Osudový partner - stránka 1

Dobrý den, paní Zdenko,
právě procházím období probouzení, mám za sebou pětiměsíční karmickou lásku s osudovým mužem, který prostě přijít musel, abych pochopila sama sebe a konečně přestala hledat tu svou  pravou polovinu. I já pro něho jsem byla svítícím majákem, který mu ukázal další cestu, a snažíme se  s láskou v srdíčku oddělit pouta, která stále přitahují náš rozum.
Vaše stránky a moudra v nich mi dovolují pochopit co se děje, co se v mém životě stále opakovalo a proč. Vaše slova jsou plná vysvětlení a pochopení pro otevření očí do duše, pro záplaty rozhadrovaných srdíček a při čtení nalézám stále nové a nové poznatky pro uvědomění si všech vteřin, které právě probíhají a vytvářejí nám budoucnost.
Já Vám velmi děkuji za to, že se tomuto tématu věnujete a jste majákem pro mnoho lidí, kteří se hledají. Děkuji a přeji mnoho probuzených lidí, kteří Vám vrátí do srdíčka mnoho
další energie pro další a další bloudivé dušičky.

* * *

Dobrý den paní Zdeňko,
právě jsem dočetl knihu Osudový partner. Děkuji. Tak kouzelnou knihu jsem dlouho nečetl. Některé části knihy jsem nejen četl, ale zároveň si uvědomoval, že je prožívám, že je právě teď žiji, anebo že jsem je prožil. Působení naprosto kouzelné, jako by se stíral nános prachu na nápisech v mé duši a díky Vaším slovům opět ožívaly. Taky jsem byl dojat některými konkrétními kapitolami, to jak přirovnáváte život k vlaku, zvláštní zážitek. Už sice nesloužím jako výpravčí, ale v řízení železničního provozu pracuji stále a to srovnání a uvědomění si vlastní osoby a práce bylo pro mě dojemné. A to povídání s maminkou, jako by to psala moje sestra, a ne spisovatelka žijící v Plzni. Citujete slova mých rodičů: “Ahoj, co chceš k jídlu...“, nebo otec mé dceři povídá: „ty ses spadla, copak chceš k jídlu?“ A my při tom vůbec nemáme hlad. A maminka taky peče, buchty, koláče, štrúdl a my to ani nechceme, ale abychom jí udělali radost, tak si vždycky něco odvezeme. Ale nazmar to nepřijde, náš Gaston, čtyřletý labrador sežere absolutně všechno. Nechci unavovat dlouhým psaním, ale jste opravdový anděl.

* * *

Moc děkuji. Opravdu na sobě cítím obrovské změny. Je to až neuvěřitelné, jak to všechno do sebe zapadá.

Objednala jsem si Vaši knihu – Osudový partner. Po přečtení jsem vše pochopila. Od té doby mám pocit, že jsem se našla. Jsem sama sebou. Našla jsem svoji druhou polovinu… Ještě jednou moc děkuji, že tak krásně píšete. Určitě si objednám další. Musím přiznat, že když se člověk nalézá – je to někdy i bolestné. Nějak o sobě smýšlíme a pak najednou zjistíme, že to tak nemusí být… ale o tom to asi je. Cítím se nějak silnější…

* * *

 


Přidáno dne 10. 7. 2011

Milá Zdenko, děkuji za knihu Osudový partner. Dostanu ji na narozeniny a je to dárek, na který se opravdu těším. Četla jsem část knihy a už teď vím, že ve mně zanechala důležité věci, které se pomalu učím používat ve vztahu. Děkuji a přeji krásné žití.

* * *

Mám potřebu sdělit, že díky knize Osudový partner jsem překopala celý svůj život. Kniha je mi potvrzením, že co cítím, je správné. Z celého srdce upřímně děkuji, a protože jsem se dokázala napojit na věci, kdy jsem sama sebou, kniha je mým denním rádcem, úžasné.

* * * * *