Karty Zdraví, aneb co ti říká tvé tělo - strana1

Dobrý den paní Blechová,

už rok a půl chodím na vypalování bradavic na chodidle, několikrát jsem si ve Vašich odpovědích přečetla, co to znamená, ale pořád jsem nemohla přijít na podstatu u mě. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků, každých 14 dní jsem chodila na vypalování dusíkem a bylo to čím dál tím horší. A pak jsem si vzpomněla (jen tak najednou), že mám Vaše kartičky zdraví a vytáhla jsem si kartu a channeling jsem si opakovala denně a měla jsem to tak vnitřně v sobě, že jsem si to mohla říkat, když jsem jela do práce, z práce, doma, když jsem usínala, prostě všude. A po měsíci? Šla jsem jako každý večer bojovat s bradavicí a zjistila jsem, že bradavice, velká jako koruna, najednou není!!!!! A mně se chtělo štěstím brečet, nedovedete si představit, když takhle dlouhou dobu nemůžete nikam, kde byste musela na boso (bazén, masáže,…). A já vyhodila tolik peněz za kapičky, mastičky apod., když celou dobu mám kartičky od Vás. Všem je doporučuji a nedám na ně dopustit. Zrovna mi dorazily Vaše nové CDčka včetně Tělo a duše, takže se moc těším.

Děkuji moc a těším se na každé Vaše čtení.

S pozdravem Podpis

** ** ** ** ** **

Milá paní Zdenko,
minulý týden jsem si udělal k narozkám radost a koupil jsem si vaše Karty zdraví. Jsem upřímně rád, že jsem si je k sobě energeticky přitáhnul a vám s láskou děkuji, že jste jim dala existenci.

Před měsícem jsem si způsobil úraz na palci levé ruky a ještě stále se to hojí. Tady si teprve uvědomuji, jak je tento prst velmi důležitý. Také mě bolí zápěstí na pravé ruce od namáhavé práce. Chci tím ale říct, že prostřednictvím vašich karet jsem si uvědomil, že jsem  takovým vzácným nástrojům své duše nikdy nepoděkoval za to, co pro mě dělají a málokdy jsem se nejen o ně staral a věnoval jim péči a uznání. Bylo mi to v tu chvíli velmi líto, až mi zaslzely oči.

Mým velkým koníčkem je umělecké řezbářství a mým snem bylo vytvořit něco, co jsem si nikdy nemyslel, že bych dokázal. Ta práce se mi povedla k mé spokojenosti. Ovšem kdybych ruce neměl, zůstalo by jen snění.

Té své práci jsem dal jméno Můj anděl s květy ve vlasech. Ještě jednou s láskou děkuji.

** ** ** ** ** **

Děkuji vám, vaše kartičky zdravotní mně hodně pomohly při varování nemoce manžela. Včas jsem to podchytila, děkuji... D. pěkný den

** ** ** ** ** **

zpět