohromně otevřely oči a proběhly v nás změny, kolem kterých jsme stále jen chodily, o kterých jsme věděli, ale tak nějak se nám rozsvítilo až po Vaší literatuře. Měli jsme nalouskaného Tolleho přítomný okamžik, Chopra, Jordánovou - Spratka, ale tu pravou tečku jsme objevili až ve Vašich řádcích. Děkujeme.

Paní Blechová, děkuji Vám moc za Vámi zasílané maily, které mne obohacují. Vím o Vás teprve od esoterického festivalu v Písku, kam mne poslala tažená  karta. Přednáška, relaxace s dýchacími technikami, následně i kniha  O smrti a umírání  se mnou rezonují. CD si často pouštím. Děkuji za ně. Včera jsem dostala od kamarádky k 44 narozeninám Vaše karty Sebepoznání, už se těším na práci s nimi.

* * *

Dobrý večer milá Zdeničko,
chci vám poděkovat za poznání, že nejsem blázen, jak jsem si poslední dobou myslela. Pomalu se mi daří chápat a nacházet důvody, proč se mi děje právě to, co se děje. S vašimi knihami i časopisem se mi žije líp, a když je čtu znovu a po nějakém čase, jsou mi vaše úvahy jasnější a jasnější.  Moc vám děkuju za to, že jste.

* * *

Dobrý den paní Blechová,

Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za Vaše knihy. Přečetla jsem je teprve nedávno, ale musím dodat, že mi velice pomohly hodně si toho v sobě objasnit a vyjasnit… Hodně jsem se tam našla. Pořád jsem hledala odpovědi na svůj poslední vztah, který mě zasáhl nejvíce ze všech vztahů. Teď už jsem našla odpovědi a došla i klidu konečně. Přeji Vám v životě hodně štěstí, zdraví a spoustu profesních i osobních úspěchů.

* * *

Dobrý den paní, Zdenko.
Přečetla jsem všechny Vaše knížky jedním dechem, doslova jsem se do Vás zamilovala. :-)) Naprosto vše souzní i se mnou a souhlasím snad i s každou tečkou. Smíích… Což je u mě zajímavé, protože jsem dost „svá“. Doporučuji Vás každému na potkání, v této chvíli jste mi dala hodně jasna do mých myšlenek. Děkuju z celého srdce.

* * *

Vážená pani Blechová, Ďakujem, ...naozaj Vám nesmierne ďakujem.
Vaše knihy vo mne urobili veľký výbuch. Venujem sa duchovnu už niekoľko rokov, ale stále som ešte hľadala veľa odpovedí na svoje otázky. Od Vás som ich dostala toľko, až som ostala zarazená, ako mi to všetko zapadá do pomysleného puzzle.

* * *

Paní Blechová, čtu opět a znova, už pomaleji Vaše knihy a teď držím v ruce časopis od Vás. To je mentální orgasmus!! UAUAUAA! Vy jste pro mě můj vysněný dar. Mě tolik, tolik věcí díky Vám docvaklo, kde já dělala chybu a proč. Prostě Vám děkuju.


Přidáno 10. 7. 2011

Přečetla jsem tento týden vaše knihy Osudový, Duchovní partner a teď čtu Vztahy. Čtu hodně, ale nečetla jsem lepší knihy na toto téma, všechny mi hodně daly. Děkuji.

* * *

Dožínky 2010 Dobrý den Zdenko,

náhodou jsem narazila na vaší knihu a koupila jsem si jí. Musím uznat, že z počátku se mi číst moc nechtěla, pač jsem si říkala, to bude furt jedno a to samé. Ale začetla jsem se, nesoudím dle obalu. Příjemně jste mě překvapila a dostala jsem spoustu odpovědí na své otázky. Třeba ty růže, to o vlastnění a tak...

* * *

Dobrý den paní Blechová,
četla jsem Vaše knihy Osudový partner a Duchovní partner, a musím říct, že některé věty jsem vyslovila loni, nebo předloni. Úplně se s nimi ztotožňuji. Knihy mi daly „náboj“ v určitém stádiu života. Teď vím, že jdu správným směrem, i když mě spoustu lidí z cesty zrazovalo. Díky Vašim knihám a uvědomění se mi duše vrátila, mockrát děkuji.

