Nemoci pocházejí z emocí - strana 1

Dobrý den, paní Zdeňko, v první řadě bych vám chtěla říci, že jsem četla vaši knihu „Nemoci pocházejí z emocí, aneb vše se dá vyléčit“, a velice mě zaujala. Napsala jste ji úplně úžasně a je moc fajn. Moc Vám vděčím za to, že jste tuto knihu napsala a vydala. Obsahuje totiž spoustu cenných informací a poznatků. A také se dobře a snadno čte. Určitě si přečtu i další. Jste úžasná. A já jsem moc vděčná za to, že mi bylo umožněno dostat tuto knihu do rukou.

Dále bych vás chtěla poprosit, zda byste mi každý týden nemohla posílat poselství + program vaší čajovny. Měla bych o to totiž rozhodně zájem. Moc si vás vážím, stejně jako toho, co děláte.

Přeji hezký den Podpis

** ** ** ** ** **

Dobrý den Zdenko,

Právě mně přišly Vaše knihy, a tak se na ně těším, jen jsem vzala knihu "Nemoci" do ruky, tak už mně vstávají vlasy (haha) takový brnění na hlavě.

Knihu Minulé životy jsem celou dost hluboce proplakala, vždy jsem to musela zaklapnout, jelikož jsem u toho cestovala a asi by si všichni kolem mysleli, že mně vymřela minimálně celá rodina, jasně že jsou věci, s kterými třeba ne úplně souhlasím, ale mám dojem, že o to nejde…

A také se mi ještě před tím dvakrát o Vás zdálo, jednou jste mě provázela po nějakém stavení…, jen si pamatuju bazény a zbytky schodiště…

No to jen tak, abyste věděla.

Krásný den a jdu se pokusit uzdravit moji mysl neklidnou :)

Odpověď

Milá H…,

právě jsem se vrátila z přednášek po Moravě a tak si myslím, že už dnes máte knihu možná přečtenou a že vám vlasy slehly (myslím to v legraci).

Děkuji za vaše cítění.

S úctou Zdenka

** ** ** ** ** **

Dobrý den paní Blechová,
koupila jsem si Vaši knížku „Nemoci pocházejí z emocí“, neboť jsem přesvědčena o tomtéž.
Synovi se 1. týden po Velikonocích stal vážný úraz ve škole a já stále nemůžu přijít na to, proč se mu to stalo. Vím, že je někde příčina, ale zatím se mi nedaří najít ani oblast, které se týká.
Jednoho dne ráno jsme s Tomem, je mu 14 let, šli po dlouhé době ráno do pekárny na teplé kakao, které má tak rád. Když jsme se loučili, blesklo mi hlavou, že už ho neuvidím. Mám velmi dobrou intuici, negativní i pozitivní, a poslouchám ji. Tentokrát mne napadlo, že přeháním. Neumím s intuicí zatím moc dobře pracovat. Možná bych ho mohla ochránit, kdybych se tím zabývala víc.
Syn šel do školy, já do práce.

Když přecházeli z 1. patra do 2. patra na hodinu chemie, tak jen jak se dotkl nohama 2. patra, měl myšlenku, uslyšel vnitřní hlas: „Pozor, něco se dnes stane.“
A poté, když se blížili k učebně chemie, tak na chodbě, opět měl druhou myšlenku: „Pozor, něco bouchne.“
Říkal, že na to pořád myslel během chemie. Vyráběli samovýrobou lihový kahan z vlastních donesených skleniček. Později pak učitel řekl, že se mu to nikdy za 5 let nestalo.
Tom byl první s Honzou, kteří měli kahan zapálit. Nechtěl, bál se, že bouchne. Ani nechtěl, aby Honza zapálil svůj, bál se, že jemu bouchne. Tak Tomík zapálil Honzův kahan s tím, že si myslel, že se to nějak vyruší. Nestalo se.
Po zapálení došlo k výbuchu, víčko odlétlo, líh ho postříkal na obličeji a vlasech a hořící knot dopadl na vlasy, které potom zapálil a následně i líh, co měl na obličeji. Nejvíc má popálená víčka, a přesto se stal zázrak, že nemá poškozené oči.
Má 2. stupeň popálenin na celém obličeji. Byl několik dní na JIPce na klinice popálenin, na přístrojích, já jsem z toho měla šok, druhý den byl tak nateklý, že jsem ho ani nemohla poznat. Šla jsem při návštěvě hledat syna do jiného pokoje, protože jsem myslela, že je to jiné dítě…

