Kvarteto Zákony Vesmíru

aneb co se právě učím,
co si mám uvědomit,
a co mám pochopit

Kvarteto-web Milí přátelé, 

dostávávají se vám do rukou v pořadí již osmé mé karty, které jsem vytvořila ve svém nakladatelství a vydavatelství. Každý rok pořádám meditační zájezdy do Itálie. Itálie je pozůstatkem Atlantidy a dodnes si zachovává v určitých místech svoji sílu minulosti. V roce 2013 po příjezdu z Itálie jsem vytvořila karty Ctnosti a nectnosti, které nás seznamují s našimi klady a zápory, které v sobě každý nosíme.

V roce 2014 vznikly přímo v Itálii tyto karty, které právě držíte v rukách. Všechny moje karty jsou vytvořeny channelingem. Je to napojení na vesmírný kanál, odkud mi přicházejí sdělení a já je jen zapisuji, takže se jedná o jakýsi diktát. I mě stále překvapuje moudrost Vesmíru a jsem moc ráda, že můžu být jejím zprostředkovatelem pro vás. 

Díky pochopení vesmírných zákonů si můžu být stále blíž a tím i blíž vám. Když se Vesmír dotkne mého srdce, dotýká se i vašeho. Když Vesmír něco naučí mě, učí i vás. Když cítím vděčnost za vedení Vesmíru, ucítíte i vy vděčnost ke všemu, co vás provází na vaší cestě.

kvarteto Zákony Vesmíru Všichni jsme jedno, a tak jedna malá částečka může ovlivnit velký celek. Všichni jsme tvůrci Vesmíru. Co vytvoříme v malém, má velký význam ve velkém. A proto každý z nás je důležitý svým poznáním, neboť čím více víš, tím více si můžeš tvořit svůj život v lásce. Každý svým konáním ovlivňujeme nejen svůj život, ale i život druhých, život na celé planetě a v celém Vesmíru. 

Uvědomujte si každý den svoji důležitost pro všechny okolo vás a tvořte s láskou nový život.

Zdenka Blechová

Ukázka z karet se vám otevře po kliknutí na obrázek krabičky.

Objednávat můžete ZDE.

zpět