Karty OBRAZ MÉ DUŠE

karty Obraz mé duše Milí přátelé,

vytvořila jsem již deváté karty. Karty obsahují 32 náhledů do duše. Každou svou novou knihou, CD nebo kartami řeším i sama sebe, a protože tyto karty jsou obrazem našeho nitra, daly mi dost zabrat. Skrze karty jsem nahlížela do všech obrazů své duše, kterými jsem prošla. Sice jsem z Vesmíru přijímala channelingová poselství zvolna jako vždy, ale přesto jsem se cítila unavená a vyčerpaná.

Kontakt s mým nitrem mě vedl hluboko až na dno studně. Každý kráčíme ve svém žití ke své studni osudu a každý ji čistíme, aby byla dokonale čistá a my se ve studánce mohli vidět takoví, jací jsme. Abychom přijali svůj skutečný obraz a nehráli si na někoho, kým nejsme. Na tyto karty mě Vesmír připravoval mnoho let. Obrázky, které jsem namalovala automatickou kresbou, čekaly na své vydání i 16 let. Jsou v nich mé prožitky, kdy jsem se napojila na určitou emoci a vykreslila ji.

00_zada Karty vždy tvořím po pobytu v Itálii, která je pozůstatkem Atlantidy, a tudíž i naší minulosti. Je tam dodnes silná energie, která ovlivňuje celý mnou vedený kurz sebepoznání a samozřejmě i mě. Letos v létě v roce 2015 ke mě na pláži přišla informace: Už jsi se odhmotnila, už zde žije jen tvé tělo, ale tvá mysl je neustále s námi. Také jsem poprvé dostala jako poděkování na konci kurzu od děvčat krásné tři růže. Brala jsem to jako poselství z Vesmíru. Dar za vykonanou práci za Zemi a děvčata byla jen zprostředkovatelem. Všichni jsme zaměstnanci Vesmíru a všichni svojí prací přispíváme k lepšímu vývoji všeho na Zemi i ve Vesmíru. Vše je vzájemně propojeno. A tak čím hlouběji se umíme podívat do sebe, tím hlubší je náš kontakt s anděly a celým Vesmírem.

Ukázku z karet najdete ZDE.

Karty můžete objednat v e-shopu Zdenky Blechové ZDE.