Novoroční věštění 2011

           

 

Novoroční věštění se konalo v neděli
9. ledna 2011.

Jako již tradičně, účast byla veliká. A hosté měli co poslouchat a na co koukat.

  Uvedení programu a první přednáška patřily Zdence Blechové. Povídala nejen o svém poselství na tento rok, ale i tom, jaký velký ohlas byl na silvestrovské poselství a o tom, jak se již lidé probouzí a jdou do svého srdce.
 Meditační místnost praskala ve švech a všichni hltali každé slovo přednášejících.  
   Bylo využito každé místečko místnosti.
   Oživením a zpestřením programu bylo vystoupení travesti skupiny Alfa Roštěnky, které se setkalo s velkým ohlasem. Vystupující svým strhujícím výkonem doslova "rozpumpovali" celý sál.
   Přišla mezi nás Cher.
   A pak i Hanička Zagorová.
   
   JIž se stalo tradicí, že několik slov k posluchačům, pronese host z Prahy - Ilja Matouš. Všechny uklidňuje a vyvrací katastrofické vize někteých vizionářů k roku 2012.
 Na představení se přišla podívat i maminka Zdenky Blechové. A byla uvítána jako hvězda, protože mnozí ji dobře znají prostřednictvím knížek Zdenky Blechové.  
   Paní Zdenka hned v úvodu dostala krásnou růži (dar  Vesmíru, poslaný prostřednictvím Jaromíra a manželů Matoušových, za její obětavou práci pro druhé), která pak zdobila jeviště. V pozadí "bráška" Jaromír, astrolog z Prahy, na jehož vystoupení také mnozí čekali.

 

V druhém vstupu mezi nás přišla Naďa Urbánková s písničkou Můj Vilém peče housky.

 
 

A první dáma českého šansonu Hana Hegerová.

   

 

Svou práci a svůj pohled pro nadcházející rok prezentoval psychoterapeut Mgr. Miroslav Jirman.

 Ilona Czáková nás poctila svojí návštěvou.

 Atmosféru třicátých let navodila písnička kapely Šlapeto "V hospodě u Vonásků" v interpretaci Jiřiny Bohdalové.

 

 O úloze ženy v duchovním vývoji lidstva a nutnosti jejího probuzení a uzdravení, aby se tohoto úkolu mohla ujmout, hovořila paní Hana Körnerová.

 O Kongu a práci organizace Člověk v tísni hovořila křehká dívenka Daniela Hranaiová. Součástí přednášky bylo i promítání zajímavých  a působivých fotografií.

A odpoledne, nabité informacemi a zábavou, zakončil astrolog Jaromír Voborský. Ke svému výkladu využil i vysloužilou školní tabuli.
   V koutku čajovny měli svůj stánek a pomoc zájemcům nabízeli manželé Ilonka a Ilja Matoušovi.