Ohlasy na tvorbu, přednášky a poradny v dopisech, mailech - strana 3

Přidáno 10. 9. 2018

Paní Blechová, chci vám opět poděkovat za vaši práci, pomáháte mi najít cestu k sobě. Čím dál víc vidím a vnímám. Přestávám hodnotit samu sebe přes druhé, ale skrze druhé a jimi vyvolaným istuacím se učím. A to mě vrací zpátky k sobě. Cítím, jak mě čím dál častěji zaplavuje zvláštní pocit klidu a štěstí. Děkuji.

* * * * * * *

Krásný den paní Blechová, u dopolední kávy (asi po čtyřech letech) mi blesklo hlavou... poděkovat paní Blechové... Děkuji.... ani o tom nevíte, stála jste na začátku mé “cesty”... A i diky Vám se mi otviraly další dveře ... dnes vím ze jsem šla správným směrem a i Vám patří moje diky, krásný den Lenka

* * * * * * *

Přidáno 23. 10. 2018

Dobrý den paní Zdenko.

Sleduji Vaši práci už více než 10 let. Byla jsem na jedné Vaší přednášce a koupila jsem si některé knihy od Vás.

Hlavně jsem viděla skoro všechna Vaše videa.

Letošní léto pro mne bylo velmi náročné a musela jsem pustit spoustu názorů a vzorců chování. Významnou roli v tomto procesu sehrála Vaše videa. Dívala jsem se na některá opakovaně a stále jsem v nich nacházela spoustu inspirace.

Váš způsob sdělování vlastních zkušeností považuji za ojedinělý a velmi prospěšný pro ty, kteří se chtějí učit.

Děkuji. H.

* * * * * * *

Přidáno 25. 10. 2018

Milá Zdeničko, děkuji za opět výstižná slova. Kdybych měla napsat, jak jsem vděčná, za vaše mejlíky, napsala bych celý román.

Jen ve zkratce a pravdivě. Velmi mi pomáháte, každý den na vás myslím... a to nejen při vykládání vašich karet a čtení MANTRY.

Přeji vám krásné dny.

Vaše Z. z Mníšku.

* * * * * * *

Přidáno 13. 3. 2019

... priznám sa že veľa času som strávila v živote s Vami aj keď ma fyzicky nepoznáte...s Vašimi prednáškami ( aj naživo ) ale hlavne čítaním Vašich kníh, posolstiev a pozeraním prednášok...veľakrát som prišla k záveru že zažívam akosi život za vami...ako čo ste vy prežila ja som to o niečo pozdejšie prežila...nedokážem povedať to sa nedá v čom všetkom ste mne ako človeku - žene pomohli...ale po 32 rokoch som nabrala odvahu zmeniť zamestnanie...zmeniť bez ohľadu na to aby som rozmýšľala čo ma tam v tom novom asi tak čaká...sama sebe s a niekedy trochu čudujem...len som týmito pár riadkami chcela Vám poďakovať...ani o tom neviete a máte na tom aj vy svoju zásluhu.....ešte raz veľké ďakujem...jarmila

*************************

Předchozí stránka          zpět          Následující stránka