Karty Egyptský tarot lásky

Předmluva

Staří Egypťané uznávali lásku ve všech formách. Ve formě pohybu, ve formě lásky k sobě i k druhým. Ženy, které si chtěly užít radovánek a sloužit mužům pro jejich rozptýlení, vykonávaly kněžky lásky do 40 let a pak odcházely do výslužby. Žily asi podobně jako ženy v harému, obklopeny vonnými keři a s muži pěly písně lásky. Některá žena si v sobě dodnes nese rozpor, je dobré být věrná jednomu muži a s ním vytvořit rodinu, anebo si užívat života s více muži?

Jiné byly z různých důvodů provdány rodinou za muže bez své vůle. Jiné sloužily jako otrokyně a musely být muži, který si je koupil, kdykoliv po vůli. Málo žen mohlo tehdy rozhodovat o svém životě, většinou to byla rodina nebo jejich původ, které rozhodovaly o jejich dalším žití.

06_tarot_laskyMnohá žena i dnes cítí svůj původ v Egyptě a dle toho, jak žila tehdy, některá žije ještě dnes. Pokud si žena vzpomene na své ublížení, na okamžik, kdy došlo k jejímu zranění či odevzdání její síly, může se uzdravit a opět stát plnou a hodnotnou vůči sobě i druhým. A proto tyto karty vám můžou pomoci nalézt váš původ a uzdravit vaši duši, abyste mohly opět uznávat lásku ve všech formách vůči sobě i druhým.

Přeji vám nalezení lásky k sobě, aby vaše láska mohla vzkvétat k ostatním.

S láskou                                            Zdenka Blechová

Ukázka z karet se vám ukáže po kliknutí na obrázek krabičky.

Karty můžete objednat ZDE.


zpět