Jak porozumět sobě - stránka 2

Dobrý den paní Blechová,

v pondělí jsem byla na Vaší přednášce v Olomouci. Přišla jsem na ni s maminkou, já hlavně ze zvědavosti a odcházela jsem s nadšením. Koupila jsem si Vaši knížku Jak porozumět sobě a dětem a vůbec se od ní nemůžu odtrhnout :). Občas si říkám, jestli svého dvou a půl letého syna vychovávám dobře, mám strach, aby z něj vyrostl dobrý člověk, a teď se už nebojím. S každou další stránkou vím, že jdu tou správnou cestou. Jako bych tu knížku psala sama :), až je to pro mě neuvěřitelné. A ještě k automatickému písmu, kdysi jsem hodně malovala, vždy když jsem měla deprese, brala jsem barvy podle toho, jak se cítím a nikdy jsem nevěděla, jak ten obrázek dopadne a nakonec se mi vždy ulevilo. V té době jsem ještě neměla tušení o nějakém channelingu.

Tím vším Vám chci říct, jak jsem ráda, že jsem měla tu možnost se o Vás a Vaší práci dozvědět a nesmírně si toho vážím a prosím Vás o mé zařazení do Vaší databáze.

Těším se, až zase přijedete do Olomouce.

Děkuji Vám a přeji krásný den Podpis

** ** ** ** **

Milá paní Blechová,
jsem velmi ráda, že Vám mohu napsat tento e-mail. Vaše přednášky si mě našly prostřednictvím internetu a doslova jsem je hltala. Pak jsem si šla koupit Vaši knížku o nemocech, ale odcházela jsem s knihou Jak porozumět sobě a dětem. Knížku jsem přečetla během 2 dnů a moc za ni děkuji. Učím jako učitelka a tato práce mě neuvěřitelně naplňuje. Vaše kniha mi opět ukázala některé postoje a vnímání dětí z jiného úhlu. Něco již člověk pochopil a něco mu zase zapadlo jako další dílek do skládačky. Proto Vám moc děkuji, že jste mi alespoň zatím, tímto způsobem vstoupila do života a mohu se opět dozvídat nové věci a pracovat tak zase více sama na sobě.

** ** ** ** **

zpět