Osudový partner - stránka 2

Vážená paní Zdenko!

Před nedávnem se mi dostala do ruky Vaše kniha Partnerské vztahy a nyní jsem dočetla Váš další titul Osudový partner. Už při čtení první knihy jsem jásala, že u nás v domovině existuje někdo, kdo takto vnímá a vydává svá vlastní díla. Doposud jsem četla překlady duchovní literatury jen zahraničních autorů.

Mnohdy jsem měla pocit, že popisujete můj život, moje zážitky a zkušenosti… a o tom to právě je. Ono si mě to našlo samo. Věřím v moc Vesmíru a už mnoho let jsem také na cestě. Znám rovněž tu symboliku, s jakou Vesmír promlouvá ke mně. A mnoho dalšího, co mne posouvá dopředu.

Jak už jsem zmínila, četla jsem mnoho knih, které mne vždy nějak posunuly dopředu, aniž bych si to zprvu vůbec uvědomila. Mým zájmem již od dětství byly různé záhadné a nevysvětlitelné jevy jako Bermudský trojúhelník, pyramidy v Egyptě, UFO, sněžný muž apod. Přes ty jsem se přenesla k zájmu o astrologii, numerologii, věštění všeho druhu až k rozvoji ducha…

* * *

Ahoj Zdeňko,

něco bych přidala do rubriky Ohlasy:

Někdy před více než rokem jsem si „omylem“ koupila knížku „Osudový partner“. Omylem proto, že jsem si na čajovně šla koupit úplně jinou a najednou jsem měla v ruce tuhle a zjistila to až u stolu. 

Přečetla jsem si ji – dobrý – ale nebylo tam to AHA.

AHA přišlo až před Vánoci, kdy mně přišla znova do ruky. To jsem věděla, že jsem ji koupila pro dceru.

Ta si ji položila na noční stolek, občas si přečetla nějakou kapitolu, řekla si: no jo, to jo. Ale zase nepřišlo to AHA.

AHA přišlo až letos v září, kdy krize jejich velmi krátkého manželství dosáhla hranice. To si tu knihu otevřela, přečetla od začátku až do konce jedním dechem a přišla na to proč, co chce a co nechce.

No a teď je zpátky doma a hledá kudy dál. Spokojená, protože  dřív než jí ten vztah semlel, dokázala najít sama sebe, lásku k sobě a svoji hodnotu. 

Dík. Podpis

* * *

Už mnohokrát jsem Vám chtěla napsat, že velmi obdivuji Vaši pracovitost, vytrvalost a soustředění s jakým děláte to, co děláte. Nepamatuji si, že bych kdy ve svém dospělém životě přečetla tolik knih, jako za poslední dva roky. Od podzimu 2009, kdy se mi do rukou dostal Váš „Osudový partner“, čtu jednu za druhou. Není den, kdy bych nepřečetla alespoň pár řádek. Váš život, sdělení v knihách jsou pro mne obrovskou motivací pro mou vlastní práci na sobě. Někdy mám pocit, že píšete a vydáváte knihy rychleji, než je stačím číst. Ale při každém novém avízu na Vaši novou knihu, už jen při čtení ukázek ve mně vše jásá a radostně volá ANO, ANO, přesně tohle mně zajímá, přesně o tomhle se chci něco nového dovědět.

* * *

Milá Zdeňko, děkuji za knihu: Osudový partner. Tato kniha mi mění život a pohled na vztah s partnerem. Postupně si pořídím další vaše knihy o partnerských vztazích. I kamarádkám se líbí. Jsme prostě v úžasu.

Chodím na vaše stránky. Zaujaly mě semináře hlavně v Brně.

Děkuji. Přeji krásné žití s lehkostí bytí. Já se to učím. Podpis

* * *

Dobrý den, Zdenko,

píši Vám, abych Vám poděkovala za Vaši knihu „Osudový partner“. Dostala jsem ji jako dárek k narozeninám od kamarádky, které teprve budu mít, měla za to, že mi ji musí dát dříve, že by asi pomohla... byl to dar z nebes.

