Knihy Zdenky Blechové

Aktuálně nabízené knihy

Všechny knihy můžete zakoupit v našem e-shopu s 20% slevou.

Příběhy, které vám změní žvot

V těchto příbězích se dozvíte nejen o pádu Atlantidy, ale také o mořských pannách, o aktivaci v Bermudském trojúhelníku, o vysílání duší k učení a mnoho dalších zajímavostí, které vás určitě zaujmou. Díky příběhům se nejen poučíte, ale prožijete se mnou moji minulost v různých koutech světa. Naše minulost ovlivňuje naši přítomnost a přítomností si tvoříme budoucnost. Třeba naleznete v mém vyprávění i vaši minulost, rozpomenete si a začnete žít něco jiného. Pokud vás kniha osloví, můžete si zakoupit zde v mém e-shopu i další knihy. Zároveň s touto knihou vychází i kniha Realita nebo iluze, co chceš žít? a nedávno vyšla kniha Cesta duše aneb odkud kam jdeme. Všechny tyto tři knihy se vzájemně doplňují.

28_pribehy  

Realita nebo iluze, co chceš žít?

Žijeme v matrixu a stále dokola opakujeme stejné chyby. Neustále se potkáváme se stejnými lidmi a situacemi, abychom pochopili a mohli z něho vystoupit. Buď budeme živit v sobě iluze a čekat na zázrak, nebo ten zázrak vytvoříme změnou náhledu na život. Jak na to, se dozvíte v této knize, která vychází jako volné pokračování knihy Cesta duše anebo odkud kam jdeme.

A pokračováním této knihy je kniha Příběhy, které vám změní život.

27_-realitailuze

Cesta duše

aneb odkud kam jdeme

Tato kniha vznikla během tří let. První část se skládá z poselství 
z Vesmíru na začátku mé cesty k sobě před 24 lety. Třeba tam naleznete i svoji cestu. Poselství jsem našla v této rozepsané knize, aniž bych o tom věděla. Zapomněla jsem na to. Dnes v těchto poselstvích z Vesmíru dokážu lépe vidět souvislosti, které jsem před mnoha lety neviděla, nebo je brala jinak. Jak se říká: Člověk čte mezi řádky vždy tak, jak v dané době vidí jeho nitro. Nevědomost nám dává vidět věci jinak než moudrost.

 

Pomocník partnerských vztahů

Nevíte právě kudy dál v partnerském vztahu? Nelíbí se vám, jak se k vám druhý chová? Chcete vědět, co právě řeší partner ve vztahu k vám? Jednoduchý recept. Soubor 140 moudrých sdělení vám může pomoci změnit náhled na partnerský vztah a žít tak, abyste našli štěstí, které hledáte.

Jak přežít v partnerském vztahu

aneb Jak zvládat krize

Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem své poznatky na cestě partnerství a rozhodla se je vydat, protože všichni kráčíme stejnou cestou. Dnes žiji romantický vztah s partnerem i se sebou a s ostatními. Nejsou tam žádná obviňování, křivdy, utrpení, jen láska.Tato kniha vám dá návod na to, abyste to jednou mohli žít i vy. Život je třeba si užívat a ne strádat nepochopením druhého.

Obalka_2

Srdce stoupá vzhůru

Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru.

Bez pout

aneb Jste připraveni na stáří a odchod druhých?

Kniha vypráví o nejniternějších pocitech duše v době jejího odchodu ze života a o pocitech duše, která se loučí s milovanou bytostí.

Osud ve svých rukách

Všichni máme osud ve svých rukách, není nám dán vyšší silou, ale je nám dáno učení a kdy pochopíme, záleží jen na nás.

KOČKA

telepatický zářič z Vesmíru

 

Člověk neumí dávat druhému lásku bez podmínek, vždy je láska něčím podmíněná. Zvířátka nás učí jiné lásce - bezpodmínečné.

 

Rozloučení s rodinou

aneb jsem již dospělá

Tato kniha vznikla z mých poznatků za mnoho let pozorování našeho chování v rodině. Vždy jsem si zapsala to, co mě zranilo, co mě naučilo se dívat jinak a situace, díky kterým jsem pochopila.

 

Rozloučení s maminkou

aneb pochopení

Tuto knihu věnuji všem maminkám a jejich dětem, aby si uvědomily, jak složité je pochopit a kolik úsilí, smutku a bolesti to stojí, než nalezneme tu správnou cestu k sobě, abychom díky ní našli cestu k druhým.

 

Jména

Životní vibrace. Roční vibrace. Cíl duše.

Tato kniha se může stát vaší životní knihou. Můžete se k ní vracet neustále a vždy v ní najdete nové a nové poznání.

JÁ + TY = Ztráta, jak se znovu spojit

O našem zatracení v minulosti si budete moci přečíst v knize Kde jste ztratili své srdce, a jak ho znovu najít, abyste splynuli s tím druhým? Pochopíte svoji minulost v partnerských vztazích a budete se moci lépe orientovat ve vztazích. Kniha obsahuje i příběhy ze života, na kterých se nejlépe naučíme.

