Karty Zdenky Blechové

Aktuálně nabízené karty

Všechny karty v našem e-shopu nakoupíte s 10% slevou.

Karty zdraví

Karty vznikly automatickou kresbou a informace k nim byly sděleny channelingem. Obsahují hlubokou pravdu o našich orgánech, kterým nevěnujeme pozornost. Pomáhají nám změnit myšlenkový program, a tím uzdravit nejen duši, ale i tělo. V současné době se dočkaly již druhého vydání.

Volně na ně navazuje kniha Nemoci pocházejí z emocí.

Karty sebepoznání

Tyto karty byly namalovány automatickou kresbou a doplněny sděleními channelingem. Pomáhají nám uvědomit si, co žijeme a jaké chyby děláme. Tím si lépe můžeme uvědomovat, co je třeba změnit. Vědomostmi sílíme a lépe si můžeme tvořit svůj život.

Karty Panny Marie

Krásné karty, v kterých nám Panna Marie sdělí, nad čím se máme právě zamyslet. Kde děláme ve vztazích chybu. Učí nás intuici, aychom lépe slyšeli své srdce, a proto nám položí čtyři otázky. Když si na ně po 30 dnů budete pravidelně odpovídat, tak třicátý den se dozvíte pravdu. Postupně se tak nučíte řídit svojí intuicí.

Karty Svatá rodina

Tyto karty mohou dále rozvíjet vaši intuici, a to nácvikem automatického písma (channelingu). Jsou volným pokračováním karet Panny Marie. Karty vás napojují na vaše podvědomí: něco jiného si totiž myslíme, a něco jiného cíti naše duše. Odhalením skutečných pocitů měníte svůj život.

Karty-web

Karty Minulé životy

Karty mohou uzdravovat naši duši. Napojením na svoji minulost prostřednictvím těchto karet a při krásné meditační hudbě, odstraňujete bloky, které v minulých životech vznikly, a které vám v tomto životě brání jít dál.

Nemusíte se bát. Informace přijdou vždy v pravý čas, kdy už je duše připravená je přijmout.

Egyptský tarot lásky

Učí nás porozumět našim partnerským vztahům. Obsahuje základní karty Velké arkány a dvě karty navíc, a to kartu Osudový partner a Duchovní partner. Každá karta tarotu vám ukáže váš postoj ve vztahu, a jak je třeba změnit náhled, aby vztah mohl fungovat. U každé karty jsou otázky k pochopení. Když se nad nimi budete zamýšlet, budete stále více rozumět tomu, co žijete. U každé karty je také mantra, která vám bude pomáhat měnit vaše myšlení, a tudíž i vaše vztahy. To, co žijeme v partnerských vztazích, žijeme i s ostatními lidmi, takže si můžeme prostřednictvím mantry změnit celý život.

CTNOSTI A NECTNOSTI, aneb vesmírné pravdy

Předlohou pro tyto karty mi byly sochy Matyáše Bernarda Brauna na zámku Kuks. Obdivuji jeho díla a zvláště na sochách ctností a neřestí Braun zachytil duševní stavy postav. Sám pocházel z devíti dětí a musel se snažit uživit sám. Byl neobyčejně pracovitý a pilný. Jen všechny sochy ctností a neřestí vytvořil s pomocí tovaryšů během dvou let. Všechny ztvárnil jako ženy. Umřel docela mladý ve věku 54 let. 

Karty Ctnosti a nectnosti

Kvarteto ZÁKONY VESMÍRU

Tyto karty jsem vytvořila jako společenskou hru. Kvarteto jsem ráda hrála hlavně v dětství. Tehdy jsem se jejich prostřednictvím učila slušenému chování. Měla jsem tyto karty ráda a mám je ve své mysli dodnes.

Tato hra vás naučí pochopit hodnoty člověka. 

Karty jsou určeny pro malé i velké.

OBRAZ MÉ DUŠE

Již deváté karty. Karty obsahují 32 náhledů do duše.

Obraz-web

zpět