Ochrana osobních údajů

Krásný den, 
na mém webu www.zdenkablechova.cz jste kliknutím na odkaz Týdenní poselství projevili zájem o zasílání informací o mých akčních nabídkách a poselstvích.

Vyplněním vaší e-mailové adresy mi dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním Vašich osobních údajů, abych Vás mohla kontaktovat za účelem zasílání týdenních posleství a informacích o mých přednáškách, seminářích a dalších akcích (Zdenka Blechová, Bolevecká náves 6/7, Plzeň, IČ 12464121). V souladu se zásadami ochrany osobních údajů budu zpracovávat vaše jméno a e-mailovou adresu. Tyto údaje budou uloženy na serveru poskytujícím službu rozesílání hromadné pošty. V případě, že již sdělení nechcete dostávat, můžete využít odkaz, který je na konci každého sdělení, nebo mi dát vědět telefonicky, e-mailem.
V rámci mých e-shopů jsou ukládány tyto údaje - vaše jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa, tedy údaje, které jsou nutné k doručení vaší objednávky. Tyto údaje jsou poskytovány České poště a Zásilkovně, které vykonávají službu doručovatele.

S Vašimi osobními údaji budu nakládat zodpovědně v souladu s platnou českou legislativou a budu je zpracovávat po dobu, kdy budete využívat mé služby. 

Svůj souhlas mi poskytujete dobrovolně; můžete ho kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je v každé zaslané zprávě. Máte právo na přístup a opravu údajů, které zpracovávám. Pokud máte pochybnosti o tom, že Vaše údaje zpracovávám v souladu se zákonem, můžete mne požádat o vysvětlení nebo o nápravu závadného stavu, zejména požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů, případně i kompletní výmaz těchto údajů.