Ukázka z karet OBRAZ MÉ DUŠE

Návod na výklad karet:

Tyto karty vám pomůžou se podívat do sebe a uvědomit si, co se ve vás právě děje. Návod je jednoduchý. Zamícháte si balíček karet a na otázku: „Co se ve mě právě odehrává?” si vytáhnete kartu a přečtete si sdělení k ní v knize. Další kartu tahejte po měsíci či po třech měsících.

01_srdce 1. Srdce

Je zdrojem tvého cítění, bez srdce nejsi nic, se srdcem jsi blíž k Bohu.

Tvůj motor těla je unavený, stále se snažíš být motorem pro druhé, aby sis zasloužila jejich uznání a lásku, ale tvé srdce bije pro tebe, a tebe vůbec nezajímá, co si přeje, co by mu udělalo radost, co potřebuje. Stále se jen zajímáš o to, co potřebuje někdo jiný a snažíš se dělat radost druhému, a málo sobě. A přitom přes srdce jsi napojena na vše okolo sebe. A pokud ho nevnímáš, jsi chudá a stále hledáš bohatství tam, kde není. Vše je uvnitř tebe. Pokud si budeš věřit v tom, oč tě žádá tvé srdce, bude se ti dařit ve všech sférách života. Vždyť přes srdce k tobě přicházejí vnuknutí od andělů a přes srdce jsi napojena na svůj životní cíl. Pokud jsi mrtvá ve svém cítění srdce, nevíš kam jdeš, a stále bloudíš a hledáš někoho, kdo ti ukáže cestu. A přitom ta cesta je v tobě. Stačí si občas položit ruku na srdce a ptát se svého srdce: „Co pro sebe dnes mohu udělat? Co by mi teď udělalo radost?” A díky odpovědím budeš nacházet cestu k andělům, kteří ti připravili hezký život a povedou tě cestou k cíli. Neváhej a začni hned s prociťováním svého srdce, nezanedbávej ho. Pokud cítíš píchání v srdci nebo tlak na srdci, či se ti špatně dýchá, je to o tom, že tvé srdce je unavené neustálou péči o okolí a chce se věnovat jen tvé cestě a s tebou být v kontaktu. Dopřej si naslouchání a budeš si blíž. Když si budeš blíž, jsi blíž andělům, celému Vesmíru a všem. A tak čím dříve to pochopíš, tím dříve si můžeš dopřávat dary Vesmíru.

Otázky pro duši:

Povídám si se svým srdcem?

Vím, co mé srdce potřebuje?

Co by bylo dobré udělat pro to, abych si byla blíž?

Mám raději sebe nebo druhé?

Učím se mít ráda a učím se každý den pro sebe udělat něco milého! 


02_minulost 2. Minulost

Dává ti schopnost rozeznat chyby, které není třeba opakovat.

Stále přemýšlíš o tom, co se stalo a co by se bývalo stalo, kdyby… Opusť neucelené myšlenky a buď v duchu se sebou a ne s druhými. Vše se stalo tak, jak mělo být, a ani to jinak nemohlo být. Vždyť tvé učení je třeba znát od začátku, a tak nelze přeskakovat jednotlivé učební lekce. Je třeba se učit znát své chyby a k tomu nám právě slouží naše minulost. Kdybys neprožila to, cos prožila, nikdy bys své chyby neodhalila. Je dobré je znát a poučit se z nich do budoucnosti. Ani si nemůžeš vyčítat, že jsi jednala tehdy nesprávně, protože jsi ani jinak jednat nemohla. Vždy jednáš tak, jak nejlépe umíš a v daném okamžiku to jinak neumíš. Nic si nevyčítej, znovu si promítni svoji minulost, setrvej ve vzpomínkách, uč se z nich poznat sebe a dále si urči nový cíl a nový začátek své cesty. Tvá minulost tě obohatila poznáním a připravila pro novou cestu, která si zasluhuje radost a ne starost. Opusť staré kódy myšlení a přijmi nové kódy s radostí a očekávání věcí příštích. Budou se ti nyní vracet staré rány, ale to jen proto, že potřebují vyléčit. Až je vyléčíš prací, anebo smutkem či pláčem, přijde opět radost a vděk za vše do tvého života. Nyní si všechny své nálady a prožitky dopřej. Neboj se o nich mluvit s druhými, rovnáš si svoji minulost, neboj se určit i správná slova pro to, co tě minulost přinesla. Jsme s tebou a učíme tě o sebe pečovat s větší péčí, než tomu bylo dosud. 

Otázky pro duši:

Vzpomínáš na svoji minulost s láskou či neláskou?

Co tě ještě trápí z minulosti?

Dá se s tím něco dělat?

Je moudré se neustále nechávat spoutávat emocemi nebo je třeba už žít jinak?

Uč se pouštět a přijímej nové dary, které k tobě přicházejí, ale ty je skrze minulost nevidíš!

zpět