O smrti a umírání - strana 1

Milá paní Zdeno,
chtěla bych Vám poděkovat za to, co děláte. Slyšela jsem o Vás poprvé před pár lety, když u Vás byla moje sestřenice, která se nemohla roky vyrovnat se smrtí své maminky. Minulý rok mi jako dárek přivezla Vaši knihu OSUDOVÝ PARTNER a KARTY ZDRAVÍ. Stále jsem v té době řešila nějaké partnerské problémy. Knížka byla pro mne zajímavá, ale hledala jsem tehdy něco, co mě uchlácholí, že dělám dobrou věc, když se plně odevzdám svému vztahu. Ta knížka mluvila o pravém opaku a to nebylo to, co jsem chtěla slyšet. Pochopila jsem to asi o 4 měsíce později, a to když mi umřel bývalý manžel a já se snažila vysvětlit svému devítiletému synkovi, jak to je s umíráním. Šla jsem kolem novinového stánku, kde mě za výlohou upoutala Vaše kniha O SMRTI A UMÍRÁNÍ. Je to jedna z nejúžasnějších knížek, které jsem kdy četla.Doporučila jsem jí svým kamarádům a stále je v oběhu a půjčuji ji dál. Mému synovi také hodně pomohla. Je velmi citlivý a podle mého názoru je také naladěn na duchovno tak, jako já od mládí. Po přečtení této knihy jsem najednou pochopila hodně věcí a najednou už jsem s chutí dočetla knihu o Osudovém partnerství. Dříve jste mi připadala hodně tvrdá, ale díky Vám jsem našla sama sebe a dokážu být někdy taky taková. Zlepšil se vztah i s mojí maminkou, někdy mám pocit, jako bych ji já teď vychovávala. I ona na sobě mění pomalu některé věci. Hodně mi to připomíná Vás, jak popisujete vztah s Vaší maminkou.

* * *

Hezký den,
děkuji za vaše krásné psaní, moc si toho vážím. Před časem jsem vám psala, cítila jsem, že moje mamince odchází energie, přestává jí bavit být na tomto světě. Jeden krok jí stál mnoho sil, viděla jsem to pár let, ale v poslední době to bylo víc a víc vidět. Psala jsem vám o tom a vy jste mi poradila vaši knihu O smrti a umírání. Hned jsem si ji u vás koupila a přečetla, opravdu mi moc pomohla, jsem ráda kam jsem se na své duchovní cestě dostala a díky tomu všemu jsem odchod maminky zvládla dobře. Nehraji si na hrdinku, to vůbec ne, ale díky tomu co se stalo jsem dostala opět to pomyslné razítko kde jsem.  Asi před 3 měsíci byla mami v nemocnici a já cítila, jak se jí chce odejít a že pomalu se její čas nachyluje, telepaticky jsem s ní promluvila, několikrát jsem s ní tak mluvila  a druhý den to bylo znát, že to nebylo jen moje zdání. A tak jsem jí vše vysvětlila, že přijdou andělé, jak jsem to řekla hned s námi byli a ona se divila co že to je. Vše jsem jí pomalu vysvětlila, potom přišla její mladší sestra, která 2 roky nežije a další, koho měla ráda. Když viděla sestru, měla radost, bylo to náročné, vše co mezi námi bylo z mé strany nepříjemné nebo její. Ale vyříkaly jsme si i to krásné, bylo to velmi náročné, během pár dnů jsem to zpracovala a bylo fajn. Pak přišel ten osudný den. Od rána jsem věděla, že to bude dnes. Den před tím mami odvezli do nemocnice, ale zdravotní stav nebyl dramatický, ale já přesto věděla, kdy to bude. Ten den má narozeniny dcera její milované sestry, kterou měla mami moc ráda. Když mi zavolali, zasáhlo mě to. Ale potom jsem to vše zpracovala velmi dobře. Sedla jsem si a pustila CD, kde je hudba z Tibetu a pouští se, když někdo odejde neb odchází. Zapálila jsem svíčku a zavřela oči. Chtěla jsem se rozloučit, ale její dušička už byla na cestě za světlem a já jí neměla právo tahat zpět. Mezi námi jsem cítila, jak je krásně čisto, cítila jsem klid a vyrovnanost… až mě to chvílemi udivovalo. Za pár dnů mě napadlo, jestli to není poslední stádium před zblázněním, ale nebylo.

Vím, že teď když budu chtít a potřebovat od ní pomoci, určitě mi pomůže. Budeme a jsme si blíže, než když byla tady na zemi, pomáhají mi lidé, ale i andělé a archandělé.

