Meditace

 

Moudré zamyšlení

Zdálo se mi, že kráčím po mořském břehu s Pánem a na obloze se odvíjí výjevy z mého života. Při každém z nich vidím v písku otisky dvou párů nohou- jeden patří mně a druhý Pánu.

Když se před námi rozzáří poslední scéna, ohlédnu se. Vidím, jak se na mé životní pouti mnohokrát stalo, že byly vidět jen jedny šlépěje. Uvědomil jsem si, že se to dělo v nejhorších a nejsmutnějších údobích mého života.
 
Zeptal jsem se na to Pána: "Pověz Pane, Ty jsi řekl, že budu-li Tě následovat, půjdeš se mnou celou cestu! Teď ale vidím, že v těžkých životních chvílích, kdy jsem Tě nejvíc potřeboval, jsi Ty se mnou nebyl."
Stopy Pán klidně odpověděl: "Nikdy bych Tě neopustil v dobách zkoušek a utrpení. Kde vidíš jen jeden pár stop, tam jsem Tě nesl."

   
Meditovat je třeba pravidelně, nejlépe denně ve stejnou dobu

Meditace

Zdenka-svicka Naši meditační místnost můžete shlédnout na tomto krátkém videu ZDE. Meditace odstraňují psychické problémy, regenerují organismus, mění myšlení člověka a jeho náhled na život, učí člověka harmonii.

Vesmír nás může formou energií a telepatie učit pouze ve spánku nebo v meditaci, kdy se zastavíme a jsme schopni naslouchat. Je třeba meditovat ze začátku denně a to alespoň půl hodiny. Je dobré si vyhradit klidné místo, kde nebudu rušen. Každý náraz do těla v podobě různých vjemů je pro tělo škodlivý. Nejdříve uvolníme celé tělo a pak meditujeme. Klademe důraz na dýchání. Můžeme buď pozorovat svůj dech, nebo pravidelně zhluboka dýchat, nebo dýchat do bříška atd.

Chcete-li se naučit meditovat se mnou, podívejte se do naší nabídky KURZŮ zde 

 POSELSTVÍ Z VESMÍRU
 

* Často se stává, že se mi vkrádají do očí zpočátku meditace slzy, je třeba se jim oddat, neboť slzy jsou slzy božského stvoření a čistí mé tělo. Zpočátku se mi nedaří zklidnit svoji mysl, ale při pravidelných meditacích se mi to postupně dařit bude. Pokud budu meditovat jen zřídka, nepodaří se mi to.

* Meditací si máte uvědomit zklidnění sebe sama, a to je bezpodmínečně důležité jak pro ducha, tak i pro tělesnou schránku člověka. Teprve potom můžete udělat pokroky, a pokud se vaše myšlenky toulají bez vašeho rozmyslu a vy si to necháte líbit, pak velké pokroky neuděláte. A to je škoda, neboť poznání je tak krásná věc, která vás provází celým životem. My bychom vám chtěli ulehčit poznání a snažíme se vás vtáhnout do našich světů, ale bez vašeho zájmu a vaší pomoci to nelze.

Poznámka:
Některé slovní obraty a větná spojení obsahují staročeské výrazy a neodpovídají současné české gramatice. Jsou zaznamenány přesně tak, jak mi je
sám Vesmír nadiktoval.