Duchovní partner - stránka 2

Snové světy Dobrý den, paní Blechová, tímto emailem bych vám chtěla moc moc poděkovat.

Kamarádka mi půjčila knížku od vás „Duchovní partner“. Po 12 letech mě opustil partner bez vysvětlení neboli jeho slova „už nám to prostě neklapalo“. Postavili jsme dům a nyní nás stále svazuje, neboli komunikujeme jen ohledně domu a plateb. Byla jsem u kartářky, psycholožky, pila jsem… nic nefungovalo. Trpěla jsem strašnými depresemi. Ráno když jsem vstávala, brečela jsem. Večer, když jsem šla spát, brečela jsem. Tento stav trval 6 měsíců. Po přečtení této knížky jsou deprese pryč a spoustu věcí jsem pochopila. Je to jako zázrak. Ještě jednou děkuji. Spoustu věcí, ale nechápu a touto cestou bych vás chtěla požádat o radu. Kartářka, u které jsem byla, tak mi ve dveřích řekla: „On má jinou ženu. On se, ale k vám vrátí.“ Je možné, aby se z osudového partnera stal duchovní partner? Necítím nenávist vůči němu. Ublížil mi, ale já se na něho nedokážu zlobit. Měla jsem s ním krásný vztah. Další věc, které nerozumím je, jak se mám naučit mít ráda samu sebe? Pokud mi odpovíte i na třetí dotaz budu strašně ráda. Jak funguje vesmír? Knížku jsem si objednala přes kamarádku, která se také potýká s rozchodem, a doporučila mi ji. Tak snad najdu na třetí otázku odpověď sama.

* * *

Vážená paní Blechová,

dostala se ke mně kniha Duchovní partner. Ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování cenných a inspirativních informací. Především mě oslovila kapitola finance a vztahy a také dopis na konci knihy: Pravda naše a pravda druhých.

Děkuji.

S pozdravem Podpis

* * *

Zdravím a přeji krásný den plný lásky. Před časem jsem se s Vámi intuitivně spojila, už ani nevím, čeho se to týkalo a požádala jsem Vás o Skype. Dnes na FB u Indigových dětí jsem si přečetla úryvek z Vaší knihy Duchovní partner, aneb setkání s našim dvojpaprskem. Byl to pro mě velice silný zážitek, tolik pravdy, vesmírného moudra obsaženého v jediném článku. Mě je 63 let a to, co píšete, to jsem zažila, je to pravda. Vše před rokem skončilo po 40 letém manželství smrtí osudového partnera. To manželství nebyla procházka růžovým sadem. Už dlouho vím o svém dvojpaprsku, zatím ke spojení nedošlo. Je mi ctí, že jsem Vás mohla poznat a poděkovat za Vaše knihy, které šíří vesmírnou lásku a pravdu těm, kteří to potřebují a kterým hodně pomohou. Krásný den.

* * *

Vážená paní Zdenko,
Chtěla jsem vám napsat, že mám moc ráda Vaše knihy. Velmi mě inspirují a ráda se k nim vracím, vždy v nich najdu povzbuzení a pohled na věc třeba tak trochu z jiné strany.  Dostala jsem se k nim v době, kdy řeším vztah s duchovním partnerem, s člověkem, kterého mám z hloubi srdce velmi ráda, telepatie je u nás na denním pořádku, ale náš čas zatím nepřišel a je velmi těžké to celé pochopit. Nacházím u Vás k tomuto tématu velmi podnětné informace. Vím, že se na své cestě životem mám hodně co učit a je toho čím dál víc, čím víc věcí rozkrývám. Jsem sama také hloubavá a spirituální povaha, takže velmi obdivuji Váši otevřenost a originalitu. Právě prožívám období, kde mi mluvíte z duše, chápu, že dokud nepřevezmu zodpovědnost sama za sebe se vším a všude, svoji láskou a neláskou, tak to dál prostě nepojede. Velmi bolestný pohled někdy na sebe.
Díky, že takoví lidé jako Vy existují, jdou se svou kůží na trh a nenechají se odradit.
Přeji hodně úspěchů a třeba se někdy potkáme…

* * *

Pěkný V objetíden paní Zdenko,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za knihu, kterou jste napsala - Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem.

Bylo koncem listopadu 2011 a já emailem dostala odkaz na Vaše stránky, ale nevěnovala jsem tomu moc pozornosti. Následně do 3 týdnů jsem šla kolem knihkupectví a zastavila se tam. Z regálu jsem vytáhla právě onu knihu a zadívala se na ni. Hodně mne oslovil samozřejmě název knihy, ale také obal knihy a jeho barevnost. Listovala jsem v té knize a bylo mi jasné, že je to to pravé pro mne. 