Dva měsíce jsme byli doma. Bylo nám fajn. Tom už má novou kůži, postupně se hojí. Používal 4 různé nejkvalitnější krémy, 5 homeopatik, 2 přírodní přípravky, vitaminy na obnovu kůže.
V nemocnici byli velmi překvapeni, jak rychle se mu to hojí a pustili ho o týden dřív.

Vůbec nevím, jak bychom se oba vyrovnali s tím, kdyby přišel o oči. A přitom stačilo tak málo. Říkal, že celou dobu, co mu hořel obličej, měl silně stisknutá víčka dovnitř. To mu zachránilo oči. A učitel, když ho hasil, tak mu také dlaní chránil oči.
Já už chodím zas do práce, Tom má prázdniny, ještě měl radost, že má prázdniny 4 měsíce. V nemocnici to bral velmi statečně. Vůbec nebrečel, nefňukal, nenadával. Bral to tak, že se mu něco stalo, a že se zas brzy uzdraví. V nemocnici se díval na naše DVD Tajemství - zákon přitažlivosti.
Krom toho, že jsem si uvědomila, že jsem veškerý čas trávila pro práci, a ne pro své podnikání a rodinu. Že jsem promarnila 3 roky casu. Tak na nic jiného jsem zatím nepřišla.
Doma jsem si uvědomila, jak strašně mne bolí, že ještě nepracuji doma. A návrat do práce byla pro mne neuvěřitelná deprese. Jinak mám svou práci ráda, a chodila jsem do ní ráda. Pracuji v IT.

Jenže to není ten důvod úrazu. Pořád ho nevím a nevím, jak na něj přijít.
Proto píšu Vám, jestli se Vám podaří na něco přijít, nebo uvidět naši situaci z jiného úhlu.
A obě naše intuice byli pravdivé. Já jsem ho skutečně neviděla, protože jsem za ním přišla dopoledne do nemocnice, a on byl pod bílým obalem, s průzorem na oči, nos, pusu. Měl stejně zavřené oči.
A Tom, když čekal na sanitku, tak si pomyslel: „Tak to přece jen byla pravda...“
Moc Vám děkuji předem za Vaši odpověď Podpis

Odpověď

Ano

Její problém souvisí s tím, že příliš syna hlídá a bojí se o něho, tím na něho pouští strach a tento strach se stále více zhmotňuje, až se může stát i takováto situace. Je zapotřebí se nebát o syna a uvědomit si, že už je dospělý a já ho budu muset pouštět s dohledu. Pokud se vždy o něj bude bát, bude pouštět do situací strach, a ten se může různě zhmotňovat.

Oči jsou o vidění a jemu narostla nová kůže.

Posílám vám informace z mých karet Zdraví:

Kůže

Co je ti proti srsti? Kde nesouhlasíš s názory jiných a nic proti tomu neděláš? Kde se necítíš dobře, a přesto tam chodíš? Na koho jsi alergická, a přesto se s ním stýkáš? Co ti vadí, co ti je na obtíž, co je pro tebe nesnesitelné?  Odpověz na tyto otázky a hledej odpověď. Pak dle odpovědi tvoř svůj život. Veškeré ekzémy, alergie a další neduhy z tvé kůže budou mizet. Uč se hladit své tělo a tělo druhých. Uvědomuj si svoji kůži a kůži druhých. Je stejná, nebo jiná? Která kůže je ti příjemná a která není, která je hebká a která drsná. Uvědoměním těchto pocitů si budeš uvědomovat i to, kde je ti dobře a s kým je ti dobře a naopak. Je to pro tebe důležité, být zajedno se svými pocity a rozumět jim. Učíš se porozumět sobě a druhým a netrápit se tím, že je někdo jiný než jsem já, ale uvědomit si, že když je jiný a mně to nevyhovuje, nemusím s ním být.

