Ohlasy na knihu JÁ+TY=Kdy už přijde partner?

Dobrý den, paní Zdenko,
Moc bych Vám chtěla opět poděkovat za novou knížku, kterou jsem četla jedním dechem, jako všechny ostatní, jsou to pro mě tak trochu bible tohoto věku…

Jak se člověk, žena, posouvá dál ve svém vývoji, opravdu věci vidí a cítí jinak, takže nemohu říci nic jiného, než že mi opět mluvíte z duše a k duši.
Pobavilo mě, např. když jsem zkoušela Vaše knihy dát číst mámě, jen tak, co na to řekne. Nadšená nebyla, spíše kroutí hlavou nad tím, co to je, to ale mnoho lidi v mém okolí, prostě ještě nečtou srdcem, jinak by pochopili, o čem ze to vlastně píšete.
Před nějakým časem jsme spolu měly rozhovor a byla jsem právě zaujata kamarádkou, co má finanční starosti, dříve jsem se do toho taky nějak chtěla vsunout, ale nyní chápu, že by to opravdu nikomu neprospělo, musela jsem tyto věci hluboce pocítit v sobě, se všemi strachy v sobě, a že jich bylo, abych pochopila, že tudy cesta nevede, že pomoc potřebuji já sama, tu od sebe.
Témat je moc a moc, denně se učím novému chápání a nazírání na svět…

Právě jsem otevřela časopis, co mi byl přibalen od Vás a nevycházím z údivu, úplně mi naskočila husí kůže po celém těle a začala brečet, našla jsem v něm odpověď, kterou hledám. Pan Malovec píše básničku „Brány dimenzí otevřeny“.
Již delší dobu mám velmi krásné sny, kdy cítím splynutí duše se Vším co je, lahodný stav, kosmický orgasmus, v doprovodu mužské duše mně velmi blízké… děkuji za báseň! Jsem šťastná, že to tak můžeme prožívat a jsme toho schopni a je nás čím dál víc a víc…
 
Paní Zdenko, mějte se moc hezky, a opět se těším na počteníčko od Vás.
 
Přeji vše krásné Podpis

* * * *

zpět