Meditace Tělo a duše

CD Tělo a dušeJelikož jsem se setkala s různými vašimi pocity při předvedení mého nového CD Tělo a duše na přednáškách, chtěla bych vám k němu ještě něco říci. Někdo meditaci nevydržel a odešel, někomu se líbila, někdo měl v sobě neklid. Záleží, kdo co žije, a jak chce na sobě pracovat. Meditace je náročná, vede vás ke kořenům, už to není jen hlazení, ale práce na sobě, a to se ještě mnohým nechce.

Když jsem si zpočátku pouštěla svoji nahrávku sama sobě, vždy ve mě sekce, kde jsem byla bez nohou vyvolala smutek, i se objevily slzičky. Vím, že jsem v minulém životě přišla o své nohy, a mnohokrát to opakovala. I v tomto životě jsem málem skončila na vozíku, abych si zasloužila lásku, jak popisuji v knize “Nemoci pocházejí z emocí.”

Když jsem pouštěla toto CD a autě svému příteli, který řídil, při sekci, kde si měl představit, že přišel o ruce, začal plakat. Naopak v druhé polovině meditace, kdy se buňky na rukách uzdravují, začal si svýma rukama vesele pohrávat s volantem. Byla to velká změna, ze smutku do náhlé radosti, která se objevila v jeho rukách. Mile mě to překvapilo. Já jsem v minulém životě obětovala své nohy pro druhé a on své ruce pro pomoc druhým. Začali jsme diskutovat o tom, co je horší, zda obětovat nohy či ruce.Přišla jsem na kosmetiku, paní se belhá o berlích a povídá: “Byla jsem na operaci a nechtěla jsem být doma, protože je to nuda a uvědomila jsem si teprve nyní, jak ty nohy potřebuji, jak jsem nyní odkázaná na druhé.” Paní mi vlastně říká to, co já zvěstuji v meditaci všem.

To znamená, že pokud se vám během meditace objeví smutek z nohou, případně pokud máte nějaké zdravotní problémy na nohách, je to proto, že stále jdete cestou druhých a ne svojí vlastní.

Pokud se objeví nějaké nepříjemné pocity u rukou, nebo máte zdravotní problémy na rukách, je to proto, že stále pomáháte druhých a vaše ruce už chtějí pomáhat vám. Jsou tu pro vaši tvořivost a ne pro službu druhým.

Pokud máte nepříjemné pocity u sekce slyšení, je to proto, že stále nasloucháte druhým a pak máte zmatek ve svém životě a nevěříte si.

Pokud se vám objeví smutek u očí, je to proto, že stále vidíte život prostřednictvím partnera nebo někoho jiného a nevidíte svoji duši, která je smutná.

Každý jsme se v minulosti zaprodal, nebo někdo v současné době zaprodává proto, aby se zalíbil druhým, a tak získal lásku. Ale pak přichází o své zdraví. Může přijít až fyzicky o některou součást svého těla a všichni jsme v minulosti něco ze sebe ztratili. Teď máme možnost to opět nalézt. Když jste v minulých životech přišli např. o své nohy, vy je v současné době fyzicky máte, ale energeticky nemáte, dokud nezačnete jít svojí cestou. Zrovna tak ruce, když jste o ně přišli v minulosti, nyní máte, ale energeticky chybí, dokud s nimi nezačnete tvořit pro sebe. Teprve změnou myšlení se energetické tělo propojí s fyzickým a vaše části těla opět se vrátí na své místo. K uzdravení dojde vždy, když se propojí myšlenka (energie) se změnou situace v životě. To znamená, když uděláte změnu v realitě následkem myšlení, uzdravujete své energetické tělo, které je součástí vašeho fyzického těla. Proto i v meditaci je část “Kolik je vlastně hodin, jaký je čas” myšlena tak, jak dlouho už opakuji stále stejný program, kolik životů to dělám pořád stejně. Dokud opakujeme službu druhým, žijeme ve tmě, teprve když si začneme vážit sebe a starat se o sebe, můžeme jít do světla.

Vše se musí do zdroje navrátit, a proto i tato meditace vás vede zpět ke kořenům, kde jste ztratili některou svoji část těla, protože jste si jí nevážili a došlo k jejímu rozkladu, protože vaše buňky umřely. V druhé části meditace si začínám vážit všech částí svého těla, a tím buňky uzdravují tělo. Tím, že si prožijete zánik svého těla, můžete si ho více vážit a lépe s ním nakládat. V meditaci si dáváte i slib, že o sebe budete lépe pečovat, což se začne projevovat v realitě, a vaše cesta životem může být jiná než dosud. Záleží jen na vás, zda výzvy přijmete. V meditaci se hovoří o “své potřebě”, které je zde myšlena fyzicky, ale význam této potřeby je v tom, že si nejsem potřebný a jsem odkázaný na druhé. Nemůžu uspokojit své potřeby.

Pokud vás během meditace bude svědět loket nebo špička nosu, dotkli jste se svého srdce, pokud začnete kývat nebo hýbat hlavou, dotýkáte se své duše. Pokud začnete kašlat nebo jiné příznaky, čistíte.

Ohlasy na CD - 1