Mám dojem, že kniha je mi psaná na míru, jelikož právě procházím rozchodem s manželem po 17 letech. Po přečtení Vaší knihy jsem si jistá, že právě on je mým osudovým partnerem.

Prožili jsme hezké chvíle, ale vždy to bylo vše spíše z rozumu, já jsem Panna a on Lev, takže jsou mezi námi velké rozdíly, nicméně i tak máme něco společného. V současné době vše vrcholí tím, že on má novou známost, na kterou jsem přišla, prošli jsme si mnoha procesy, prozatímním výsledkem je to, že jsme se rozešli jako partneři, avšak chod rodiny zatím běží dle dřívější doby, a to hlavně s ohledem na děti a finanční situaci. I to je ale jen dočasné.

Zrovna dnes, když jsem tak trochu zase spadla „dolů“, jsem otevřela knihu na správném místě a během chvíle čtení jsem pochopila… Tato kniha mi dala tolik pochopení, jako jsem neměla za několik let zpátky. Přišla opravdu v pravý čas a já vím, že se ještě musím mnoho učit. Každopádně můj vztah s manželem mě hodně naučil, zejména vážit si sama sebe.

Je toho hodně, co bych Vám napsala, ale mám pocit, že nemám právo Vás tím zatěžovat.

V záloze mám ještě knihu Duchovní partner a na tu už se také moc těším. Věřím, že brzy dojdu také ke svému středu, abych mohla toho svého potkat a procítit tu lásku bez závazků, slibů a požadavků…

Přeji Vám mnoho vnitřní rovnováhy a krásných dní. Podpis

* * *

Vážená paní Zdenko.

Dovolte, abych i já vyjádřila obdiv a sympatie Vaší tvorbě. Bydlím v Červeném Kostelci a v sobotu jsem navštívila knižní veletrh v Lysé nad Labem. Věděla jsem, že Vaši přednášku nemám šanci stihnout, ale setkání s Vámi a zakoupení knih mi ke spokojenosti postačilo.

Koupila jsem si dvě Vaše knihy, jejich obsahy již přečetla a rozhodně své daleké cesty nelituji. Texty v knihách jsou srozumitelné, prakticky pochopitelné i odlehčené humorem přesně tak, jak to mnozí z nás potřebují. Já sama jsem v knize „Osudový partner“ našla potvrzení, že „jedu tím správným vlakem“. (Stále je ještě potřebuji:-))

Budu Vaše knihy velmi ráda doporučovat.

Já sama se již více než 10 let zabývám astrologií. Používám ji ve svém životě jako cestu sebepoznání a práce na sobě, a proto mi je Vaše tvorba velmi blízká. Léta jsem hledala možnost, jak své astrologické poznatky a zkušenosti předat druhým, aniž bych se pouštěla do nějakých předpovědí, ve kterých cítím manipulaci a podsouvání myšlenek. Teprve v letošním roce přišla doslova vesmírná inspirace a přivedla mne na cestu pohádek.
Ráda bych vydala pohádkovou knížku pro děti o mezilidských vztazích. Cílem mých pohádek je, aby děti (a nejen ony) prostřednictvím chování a uvažování dvanácti pohádkových skřítků našly a pochopily především sami sebe. Vkládám do pohádek své životní zkušenosti a duchovní prožitky a mnohdy se z nich sama učím.

Nechci Vás unavovat dlouhým psaním. Cítím, že tuto „zakázku“ jsem dostala od Vesmíru a věřím, že moje tvorba nebyla ztrátou času a že si pohádky své čtenáře dříve, nebo později najdou.

Děkuji za Váš čas a Vaše podnětné knihy.
Přeji Vám krásný a úspěšný den a nám ostatním ještě spoustu zajímavých a užitečných vesmírných informací od Vás :-)
S pozdravem Podpis

* * *

Milá pani Zdenka... po dlhšej dobe som sa opäť vrátila k vašej knihe ,,Osudový partner“... a cítim potrebu napísať Vám a zároveň aj poďakovať sa. Už je to dávnejšie, čo som si kúpila Vašu knihu úplne náhodou v novinovom stánku, nikdy predtým som o Vás nepočula.