* * * * *


Přidáno 7. 6. 2013

Vážená paní Zdeničko, právě jsem dočetla Vaši knihu „Partnerské vztahy v dnešní době…“ a byla jsem nadšena. Celé roky jsem cítila to, o čem v knize píšete, ale protože jsem byla vychovaná „po staru“, přesvědčovala jsem sama sebe, že jsem sobec, který na druhé nemyslí. Když jsem před 4 lety odešla z 20 letého manželství, kde jsem se dusila, ještě pořád jsem si nebyla jistá, jestli to ode mě nebylo sobecké. Teď žiju sama se svou kočkou a je mi tak krásně, jak mi nikdy nebylo. Dokonce jsem nalezla potěšení v pohybu ve fitness, který jsem dřív zatracovala. Po přečtení Vaší knihy jsem si definitivně potvrdila, že jsem na dobré cestě, jak mít ráda sama sebe ještě víc a nemít žádné výčitky vůči okolí, úplně mi mluvila z duše. Díky.

* * * *

Milá paní Zdenko Blechová, četla jsem některé Vaše knihy, děkuji za ně.

Jsou psané srdcem, duší i věděním. Bůh Vám za ně žehnej. Mám zájem dostávat každý týden poselství. Děkuji. Vaše čtenářka Podpis
* * * *

Milá Zdenko,

již delší dobu mám nutkání Vám napsat a dnes (díky tomu, že jsem Vás měla ve snu – již asi měsíc se mi zdají velmi výrazné a zřetelné sny) tak konečně činím.

Byla jsem na několika Vašich přednáškách (Litomyšl - ASTRO, Ústí nad Labem -numerologie) a nyní čtu Vaši knihu o partnerských vztazích, která mi velmi pomáhá a již pomohla uvědomit si sama sebe, své potřeby a to, proč jsem byla neustále nešťastná v partnerském vztahu - snažila jsem se být dokonalá, abych získala ocenění od manžela, ale to se nikdy nekonalo, spíš naopak.

Dlouho jsem tápala, ačkoliv mě to táhlo spíše k „duchovnu“, nevěděla jsem, jak se uživit a stále jsem se vracela tam, kde to prokazatelně nefungovalo, ale myslela jsem si, že to musím dělat (=finanční poradkyni), protože práce s lidmi mě baví a vydělávat peníze nějak musím…

Ovšem tak dlouho jsem dostávala „ťafky“, až jsem se dostala až téměř na dno (psychicky i fyzicky i finančně), najednou (v poslední chvíli) mi přišla „pomoc“, dostala jsem se k bylinkám (sibiřským), díky nim jsem se vrátila k numerologii (kterou jsem již před lety dělala, ale neuměla jsem si za to říct o peníze) a teď se mi otvírají nové cesty práce s lidmi, i když zatím stále bojuji s penězi (věřím, že jen dočasně, než si udělám větší klientelu.).

Vzdělávám se v oboru „zdraví“ (ty bylinky jsou úžasné), pracuji s „andělskými“ energiemi, zpětná vazba od lidí mě úžasně nabíjí… Vaše kniha „Nemoci pocházejí z emocí“ mi také moc pomáhá, již před lety jsem věděla, že to tak je (měla jsem syna rok v léčebně s odvápněným kyčelním kloubem, tenkrát jsem díky tomu „studovala“ děti v léčebně – která noha je nemocná a jaké byly příčiny, co tomu v rodině předcházelo – jen jsem to neuměla „zpracovat“).

Již dlouho jsem velmi nespokojená v manželství, samozřejmě je vina na obou stranách, trápila jsem se a nedokázala s tím něco udělat, najednou se to zlomilo a já vím, že již naše společná cesta končí (Vaše kniha mě v tom jen utvrdila).

Přestala jsem se trápit, přestala jsem cokoli očekávat, začala jsem žít „pro sebe“, jediný problém, který teď mám, je, jak to říct manželovi a dětem (máme spolu tři úžasné, dvě již dospělé, ovšem 13letý syn je tak nějak závislý na nás na obou a jelikož podvědomě asi ví, hlídá mě a neustále se ujišťuje, že „nemám zaječí úmysly“…).

Vím, že tím ještě udržuji starý „vzorec“, nechci nikomu ublížit a momentálně v podstatě „jakoby nepotřebuji odejít“, když už se netrápím… Navíc nejsem zatím finančně soběstačná, nemám ani kam ani za co odejít, ale vím, že ten krok asi stejně udělat budu muset, jen to oddaluji…

Zdenko, děkuji za možnost Vám napsat, moc Vás obdivuji a věřím, že se zase brzy potkáme.

Moc zdravím, přeji krásné sluníčkové dny :-).  Podpis

** ** ** ** ** **