Mantra: Mám se ráda a vím, co chci. Nebojím se odkrývat své pocity a být věrná tomu, co cítím.

Oči

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Zkoumej vše okolo sebe, zda vidíš správně. Zda není zapotřebí si někde opravit náhled na věci a situace. Možná, že občas zapomínáš vidět věci podstatné a zaobíráš se maličkostmi. Začni si trénovat zrak tím, že se pozorně budeš dívat okolo sebe, že budeš pozorovat situace a budeš se snažit z nich něco načerpat pro sebe. Pokud se budeš pozorně dívat, máš možnost se toho nyní hodně naučit. Vždy přijde informace, která tě obohatí a rozšíří tvůj obzor. Budeš se až divit, co všechno jsi schopna najednou uvidět, a co vše jsi dosud neviděla. Choď do přírody a pozoruj ji. I v přírodě objevíš pro sebe nové informace, které tě naplní a prostoupí tvoji mysl klidem a pohodou. Rozšiřuješ své vědomí.

Mantra: Jsem stále blíž sama sobě a svému vnímání. Mám stále větší pocit klidu a bezpečí.

Odpověď paní:

Dobrý den, paní Blechová, moc Vám děkuji za Vaši odpověď.
Nevěděla jsem, že kůže má vztah s pocity vůči druhým. Zaměřím se na to.
Ano, je pravda že jsem chtěla syna mít stále pod dohledem. Důvodem je i to, že už málem několikrát zemřel.
Onemocněl v 5 letech po infekci klíštětem, dle doktorů má doživotní následky, má epileptické ložisko v mozku, denně bere léky, dle doktorů doživotně.
Jenže já jim nevěřím. Od začátku hledám způsob jeho uzdravení. Poprvé ho zachránila homeopatika, a díky nim žije a není těžce zdravotně postižen. Po druhé po 5 letech další homeopatika způsobila, že nemá žádnou epileptickou aktivitu v mozku a dle EEG má již 5 let naprosto zdravý nález mozku. Jenže jeho neurolog nechce vliv homeopatik uznat.
Teď se mi  podařilo doktora přesvědčit, aby synovi objednal magnetickou rezonanci, po 6 letech od první. Doktor si stejně myslí, že je to zbytečné, že se ložisko nezmění. V podstatě ji objednal jen na mou žádost.
Tom měl bezvědomí vždy 1× za 2-3 roky. Jenže jsou tak závažné, že ho přímo ohrožují na životě. Doktorům se nedařilo ho vzkřísit z bezvědomí. Poprvé v 5 letech, když byl přes 4 hodiny v bezvědomí, mne poslali domů s jeho oblečením, a já nevěděla, zda ho ještě někdy uvidím. Poslední několikahodinové bezvědomí měl před 2 lety, když jsem ho našla ráno ležet v koupelně. Doktor říkal, že je zázrak, že to přežil. Prý už po 30 minutách záchvatu selhávají základní životní funkce.
Dle doktorů se prý může kdykoliv dostat do záchvatu. Bylo těžké na to nemyslet, a přitom žít s pocitem, že kdykoliv může mít záchvat, který nemusí přežít.
Stále věřím, že se uzdraví.
Ještě je tu jedna souvislost, o které hledám od začátku vysvětlení. Tom má zdravotní problémy jen v době úplňku.
Když poprvé málem umřel, později jsem se dozvěděla, že to byl jeden z nejsilnějších úplňků za poslední dobu, a prý hodně lidí mělo vážné zdravotní problémy.
Hledala jsem literaturu ohledně vlivu měsíce na mozkovou činnost, ale zatím jsem nic konkrétního nenašla.
Děkuji Vám, Podpis

** ** ** ** ** ** **