Moje duchovní cesta a channeling - strana 1

Budoucnost Moc mě upoutal váš obrázek na knize Moje duchovní cesta a channeling, poslední dobou jsem si pokládala otázku, co tento obrázek znamená a nevěděla, kde bych ho našla, když jsem byla dítě, neustále se mi v noci zobrazoval, točil se a měla jsem v puse zvláštní nepopsatelnou chuť a i jiný čich. Jak jsem dospěla, už se mi toto nezobrazovalo, ale poslední dobou jsem na něj myslela, nevím, co to znamenalo, a ani teď nevím, proč na něj neustále myslím, dnes jak jsem zhlédla toto video, tak jsem zůstala zírat na ten obraz, knihu si někde seženu, třeba tam najdu něco pro mě důležitého. Ještě jak jste popisovala osudového partnera a duchovního partnera, taky zajímavé.

** ** ** ** **

Vážená paní Blechová,
koupila jsem si Vaši knížku Moje duchovní cesta a channeling a přiznám se, že jsem ji přečetla jedním dechem a neustále se k ní vracím, protože jsem při čtení někdy byla i rozčilená, že některé věci bych měla řešit razantněji a být asi i tak trochu sobecká, ale čím více ji čtu a čím více o všem přemýšlím, neustále Vám dávám za pravdu. Je zvláštní, jak člověk žije v určité nevědomosti a přitom si myslí, že tak jak jedná je správné a někdy se i diví, že ti lidé jsou stále proti němu a po přečtení Vaší knihy začínám chápat jak to vlastně asi je. Vím, že jste také jenom člověk a že jste začínala, jak se říká od „píky“, ale moc a moc Vám děkuji za Vaše slova vyslovená srdcem a že tak pomáháte mnoha lidem, kteří samozřejmě o to stojí a kteří tápají, a hledají jak lépe žít.
Děkuji a přeji Vám krásný zbytek léta, a ať se Vám daří jak osobně tak pracovně, abychom se i my díky Vám mohli naučit lépe žít.

** ** ** ** **

zpět