Karty Minulé životy, aneb čistíme minulost

Paní Zdenko, děkuji za hezky zpracovaný časopis Mysteria tajemna, byl přímo „ušitý“ pro mě, mluvila jste mi přímo z duše a zároveň i do duše. Karty minulosti  jsou též dobré, po vymalování a složení původního čtverce jsou zde opravdu různé výjevy, postavy… i když  někdy je těžké něco si vybavit, někdy zase vidím hned. Opravdu malováním jsem se vrátila do dětství, dokonce ucítila vůni pastelek jakoby ve  školní lavici a uvědomila si, že jsem strašně ráda malovala… Hlavně si uvědomuji, že se teď opravdu věnuji sobě, protože dřív jsem jen dělala pro druhé a neuměla odpočívat, relaxovat  s CD, děkuji a přeji hezký týden

* * *

Milá paní Blechová.

Chci Vám moc poděkovat. Včera jsem si koupila karty Minulé životy a těšila se, až je doma rozbalím a začnu s nimi pracovat, jako s jinými kartami. A zjistila jsem, že toto jsou léčivé karty na mou netrpělivost :-). Včera jsem tvořivě vybarvovala a dnes jsem si dokonce koupila kvalitnější pastelky :-). Děkuji za mé nové smysluplné večery. Těším se, až dobarvím poslední karty a pustím si CD.

* * *


Přidáno 10. 7. 2011

Milá paní Blechová.
2051 Chci Vám moc poděkovat. Včera jsem si koupila karty Minulé životy a těšila se, až je doma rozbalím a začnu s nimi pracovat jako s jinými kartami. A zjistila jsem, že toto jsou léčivé karty na mou netrpělivost :-)
Včera jsem tvořivě vybarvovala a dnes jsem si dokonce koupila kvalitnější pastelky :-)
Děkuji za mé nové smysluplné večery. Těším se, až dobarvím poslední karty a pustím si CD.
Děkuji za Vaše pravidelné maily a za tyto karty.

* * *

Milá paní Blechová,
nedá mi, abych Vás neinformovala o mé další práci s kartami :-)) Mám 12 barev pastelek, ale některý den si stále dokola vytahuji jen dvě barvy! Nebo si jen pomyslím na barvu, která by se mi v kompozici líbila a se zavřenýma očima si ji pokaždé vytáhnu... Jsem nadšená a uvědomuji si, že stejně jako jsem byla první den netrpělivá, abych už měla všechny karty vybarvené a mohla s nimi pracovat, bude mi smutno z dokončené práce... :-)

* * * * *