Ja sa už roky snažím na sebe pracovať, byť lepšou... môžem konštatovať, že sa mi to aj darí... Prečítala som rôznu literatúru.

Keď som však zobrala do rúk knihu „Osudový partner“, od začiatku čítania som nachádzala odpovede na všetko, čo sa vo mne už dlhší čas odohrávalo a nevedela som, čo s tým... či je to dobré, alebo nie. Určité veci totiž nezapadaly do akéhosi kódexu ako žijeme, alebo ako žijú ostatní. S veľkým prekvapením a potešením som pri čítaní vašej knihy prišla nato, že je to spôsob života, ako by sme mali vlastne žiť, a že ja som vlastne na dobrej ceste. Veľa vecí som ešte vylepšila a nadobudla som ešte väčší pocit slobody a šťastia. Ja som si totižto už myslela, že som celkom bez pocitov, ale ono je to tak, že mám pocitov dosť, ale viem s nimi zaobchádzať a nepoddávam sa negatívnym emóciám a už sa toľko netrápim. Je toho veľa, čo by som tu mohla ešte napísať, ale to by sa Vám už nechcelo ani čítať..:-) Prajem Vám veľa zdravia, šťastia, lásky. Nepoznám Vás osobne pani Zdenka, ale dovolím si napísať, že ste úžasná žena... prajem Vám len to najlepšie vo Vašom ďalšom živote.

Podpis

* * *

Dobrý večer pani Blechová, 

jedna moja známa mi odporučila Vašu knihu Osudový partner, tvrdila, že mi tá kniha pomôže posunúť sa v partnerskom živote. Je zvláštne, že keď som si čítala príbehy, ktoré ste tam uvádzali, v duchu som si vravela: „Jasné, pane bože ako môžu tie ženy pochybovať nad tak jednoznačnou situáciou“, a pritom som ja sama občas v živote bezradná. Momentálne sa napríklad neviem ani rozhodnúť či mám ísť s bývalým priateľom na poľovačku, na ktorú chcem ísť len preto, lebo jemu na tom záleží, alebo ostať doma a robiť si veci do školy, no tým ho sklamať. 

Váš úvod knihy sa mi veľmi páčil, to ako ste zasadili problematiku partnerského života do celovesmírného kontextu, to ako má všetko so všetkým súvis -alebo ako to nazvať. 

Zarazilo ma ale Vaše konštatovanie o energetických upíroch - s niekoľkými som sa už stretla a zväčša išlo o náhodný kontakt napr. na svadbe či oslave, alebo vo vlaku. s tými ľuďmi som možno strávila pár sekúnd a po tomto stretnutí som sa cítila úplne vyšťavená; takže si nemyslím, že je to len v nás a našich hraniciach. 

Ďalej som sa dočítala, že podľa Vás nás osudový partner nemá tak celkom milovať a naplniť romantickú predstavu - a žili šťastne až do smrti, ale naučiť nás niečo a keď nás to naučí, odísť. Možno je to tým, že som ešte veľmi mladá a musím sa toho veľa naučiť, ale jednoducho takúto predstavu vzťahu momentálne ešte nedokážem spracovať a akceptovať, aj keď musím povedať, že pri čítaní Vašej knihy som našla veľkú zhodu s pohľadom psychológie na vývin partnerského vzťahu. Dosť podobne naň totiž nahliada aj Marie Vágnerová vo svojej knihe Vývojová psychológie. Samozrejme, autorka tu nepracuje s posolstvami anjelov, ale taktiež poukazuje na postupné uzatváranie sa do seba, odcudzovanie partnerov a hľadanie seba samého a sústredenie sa na vlastné záujmy a pocity. Myslím, že Vaša kniha nie je čítaním na jeden dych, teda nie aspoň pre ľudí ako som ja. Ja prečítané najskôr potrebujem hĺbavo preskúmať zo všetkých uhlov pohľadu, popremýšľať nad tým a spracovať to. Až potom môžem ísť ďalej, ale aj tak Vám za túto knižku ďakujem! 

s pozdravom Vaša čitateľka/žiačka Podpis