Koupila jsem si tu knihu k Vánocům, byl to pro mne dárek. Přečetla jsem ji za 2 dny, a to doslova „jedním dechem“. Bylo tam tolik věcí, co jsem si za posledních 5 let prožila, a pak jsem došla k té jedné větě ...... jak píšete, že žena bude chtít nakojit svého partnera láskou ...... že prsa ženy se zcitliví ........ to přesně bylo v mé vizi 2 roky nazpět k jednomu muži ........ když jsem to četla v té knize ......... jakoby mnou projel blesk z nebes a já měla husí kůži po celém těle. Děkuji Vám, jak jste to tam vysvětlila, neboť tehdy jsem své vizi moc nerozuměla, neboť sdílet doteky s mužem, kterého miluji a kojit ho místo sexu ..... pro mnohé zvláštní, ale já to takto tehdy cítila.

Děkuji Vám, že jste mi touto knihou pomohla urovnat mou knihu Života, neboť mám přeházené stránky a dlouho, předlouho si je pročítám a postupně díky mnoha pomocníkům, díky poznání a díky sobě si tyto stránky řadím do oné knihy. Už nyní se těším na další knihu, která mne od Vás zajímá –Minulé životy.

Do Nového roku Vám přeji lásku, hojnost, harmonii. Buďte dál světlem sobě a ostatním. Podpis

* * *

Dobrý den, paní Blechová,

minulý pátek jsem si byla koupit Vaše knížky a karty. Bohužel jsem se nemohla zúčastnit přednášky automatická kresba, kterou jste v Brně měla. Vděčím i za tu půlhodinu co jsem si vyslechla a mrzelo mě, že nemám před sebou papír a pastelky. Doma jsem, ale vše napravila a nestačila se divit.

Egyptský tarot lásky je úžasný. Hned mě zaujala ukázka, která mně přišla do mailu. Kdo si kartu vytáhl, tak se nestačil divit. Vše sedělo. Dokonce jsem to předložila i dvěma kamarádům a ani nedutali. Sedělo to, jak kdyby to bylo napsané pro ně.

Knížky mám od Vás také moc ráda a hodně mně pomohly v době, kdy jsem řešila rozvod. Teď jsem se začetla do Duchovního partnera a těším se na Osudového partnera.

15. 10. se těším na přednášku Odpuštění a jsem ráda, že nás v Brně navštěvujete.

Přeji Vám krásné podzimní dny. Podpis

* * *

Dobrý den, paní Blechová,

právě čtu knihu, kterou jste napsala „Duchovní partner aneb setkání s našim dvojpaprskem“. Děkuji za vše, co jste tam napsala. Ráda bych se s Vámi někdy potkala i osobně. Přestěhovali jsme se z Prahy do Plzně, tak jsem blízko :-). S takovou radostí čtu, co jste napsala a spojuji si své vnímání věcí, už dlouhý čas pracuji na své sebeúctě a vaše kniha mi pomohla si uvědomit ještě více souvislostí. No úžasné :-) Děkuji. 

Přeji Vám krásné léto. Mějte se krásně. Podpis

* * *

Dobrý deň, pani Blechová,
práve som dočítala Vašu knižku Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem. Chcem sa Vám za ňu poďakovať. Vďaka nej som pochopila veľa vecí z môjho života. Škoda, že som sa k nej nedostala skôr. A možno je to dobre, lebo by som sa nebola toľko naučila. Zrejme niektoré veci musíme (chceme) prežiť a precítiť, aby sme mohli duchovne narásť.  Pri čítaní Vašej knižky sa veľa emócií vo mne ukľudnilo, cítim radosť z pochopenia. Asi to neviem slovami dosť dobre vyjadriť, jednoducho som Vám potrebovala poďakovať.
Zdravím Vás a  prajem všetko dobré Podpis

Odpověď

Milá N…,

vážím si každé odezvy na mé knihy a jsem vám vděčna za těchto pár řádek. Děkuji i já vám za přečtení. Zdenka

* * *

Dobrý den, paní Zdenko,

zdravím Vás. Jen bych chtěla reagovat na knihu Duchovní partner a Rok 2012. Již dříve mě udivilo, že jsem se svým dnes už manželem neprožila tu zamilovanost, jak ji všude popisují. Velké nahoru a pak dolů. Sice to není pořád stejné, někdy je to intenzivní, jindy hledám problémy, kde nejsou, ale neprožili jsme žádnou opilost zamilovaností, ani žádné krize. Měla jsem chvílemi pocit, jako bychom byli spíš sourozenci. Tak jsem ráda, že mě Vaše kniha uklidnila, že to není špatně, ale že je to naopak dobré znamení. Poučila jsem se, že se o něj musím přestat bát. Vím, že kdybych o manžela přišla – ať už rozchodem nebo jinak, tak bych to nesla těžce. Ale je to na mně, abych byla vyrovnaná a soběstačná, a taky abych na takové škaredé věci ani nemyslela. Taky jsem díky Vaší knize s manželem probrala domácí práce. Ptala jsem se ho: Připadám ti někdy panovačná? A on: No, když chceš něco hned. Tak jsem mu rozšířila repertoár domácích prací, že kromě uklízení podlahy bude umývat nádobí po večeři. Já aspoň nebudu mít pocit, že zatímco on doma v teploučku sedí u počítače, já nakupuju, vařím a umývám nádobí. On je hodný a ochotný, jen mu musím říct, co potřebuju. Tak jsme se domluvili. Když měl teď tatínek úraz, tak udělal první poslední, aby mě zavezl k němu a abych se dostala zpátky domů. Prostě vidím, že v něm mám poklad.