JÁ + TY =  Kdy už přijde partner? Porozumění nebo sex?

Každá žena čeká na svého prince z pohádky a čeká na splnění svých snů a přání. Ale nelze jen čekat, je třeba pro to něco i udělat. Jak si můžeme zhmotnit své sny, jak si můžeme uvědomit své chyby a napravit je, o tom všem se dočtete v této knize. Tato kniha vám nejen moudře, ale i s humorem nastíní všechny zbytečné boje. Vždyť ve skutečnosti vždy bojujeme v nitru jen sami s vlastními stíny. Kniha vychází jako druhá v pořadí trilogie JÁ + TY.


JÁ + TY =  OSUDOVÝ nebo DUCHOVNÍ PARTNER. Sex. Peníze.

Může se stát osudový partner duchovním partnerem? To je otázka, kterou častou slyším. Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita je vlastně potřeba se zalíbit druhému, abych se s ním mohla učit. Sex a peníze hrají velkou roli v našem životě. Ani si neuvědomujeme, že se přes tyto dvě složky ztrácíme ve vztahu, protože si nechráníme své srdce. Díky této knize pochopíte nejen svoji hodnotu, ale i svoji sexualitu. 

Obalka_tyja-1_web

Moje duchovní cesta a channeling

Poslední kniha pentalogie se souhrnným názvem "Jak žít v novém světě aneb channelingová sdělení" uzavírá řadu knih, plných moudrých a nadčasových channelingových sdělení.

Kniha je k dostání i jako e-kniha ZDE.

Obalkamdc

Nemoci pocházejí z emocí

aneb vše se dá vyléčit

Kniha o duchovní příčině nemocí jako našich učitelů, nutících nás měnit myšlení a chybné programy.

Nemoci-obalka

Minulé životy

aneb čas neexistuje

Čtvrtá kniha volné pentalogie, která volně navazuje na knihu Tajemství života, a seznamuje nás s tím, jak se nám prolínají minulé životy se současným a jak můžeme vyléčit svá dávná zranění.

Obalka_minulezivoty-predek  
 

Tajemství života

aneb odtajněná sdělení

Třetí kniha volné pentalogie, která volně navazuje na knihu Rok 2012, a přináší hluboká sdělení, která nás mohou dovést do Světla.

 Tajemstvi-obalka
 

Rok 2012

aneb co nás čeká

V pořadí druhá kniha pentalogie se souhrnným názvem "Jak žít v novém světě aneb channelingová sdělení", je volným pokračováním knihy Jsem zaměstnancem Vesmíru.

Odpovídá na otázky jaký bude rok 2012 a jak budeme žít po něm.

Kniha je k dostání i jako e-kniha ZDE.

 Obalka-rok2012-1

Jsem zaměstnancem Vesmíru

Objednáte-li si tuto knihu, a budete-li chtít, ráda vám do knihy napíši poselství
z Vesmíru pro vaši osobu.

 
 

Duchovní partner

aneb setkání s naším dvojpaprskem

Kniha je volným pokračováním knihy Osudový partner.

 

Rodiče a děti

 aneb jak si porozumět navzájem

Kniha je volným pokračováním knihy Jak prozumět sobě a dětem.

 
 

O smrti a umírání,

aneb přechod do jiné dimenze

 
 

Jak porozumět sobě a dětem

aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme
II. upravené vydání

Kniha je k dostání i jako e-kniha ZDE.

 
 

Osudový partner

aneb proč nám přichází do života

 
 

Partnerské vztahy v dnešní době

aneb jak spolu žít

Toto druhé vydání nahrazuje I. vydání této knihy.

 

Partnerské vztahy

aneb co očekává žena od muže a muž od ženy

Kniha je k dostání i jako e-kniha ZDE.

Knihy, jejichž prodej byl ukončen

 

Partnerské vztahy

aneb co očekává žena od muže a muž od ženy

Toto vydání bylo napsáno před 5 lety a některé  informace již s postupujícím časem nebyly aktuální. Proto autorka knihu přepracovala a vydala ve druhém, doplněném vydání.

Tato kniha již není v prodeji. V některých knihkupectvích ji ale ještě můžete najít.

 

Partnerské vztahy nové generace

aneb manželství a svatba

Prodej tohoto vydání knihy byl ukončen a kniha je nahrazena výtiskem druhého vydání s pozměněnýn názvem Partnerské vztahy v dnešní době.

Poslední výtisky této knihy jsou v doprodeji na akcích paní Blechové za 100 Kč.

 

Jak lépe porozumět dětem

kurz vztahu rodičů k dětem

Nejen o dětech, ale i o nás

Kniha v druhém upraveném a doplněném vydání nese název Jak porozumět sobě a dětem.