Moc děkuji za Vaše úžasné knihy. Nechávám je kolovat všem známým. Jednu knihu jsem podarovala svému 83letému dědovi a moc se mu líbila. Řekl o ní, že je to zatím nejlepší kniha, kterou četl. On věří v převtělování a zajímají ho věci mezi nebem a zemí – stejně, jako mně:). Taky jí dal kolovat.
Moc děkuji za Vaše přínosné informace z Vesmíru.

* * *

Hezký den, 

děkuji  moc za posílání poselství. Právě dočítám Vaší  třetí knihu „Od  smrti a umírání, jsem se dostala  přes Děti až k Duchovnímu partnerovi“ – jsem nadšená, máte styl, který se mnou souzní. Obdivuji to, jak se dokážete odkrýt, abychom lépe pochopili, co nám chcete říct. Pokud chci já něco vyjádřit, uvádím to také na vlastním příkladu a životě, a proto vím, že to někdy není lehké. A někdy i dost  zneužitelné.  Pracuji i s Vašimi  kartičkami, jdou do hloubky a sedí tak, že se někdy i rozum brání, ale duše ví.  I když teorii života občas pochopíme, tak uvést to do praxe je někdy hodně těžké. I v tom nám pomáháte svými knihami.

* * *

531

Ahoj Zdeni,

nějak se mi dějí hrozné věci, ale nevadí, vím, že mám řešit. Četla jsem dnes v noci tu knihu od tebe O smrti a umírání a brečela jsem u ní a hlavně teď mám pocit, že potřebuji být se svojí maminkou. Je to divné, ale je to tak.

* * *

Děkujeme za všechny dosavadní zprávy a sdílení.

Mnohým tím, co přišlo ve vizi pro rok 2011 jsem si už musela před nějakou dobou projít (oddělení od vlastních dětí, respekt k jejich rozhodnutí pro život s otcem, a dál život z vlastního srdce po vlastní ose jejich a můj také, a mohla bych pokračovat .....ale díky za to – díky za všechny ty zkušenosti a „podpásovky“, které vedly k vysvobození z domnělých pout)

* * * * *

Dobrý den, vážená paní Blechová.

Jaká nádherná kniha O smrti a umírání anebo přechod do jiné dimenze!

Děkuji Vám za podělení a její vydání.

Jsem studentkou VŠ zdravotnické a čerpám z ní (nejenom) pro moji bakalářskou práci na téma Komunikace sester s pacienty v terminálním stádiu.
Přeji Vám světlo, lásku a zdraví.
S pozdravem

** ** ** ** ** ** 

Vážená paní Blechová,
chtěla jsem Vám poděkovat za krásné knížky, které píšete. Zrovna jsem dočetla knihy O smrti a umírání a O rodičích a dětech, které jsem si koupila na knižním veletrhu v Lysé nad Labem, kde jsme se potkaly.  Vaše knihy a internetové stránky jsem před několika měsíci „náhodou“ objevila (to náhodou je v uvozovkách, protože věřím, že nic není náhoda) a hodně mě oslovily a pomohly mi. Tento dopis Vám píšu jako poděkování za Vaši krásnou práci, mě osobně knihy hodně pomohly, v některých pasážích jsem zcela našla, ráda se k nim vracím a pročítám je.

Přeji Vám hodně úspěchů v další práci. Podpis

** ** ** ** ** **

Dobrý deň pani Zdenka, 

na úvod by som Vám chcela vyjadriť úctu za posolstvo, ktoré šírite. Vaša kniha sa mi dostala do rúk úplne náhodu (O smrti a umieraní) a priznám sa Vám nevedela som ju doslova pustiť z ruky...zakúpila som si ďalšie Vaše knižky a mám úplne iný pohľad na veci. Myslela som si, že to čo robím a ako robím je správne, ale bol to len omyl. Myslím, cítim, vidím veci a ľudí inak.

Vždy som mala blízko k ezoterike a moja intuícia ma už neraz zachránila, ale veľa vecí som v živote urobila ľahkovážne a nedomyslela dôsledky. Lenže poučenie konečne nastalo a už viem, že všetko má svoju príčinu a dôsledok.

*** *** *** ***

Přidáno 14. 4. 2014

Dobrý den,chtěla bych vám jen poděkovat za vaši tvorbu, úplně mě uchvátila kniha O SMRTI A UMÍRÁNÍ strašně mi pomohla v mém životě, právě si procházím docela obtížným obdobím a vaše slova, napsaná v této knize mi velice pomohla se se vším vyrovnat, jedno velké DĚKUJI

** ** ** ** ** **

 

zpět