K Roku 2012 - Jsem asi v polovině knihy. Píšete, že o našich osudech se rozhodne v září 2011. Potratila jsem a na začátku září jsem šla na výškrab dělohy. To mě přimělo začít se řešit. Ne že bych měla strach, že znovu neotěhotním, ale měla jsem strach, že jestli si v sobě neudělám pořádek a nesladím podvědomí se svým vědomím, tak potratím znovu a to bych teda nechtěla - všechna ta předoperační vyšetření, po operaci bolesti. Přemýšlela jsem, na koho se obrátit. Nakonec jsem začala s Hovory s Bohem  III. Už dřív jsem se zabývala duchovnem, tak jsem se vlastně vrátila ke knihám, které byly nakoupené. Pak Základní techniky reiky. Jsem zasvěcená do I. a II. stupně, ale člověk to musí taky praktikovat, aby to k něčemu bylo. A pak jsem narazila na Vaše knihy prostřednictvím katalogu Knihcentra. Začala jsem opět praktikovat reiki. A dál. Nevím, jestli to má nějakou souvislost s těmi procesy. Tatínek upadl na náledí a měl otřes mozku. Naštěstí je opět v pořádku. Dávám si to nějak do souvislosti s tím vším. Řekla jsem mu, že mu šotek podrazil nohy, aby se těmi příčinami netrápil. Já nevím, proč se mu to stalo. Jezdí na koni a nakonec upadne na náledí, když jde do stáje. Manželovi sousedka narazila do zaparkovaného auta, auto bude možná na odpis. Se služebním autem narazil do zvěře, spor se zaměstnavatelem, jestli by neměl náklady na opravu uhradit (neměl, protože to nezavinil, jel pomalu, navíc nárazník byl poškozený už předtím, a kdyby ho dal zaměstnavatel opravit, tak by škoda nebyla taková). Tak mě teď napadá, jestli se v takové zmenšené podobě neprojevují ty strachy o mé blízké. O taťku, protože jezdí hodně na koni a bude mu 60 let, a o manžela, protože jezdí jako obchodní zástupce po Moravě. Sestře se porouchal ventilátor a vařič. Jelikož platí hypotéku a její přítel je nezaměstnaný, nemůže vyjít s penězi. A teď k jádru věci. Chystala jsem se, že tatínkovi pošlu energii a zkoušela jsem aktivaci reiki kontaktem se srdeční čakrou. Najednou jsem pocítila silný magnetizmus mezi rukama a radost. V tom telefon (před 9. hodinou večer, to bych nečekala, tak nebyl vypnutý), volala sestra, že na Vánoce nepřijedou, a že jestli bych jí nepůjčila 300.000 Kč na dokončení přístavby. Řekla jsem kategorické ne, protože se obávám, že by mi to nebyla schopná při jejich domácím rozpočtu vrátit a pak by chtěla, abych jí počkala a já bych na svoji sestru nebyla schopná vést exekuci. Navíc by šlo o investici do domu jejího přítele, kterého nemáme zrovna rádi. Proč, to tu nebudu rozpisovat, to by byl ten mail třikrát delší. Jen Vám chci potvrdit, že jsem měla pocit, že se projevuje to, o čem píšete, že každý bude sám za sebe. A já bych jí půjčila peníze na zakonzervování stavby na zimu, ale ne 300.000 Kč s rizikem, že ty peníze už neuvidím. Co se týče miminka, tak se to ve mně změnilo. Teď už mám i pocit, že hlavně chci, abychom byli s manželem a s mimikem v pohodě. Že nebudu kombinovat už po půl roce doma práci a péči o dítě, že si to chci prožít v klidu. O miminko se budeme snažit příští rok, to už by měla být sliznice dělohy připravená. Teď ještě dát si do kupy práci. Jsem advokát a jsem z práce vystresovaná. Vlastně celých šest let, co v tom oboru pracuji. Pořád je na čem pracovat. Něco veselého nakonec. Jak jste psala, že lidé mají spíš snahu být sami - o Vánocích a na Silvestra. Tak na Silvestra pěkně prosím budeme s manželem v posteli. Vypadlo to z něho a mně se s tím chce jedině souhlasit. *:)))

Děkuji Vám za Vaši obětavou práci a přeji Vám vše nejlepší.

S úctou Podpis

* * *

zpět